Flow to slow

W Patronite od 06.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1424

Liczba Patronów: 2087

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
157 miesięcznie
2 156 łącznie
Flow to slow powstało w 2018 roku, kiedy postanowiliśmy, że chcemy żyć wolniej. Z roczną Zuzą i Gają w brzuchu wybraliśmy się w podróż vanem po Europie w poszukiwaniu równowagi. Nasza podróż do slow life jest długa i kręta, ale też fascynująca, Teraz żyjemy na Teneryfie, skąd kręcimy dla Was filmy.

O Autorze

Długo szukaliśmy odwagi, by żyć po swojemu i na własnych zasadach. Po kilku latach znaleźliśmy ją, porzuciliśmy wszystko, co znane i bezpieczne w Polsce i w środku pandemii przeprowadziliśmy się z naszymi córeczkami (4l i 2l) na Teneryfę. Zaryzykowaliśmy, żeby spełniać swoje marzenia.

 

W naszych filmach na YouTube pokazujemy kawałek tej pięknej Wyspy i nasze flow do życia slow, bez pędu i pośpiechu. Uczymy się doceniać, być wdzięcznym, dostrzegać więcej. Staramy się to pokazać w naszych filmach i dać Wam jak najwięcej ciepła i pozytywnej energii.

 

 

Czasem nasze dni są szalone, zwariowane i robimy rzeczy, o które nigdy byśmy siebie nie posądzali. Ale to też element naszej drogi do życia bardziej świadomego i spokojnego.

 

 

W naszych filmach oraz na blogu www.flowtoslow.com chcemy również ułatwić Wam podróżowanie po Teneryfie oraz przeprowadzkę do tego niesamowitego miejsca.

 

 

Co daje nam Wasze wsparcie?

Możliwość. Możliwość poświęcania godzin pracy na zbieranie materiału i montaż. Możliwość podróżowania po Teneryfie i innych wyspach. Możliwość rozwijania swoich umiejętności. Możliwość inwestowania w sprzęt i oprogramowanie. Możliwość życia spokojniej, żeby móc dalej robić nasze filmy.

Niezależnie od tego, jaką kwotą chcesz nas wesprzeć, doceniamy to ogromnie. Każda złotówka jest dla nas ważna, bo pomaga nam robić to, w czym odnaleźliśmy nasze szczęście. Jeśli czujesz to z naszych filmów, jeśli dają Ci one radość i spokój - to odnieśliśmy sukces.

Flow to slow nie byłoby bez Was - to Wasze wsparcie - dobre słowo, pomysły, uwagi oraz wsparcie finansowe, motywuje nas do dalszego rozwoju. Dziękujemy!

Ola, Dawid, Zuzia i Gaja


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dominik Kucharski
Dominik Kucharski
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 150 zł
Dominik Kucharski
Dominik Kucharski
Próg: 150 zł
Grzegorz Bosak
Grzegorz Bosak
Próg: 150 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł