W Patronite od 08.03.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 543

liczba Patronów: 483

10 patronów
180 zł miesięcznie
2 495 zł łącznie
Twórca foto oraz video który podróżuje w różne miejsca by fotografować prawdziwe cuda. Głównie są to góry, im wyższe tym lepiej, ale mogą to być równie dobrze zapomniane uliczki miast czy hipnotyzujące twarze. Zacznij z nim podróżować, a w międzyczasie opowie Ci o tym jak zatrzymać czas.

O Autorze

Kim jestem?

Jestem fotografem. Bez wykształcenia i tytułów. Moja fotografia wywodzi się z bardziej prozaicznych źródeł. Jestem zwyczajnie zafascynowany światem dookoła. Uwielbiam go obserwować, by potem pokazywać innym.


Zresztą gdyby się nad tym zastanowić to całe moje życie jest podporządkowane fotografii. Każdy dzień, weekend, wyjazd. Wszystko organizuję w taki sposób, by być w miejscu gdzie stwórca tylko czeka aby wyzwolić komuś migawkę. Właśnie dlatego wspiąłem się, pod osłoną nocy, na blisko 50 metrowy dźwig w Glasgow by innego razu fotografować gwiazdy wprost ze Świnicy w Tatrach, czy też przemierzać ośnieżone szczyty przy -35 stopniach celsjusza by zdążyć na wschód słońca.

 

Z biegiem czasu okazało się, że to ciągłe poszukiwanie arcydzieł natury pcha mnie w coraz ciekawsze miejsca i sytuacje. Zdecydowałem się więc na rejestrowanie tych chwil wplatając je w mój podstawowy repertuar zdjęciowy.


Tak oto powstał mój kanał na YouTube.


Poza moimi przygodami znajdziecie tam również sporo poradników, w których staram się wprowadzić zainteresowanych w arkana fotografii. Wszystko podane w przystępnym języku, tak by każdy zrozumiał. Przekazywana wiedza to efekt wielu lat doświadczeń w terenie jak i również w studiu fotograficznym gdyż zajmowałem się fotografią również zawodowo. Poza aspektami czysto technicznymi poruszam również inne kwestie jak np odpowiednie zaplanowanie fotograficznych wyjazdów, czy też jaki wybrać aparat?

Plany na przyszłość

Dzięki Waszemu wsparciu mam zamiar kontynuować rozwój kanału. Chcę by każdy kolejny odcinek dostarczał Wam specjalnie wyważonej mieszanki wrażeń, rozrywki oraz wiedzy. Planów jest wiele, począwszy od zimowego wejścia na Rysy w celu sfotografowania wschodu słońca, a skończywszy na kilku dniowym trekkingu po Szkockich Highlandach. Chcę byście byli tam razem ze mną, w czasie gdy jeszcze wszyscy śpią, oczekując na spektakl pod tytułem „Planeta Ziemia”. 
Bo to coś więcej niż tylko doznania estetyczne. To niesamowite, przeszywające uczucie jedności ze światem. I wspólnie będzie nam przyświecać myśl która już na dobre zagnieździła się we mnie:

Never stop exploring


 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni