Filek TV

1 patron
49 miesięcznie
Jestem Marcin i chcę zostać pilotem liniowym. Lotnictwo jest jednak bardzo kosztowne i szukam wsparcia na Patronite :)

Na YouTube prowadzę kanał poświęcony lotnictwu, w szczególności symulatorowi X-Plane, choć w historii moich filmów, można znaleźć przeróżne filmy, głównie z gier.

O Autorze

Mam na imię Marcin, a w sieci można znaleźć mnie pod pseudonimem Filek. Prowadzę na YouTube kanał Filek.TV, który głównie poświęcony jest zagadnieniom lotniczym. W szczególności skupiam się na symulatorach lotu (choć w starszych materiałach znajdziecie także inne filmy, głównie z branży "growej").

Moim marzeniem jest zmiana swojego życia i pójście w realne lotnictwo.  W roku 2019 ukończyłem kurs na licencję pilota samolotowego turystycznego (PPL(A)). Jest to wielki krok milowy dla mnie, ale by latać samolotami pasażerskimi muszę odbyć znacznie dłuższą drogę. Kluczowy jest moment dobicia do 200 godzin lotu - wtedy po zdaniu egzaminów mogę wystąpić o wydanie licencji zawodowej CPL(A). Jako, że taki młody już nie jestem i chciałbym nieco przyspieszyć swoje szkolenie, postanowiłem poprosić Was o pomoc :)

 

Każda godzina lotu kosztuje niemało, i mam zamiar tworzyć filmy ze swojego latania przede wszystkim dlatego, by inspirować innych. Mam nadzieję, że z Waszym wsparciem uda mi się dojść znacznie dalej niż tylko do licencji CPL(A). Dzięki z góry! :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
TaKeN
TaKeN
Próg: 49 zł
Don Martino
Don Martino
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 4 zł
Mateusz Galiński
Mateusz Galiński
Próg: 49 zł