Paweł Piekielniak

Rozwój

500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

490 zł

brakuje

Nie ulega wątpliwości, że umysł podobnie jak ciało - trzeba pielęgnować. Odkąd sięgam pamięcią zawsze byłem samoukiem - poświęcałem wolny czas na rozwój swych umiejętności, a te zaś z kolei dały początek nietuzinkowym filmom animowanym/machinimom. Powyższy cel chciałbym przeznaczyć na kursy rozwojowe - sprawdzić jak daleko zabrnę ucząc się od lepszych.

Walka z Systemem

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

990 zł

brakuje

Rozpoczynając swą przygodę kierowałem się ściśle określoną wizją - wydusić z siebie najdziwniejsze pomysły i podzielić się nimi z resztą świata. Pech chciał, iż wraz ze zmianą struktury YouTube w 2012 - wprowadzono nowy algorytm, który po dziś dzień nawiedza i niekorzystnie wpływa na rozwój kanału REC. 30 minutowy gameplay, przy którym nie za specjalnie trzeba się napracować wygeneruje do dziesięciu razy więcej przychodów niż trwająca półtorej minuty animacja. Osiągnięcie powyższego celu pozwoli mi na walkę z systemem, gdzie długość i ilość materiałów niekoniecznie idą w parze z jakością.

Życie i Praca

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 990 zł

brakuje

Nie ukrywam, iż będąc freelancerem trzeba nieźle się napocić by wiązać koniec z końcem. Innymi słowy, konkurencja jest duża a czasu jest mało. Osiągnięcie powyższego celu pozwoli mi częściowo przekształcić swe dotychczasowe YouTubowe hobby w sposób na życie.

Realizacja Projektu REC

3 100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 090 zł

brakuje

Osiągnięcie powyższego celu pozwoli mi na spełnienie wizji stworzenia dojrzałego środowiska nerdów, które wspólnymi siłami kreować będzie kanał REC. (I choć misja brzmi dość pompatycznie - jest ona jak najbardziej realna) Na obecną chwilę współpracuje z masą utalentowanych ludzi (voice aktorów), którzy wzbogacają istniejące już na REC serie. Przy większym budżecie byłbym w stanie choć trochę 'wynagrodzić' ich bezinteresowny wkład.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni