Avatar użytkownika

FollowRAP

0
patronów
0 
miesięcznie
265 
łącznie
0
patronów
0 zł 265 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
FOLLOWRAP JUNIOR
Hej! Przede wszystkim chcieliśmy Ci podziękować za wsparcie i zaufanie, to dla nas naprawdę dużo znaczy. Działamy w FollowRap przede wszystkim z pasji, chcielibyśmy jednak dotrzeć do większej ilości osób – pomaga nam w tym serwis, który generuje koszty i zyski, a reklamy też nie są niestety za friko. Dzięki Tobie możemy wypłynąć na szersze wody! Pomożesz nam utrzymać portal na prawidłowym poziomie!
Za wsparcie nas w kwocie 5zł miesięcznie wrzucimy Cię do naszej grupki na messenger, gdzie pogadamy sobie o rapie, co fajne, a co nie.
15 zł miesięcznie
FOLLOWRAP MASTER
Wybierając ten próg wsparcia otrzymasz oczywiście dostęp do tej samej grupy co w progu pierwszym.

Ponadto, jeżeli będziesz mieć pomysł na temat o którym chciałbyś poczytać, dowiedzieć się czegoś nowego, poznać inne spojrzenie na daną kwestię – a będzie on kompatybilny z rzeczami, które tworzymy – wykonamy go! Będziesz więc mieć możliwość na realny wpływ na naszą działalność 😊

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora FollowRAP w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy serwisem zajmującym się rapem i kulturą hip-hop. Naszą redakcję tworzą osoby z różnych stron, różnych kategorii wiekowych i upodobaniach muzycznych. Stawiamy na wartość merytoryczną - ustrzegamy się tanich aferek i clickbaitów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który pasjonuje się hip-hopem i tworzymy razem FollowRap. Są wśród nas indywidualiści o często odmiennych zajawkach, przez co rzeczy, które wychodzą spod naszego logo są różnorodne. Jednocześnie jednak tworzymy zgrany team.

Dokąd zmierzamy? 

Chcemy zarazić naszą pasją większe grono odbiorców, bo uważamy, że warto rozprzestrzeniać rzeczy warte zauważenia. Od zawsze stawialiśmy na brak komercyjności w działaniu, niezależność i profesjonalizm. Rzeczy te wymagają dużego nakładu czasowego, pieniężnego i oczywiście chęci.

Tak jak początek 2020 roku był przełomowy z powodu odpalenia strony WWW, tak w 2021 chcemy ruszyć o krok dalej i rozwinąć nasz kanał na YouTube. W planach mamy różne formaty podcastowe, wywiady czy wideorecenzje. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wywiadów...

z Madą:

 

i z Toczkiem: 

Dlaczego Patronite?

Wspierając nas pomagasz tworzyć serwis, który od początku do końca został stworzony z myślą o dzieleniu się tematami wartymi uwagi. Mamy fanpage na portalu Facebook, mamy swoją stronę – followrap.com oraz działamy prężnie na Instagramie. Staramy się dotrzeć różnymi kanałami do ludzi. Mamy w sobie dużo chęci, żeby „pchać ten syf dalej”, z czasem bywa różnie ale na pasję zawsze się on znajdzie. Nakład finansowy jest tutaj największą barierą, którą Ty możesz pomóc nam przezwyciężyć, a jeśli kliknąłeś w link do Patronite to znaczy, że nas obserwujesz, wiesz jak działamy i czego możesz się po nas spodziewać (choć mamy parę Asów w rękawie!).

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj FollowRAP w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Utrzymanie strony
  • 400 zł miesięcznie
  • 400 zł brakuje
0%
Niezależność kosztuje, przez co chcąc zachować wartości, które przyświecały przy założeniu strony postanowiliśmy założyć Patronite. Od Ciebie będzie zależało czy chcesz w to wchodzić i dołożyć swoją cegiełkę do ciągłego rozwoju naszego serwisu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora FollowRAP już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Giecewicz
Michał Giecewicz
5 zł
Paulina Bilicz
Paulina Bilicz
15 zł
Piotr Woźniak
Piotr Woźniak
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.