Avatar użytkownika

Filek TV

1
patron
49 
miesięcznie
1
patron
49 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Niby niewiele, a cieszy :) Serdeczne dzięki!

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
9 zł miesięcznie
Wybierz 9 zł
100 dostępnych miejsc
O, prawie dyszka! Serdeczne dzięki! Patroni w tym progu kwotowym otrzymają na Discordzie rangę "Patroni" oraz dostęp do specjalnego czatu na Discordzie, który dostępny jest tylko dla nich :)

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
14 zł miesięcznie
Wybierz 14 zł
50 dostępnych miejsc
Dzięki za hojny gest! Patroni w tym progu będą mieli możliwość napisania prywatnych pozdrowień, które osobiście odczytam podczas najbliższej transmisji na żywo. Oczywiście w granicach dobrego smaku, bez reklam komercyjnych :). Próg ten zawiera także bonusy z poprzednich progów.

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
50 dostępnych miejsc
Wow! Ponad 2 dychy! Wielkie dzięki! Na życzenie Patronów w tym progu umieszczę ich nick lub imię i nazwisko w napisach końcowych najbliższego filmu (nie live, ale takiego stałego, który zostaje na kanale!). Próg ten zawiera także bonusy z poprzednich progów.

Witaj w gronie Patronów Filek.TV!
Pamiętaj, że jeśli umieszczę Cię w napisach końcowych nie będziesz mógł/mogła się z nich usunąć.
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
49 dostępnych miejsc
Tego się nie spodziewałem! Ta kwota wyraźnie pomoże w realizacji mojego marzenia! Bardzo dziękuję! Bonusy w tym progu są takie jak w progu za 21 zł z tą różnicą, że Twój nick lub imię i nazwisko zostaną wyróżnione. Próg ten zawiera także bonusy z progów za 14 i 9 zł.

Witaj w gronie Złotych Patronów Filek.TV!
Pamiętaj, że jeśli umieszczę Cię w napisach końcowych nie będziesz mógł/mogła się z nich usunąć.
119 zł miesięcznie
Wybierz 119 zł
50 dostępnych miejsc
Nie wiem nawet co mam powiedzieć, to jest bardzo duża kwota. Bardzo dziękuję! Próg ten oferuje to samo co próg za 49 zł, tyle, że dołączysz do listy Diamentowych Patronów. Próg ten zawiera także bonusy z progów za 14 i 9 zł.

Witaj w gronie Diamentowych Patronów Filek.TV!
Pamiętaj, że jeśli umieszczę Cię w napisach końcowych nie będziesz mógł/mogła się z nich usunąć.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Filek TV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Marcin i chcę zostać pilotem liniowym. Na YouTube prowadzę 2 kanały. Jeden poświęcony lotnictwu i symulatorom lotniczym, a drugi jest bardziej personalny, skupiający się na moich odczuciach i zainteresowaniach.

Zapraszam!

Cześć! Jestem Marcin, zwany w sieci jako Filek. Moja przygoda na kanale YouTube, Filek.TV, rozpoczęła się od eksplorowania świata lotnictwa, szczególnie skupiając się na symulatorach lotu. Teraz przyszedł czas na nowy etap mojej kreatywnej podróży.

Aktualnie m.in. dzięki waszemu wsparciu osiągnąłem już wiele, w tym zdobycie licencji pilota CPL(A). Co mnie czeka później, trudno powiedzieć. Mam nadzieje, że uda mi się dostać do linii lotniczej, aktualnie składam podania do linii.

Teraz chcę się z wami dzielić nie tylko lotniczymi przygodami, ale także moimi refleksjami, pasjami i życiowymi wyzwaniami. Moim celem jest tworzenie treści, które inspirują i angażują.

 

 

Na moim drugim kanale FilekLife chcę Wam pokazać bardziej osobiste strony mojego życia, a także tematy, którymi się interesuję. Chcę, żebyście czuli się tu jak w przyjacielskim towarzystwie, gdzie możemy rozmawiać o pasjach, marzeniach i życiu.

Wasze wsparcie pomaga mi kontynuować tę podróż i tworzyć treści, które was inspirują i bawią. Dziękuję z góry za udział w tej ekscytującej przygodzie!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Filek TV w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Filek TV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

TaKeN
TaKeN
49 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.