Forum KMF

W Patronite od 17.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2436

Liczba Patronów: 2214

Zostań Patronem
2 patronów
15 miesięcznie
985 łącznie
Loża subskrybentów Forum KMF. Najstarsze i największe forum filmowe w Polsce. Dogodne miejsce, w którym można merytorycznie podyskutować na temat swojej pasji, jaką jest kino, a także szeroko pojęta kultura i sztuka.

O Autorze

"Snoby, hipsterzy i internetowi cwaniacy", najstarsze i największe forum filmowe w Polsce otwiera się na świat!  Dogodne miejsce, w którym można merytorycznie podyskutować na temat swojej pasji, jaką jest kino, a także szeroko pojęta kultura i sztuka. Tutaj możesz napisać, co ci leży na duszy, dlaczego uważasz, że Nolan to przereklamowany reżyser, albo odwrotnie. Dopóki wnosisz ze sobą amunicję w postaci solidnych argumentów, nie straszna ci będzie polityczny poprawność, ani zamordystyczna moderacja. Jeśli masz dość powierzchownych opinii, które giną w zalewie social-mediów, klasyczne, tradycyjne forum to miejsce właśnie dla Ciebie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika