Filip Dudek

Jestem rysownikiem i artystą koncepcyjnym. Tworzę dla świata gier i rozrywki. Aktualnie pracuję nad własnym post-apokaliptycznym uniwersum w zimowych klimatach http://www.tothenorth.pl/

O Autorze

Nazywam sie Filip Dudek i pochodzę z małego, przemysłowego miasta na południu Polski. Od najmłodszych lat fascynował mnie industrialny krajobraz mojej okolicy, który stał się tłem moich pierwszych koślawych rysunków. Kiedy w wieku 7 lat po raz pierwszy zetkąłem się w kinie z fantastyką naukową, natychmiast stała sie ona moją drugą pasją. Te czynniki ukierunkowały moją dzisiejszą tworczość. Obecnie tworzę grafiki na potrzeby branży rozrywkowej. Głównie są to ilustracje do gier karcianych oraz planszowych. Wykonuję także ilustracje i okładki do książek oraz projektuję materiały reklamowe. Aktualnie pracuję nad swoim własnym post-apokaliptycznym uniwersum. Planuje wydanie albumu i gry karcianej, ale aby tego dokonać potrzebna jest mi Wasza pomoc.

 

„To the North” jest zimowym, post-apokaliptycznym światem, zniszczonym przez wojny i zamieszki. Jest to kraina pełna agresywnych nosicieli groźnego pasożyta i bezwzględnych bandytów gotowych zabić za konserwę. W tym okrutnym świecie, pełnym czyhających na każdym kroku niebezpieczeństw tylko wystarczająco sprytni mają szansę na przetrwanie. Od czasu do czasu słyszy się plotki o miejscu na północy, gdzie pod grubą pokrywą śnieżną znajduje się ukryta placówka naukowa, pełna bezcennych zapasów. Mimo iż nikt nie wie gdzie to jest, nie brakuje śmiałków udających się na długą wędrówkę „Na Północ” w poszukiwaniu tego owianego legendą miejsca. „To the North” jest projektem otwartym na wszelkiego rodzaju kreatywne pomysły – od opowiadań, muzyki i ilustracji po gry planszowe,gry video i filmy.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni