Filek TV

Jestem Marcin i chcę zostać pilotem liniowym. Lotnictwo jest jednak bardzo kosztowne i szukam wsparcia na Patronite :) Na YouTube prowadzę kanał poświęcony lotnictwu, w szczególności symulatorowi X-Plane, choć w historii moich filmów, można znaleźć przeróżne filmy, głównie z gier.

O Autorze

Mam na imię Marcin, a w sieci można znaleźć mnie pod pseudonimem Filek. Prowadzę na YouTube kanał Filek.TV, który głównie poświęcony jest zagadnieniom lotniczym. W szczególności skupiam się na symulatorach lotu (choć w starszych materiałach znajdziecie także inne filmy, głównie z branży "growej").

Moim marzeniem jest zmiana swojego życia i pójście w realne lotnictwo.  W roku 2019 ukończyłem kurs na licencję pilota samolotowego turystycznego (PPL(A)). Jest to wielki krok milowy dla mnie, ale by latać samolotami pasażerskimi muszę odbyć znacznie dłuższą drogę. Kluczowy jest moment dobicia do 200 godzin lotu - wtedy po zdaniu egzaminów mogę wystąpić o wydanie licencji zawodowej CPL(A). Jako, że taki młody już nie jestem i chciałbym nieco przyspieszyć swoje szkolenie, postanowiłem poprosić Was o pomoc :)

 

Każda godzina lotu kosztuje niemało, i mam zamiar tworzyć filmy ze swojego latania przede wszystkim dlatego, by inspirować innych. Mam nadzieję, że z Waszym wsparciem uda mi się dojść znacznie dalej niż tylko do licencji CPL(A). Dzięki z góry! :)

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni