W Patronite od 20.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
265 łącznie
Jesteśmy serwisem zajmującym się rapem i kulturą hip-hop. Naszą redakcję tworzą osoby z różnych stron, różnych kategorii wiekowych i upodobaniach muzycznych. Stawiamy na wartość merytoryczną - ustrzegamy się tanich aferek i clickbaitów.

O Autorze

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który pasjonuje się hip-hopem i tworzymy razem FollowRap. Są wśród nas indywidualiści o często odmiennych zajawkach, przez co rzeczy, które wychodzą spod naszego logo są różnorodne. Jednocześnie jednak tworzymy zgrany team.

Dokąd zmierzamy? 

Chcemy zarazić naszą pasją większe grono odbiorców, bo uważamy, że warto rozprzestrzeniać rzeczy warte zauważenia. Od zawsze stawialiśmy na brak komercyjności w działaniu, niezależność i profesjonalizm. Rzeczy te wymagają dużego nakładu czasowego, pieniężnego i oczywiście chęci.

Tak jak początek 2020 roku był przełomowy z powodu odpalenia strony WWW, tak w 2021 chcemy ruszyć o krok dalej i rozwinąć nasz kanał na YouTube. W planach mamy różne formaty podcastowe, wywiady czy wideorecenzje. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wywiadów...

z Madą:

 

i z Toczkiem: 

Dlaczego Patronite?

Wspierając nas pomagasz tworzyć serwis, który od początku do końca został stworzony z myślą o dzieleniu się tematami wartymi uwagi. Mamy fanpage na portalu Facebook, mamy swoją stronę – followrap.com oraz działamy prężnie na Instagramie. Staramy się dotrzeć różnymi kanałami do ludzi. Mamy w sobie dużo chęci, żeby „pchać ten syf dalej”, z czasem bywa różnie ale na pasję zawsze się on znajdzie. Nakład finansowy jest tutaj największą barierą, którą Ty możesz pomóc nam przezwyciężyć, a jeśli kliknąłeś w link do Patronite to znaczy, że nas obserwujesz, wiesz jak działamy i czego możesz się po nas spodziewać (choć mamy parę Asów w rękawie!).


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika