Avatar użytkownika

Filek TV

1
patron
49 
miesięcznie
1
patron
49 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Niby niewiele, a cieszy :) Serdeczne dzięki!

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
9 zł miesięcznie
Wybierz 9 zł
100 dostępnych miejsc
O, prawie dyszka! Serdeczne dzięki! Patroni w tym progu kwotowym otrzymają na Discordzie rangę "Patroni" oraz dostęp do specjalnego czatu na Discordzie, który dostępny jest tylko dla nich :)

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
14 zł miesięcznie
Wybierz 14 zł
50 dostępnych miejsc
Dzięki za hojny gest! Patroni w tym progu będą mieli możliwość napisania prywatnych pozdrowień, które osobiście odczytam podczas najbliższej transmisji na żywo. Oczywiście w granicach dobrego smaku, bez reklam komercyjnych :). Próg ten zawiera także bonusy z poprzednich progów.

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
50 dostępnych miejsc
Wow! Ponad 2 dychy! Wielkie dzięki! Na życzenie Patronów w tym progu umieszczę ich nick lub imię i nazwisko w napisach końcowych najbliższego filmu (nie live, ale takiego stałego, który zostaje na kanale!). Próg ten zawiera także bonusy z poprzednich progów.

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
Pamiętaj, że jeśli umieszczę Cię w napisach końcowych nie będziesz mógł/mogła się z nich usunąć.
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
49 dostępnych miejsc
Tego się nie spodziewałem! Ta kwota wyraźnie pomoże w realizacji mojego marzenia! Bardzo dziękuję! Bonusy w tym progu są takie jak w progu za 21 zł z tą różnicą, że Twój nick lub imię i nazwisko zostaną wyróżnione. Próg ten zawiera także bonusy z progów za 14 i 9 zł.

Witaj w gronie Złotych Patronów Filek.TV!
Pamiętaj, że jeśli umieszczę Cię w napisach końcowych nie będziesz mógł/mogła się z nich usunąć.
119 zł miesięcznie
Wybierz 119 zł
50 dostępnych miejsc
Nie wiem nawet co mam powiedzieć, to jest bardzo duża kwota. Bardzo dziękuję! Próg ten oferuje to samo co próg za 49 zł, tyle, że dołączysz do listy Diamentowych Patronów. Próg ten zawiera także bonusy z progów za 14 i 9 zł.

Witaj w gronie Diamentowych Patronów Filek.TV!
Pamiętaj, że jeśli umieszczę Cię w napisach końcowych nie będziesz mógł/mogła się z nich usunąć.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Filek TV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Marcin i chcę zostać pilotem liniowym. Lotnictwo jest jednak bardzo kosztowne i szukam wsparcia na Patronite :)

Na YouTube prowadzę kanał poświęcony lotnictwu, w szczególności symulatorowi X-Plane, choć w historii moich filmów, można znaleźć przeróżne filmy, głównie z gier.

Mam na imię Marcin, a w sieci można znaleźć mnie pod pseudonimem Filek. Prowadzę na YouTube kanał Filek.TV, który głównie poświęcony jest zagadnieniom lotniczym. W szczególności skupiam się na symulatorach lotu (choć w starszych materiałach znajdziecie także inne filmy, głównie z branży "growej").

Moim marzeniem jest zmiana swojego życia i pójście w realne lotnictwo.  W roku 2019 ukończyłem kurs na licencję pilota samolotowego turystycznego (PPL(A)). Jest to wielki krok milowy dla mnie, ale by latać samolotami pasażerskimi muszę odbyć znacznie dłuższą drogę. Kluczowy jest moment dobicia do 200 godzin lotu - wtedy po zdaniu egzaminów mogę wystąpić o wydanie licencji zawodowej CPL(A). Jako, że taki młody już nie jestem i chciałbym nieco przyspieszyć swoje szkolenie, postanowiłem poprosić Was o pomoc :)

 

Każda godzina lotu kosztuje niemało, i mam zamiar tworzyć filmy ze swojego latania przede wszystkim dlatego, by inspirować innych. Mam nadzieję, że z Waszym wsparciem uda mi się dojść znacznie dalej niż tylko do licencji CPL(A). Dzięki z góry! :)

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Filek TV w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Filek TV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

TaKeN
TaKeN
49 zł
Don Martino
Don Martino
9 zł
Anonimowy patron
4 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.