foto by Karas

W Patronite od 24.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3155

Liczba Patronów: 2428

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
17 miesięcznie
274 łącznie
Fotografia Koncertowa

O Autorze

Nazywam się Michał, od ponad 14 lat zajmuję się hobbystycznie fotografią koncertową, zawsze było to dla mnie połączenie pasji do muzyki i fotografii, na swoim koncie mam kilkadziesiąt koncertów na dużych i małych scenach, moje zdjęcia trafiły na kilka plakatów, dwie okładki płyt i do książki.

Większość koncertów, imprez muzycznych od zawsze pokrywałem wyłącznie z własnej kieszeni, ale żeby działać, tworzyć, być na koncertach i nadal fotografować dla Was te wszystkie wspaniałe chwilę potrzebuje Waszego wsparcia
Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika