Avatar użytkownika

Fotograficznie Rzecz Biorąc

3
patronów
48 
miesięcznie
3 285 
łącznie
3
patronów
48 zł 3 285 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki, każda kwota ma znaczenie :)

Co dostajesz?
- Zostajesz wymieniony na oficjalnej stronie w podziękowaniach.
10 zł miesięcznie
Dzięki, właśnie spowodowałeś, że nie mogę powiedzieć: ALE MI SIĘ NIE CHCĘ!

To, że zdecydowałeś się dorzucić to tworzenia podcastu jest dla mnie porządnym kopniakiem i świadomością, że KTOŚ czeka na kolejny odcinek z wypiekami. Bądź zatem pewny, że właśnie przygotowuję dla Ciebie kolejny odcinek.

CO DLA CIEBIE MAM?
Być może wiesz, że zazwyczaj trzymam gości w sekrecie. Gdy tylko rozmowa zostanie nagrana dowiesz się kto będzie gościem najbliższego odcinka.
Po każdym odcinku na YouTube i stronie zostaniesz wymieniony w Patronach. Możesz też pozostać anonimowy.
19 zł miesięcznie
Wielkie dzięki, właśnie spowodowałeś, że robota nad nowymi odcinkami po prostu pali mi się pod nogami! Mój notatnik, w którym rozpisuję podcasty już zapewne nie ma miejsca, a ja jestem w drodze do sklepu po nowe długopisy!

CO DLA CIEBIE MAM?
To samo co w poprzednim progu + dostajesz możliwość zredagowania pytania dla gościa. Chętnie zadam go je w Twoim imieniu (oczywiście muszą mieć odpowiedni poziom :))

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fotograficznie Rzecz Biorąc w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fotograficznie Rzecz Biorąc to podcast dla fotografów o fotografii. Do rozmów zapraszam najlepszych w Polsce i nie omijam żadnej dziedziny fotografii, bo z każdej można czegoś się nauczyć.

Cześć!

Nazywam się Szymon Kasolik, pochodzę z Wadowic i od prawie 2 lat prowadzę podcast Fotograficznie Rzecz Biorąc. Nie znoszę stać w miejscu, dlatego staram się wciąż rozwijać podcast i wszystko, co wokół niego się kręci. Prywatnie jestem również fotografem, dlatego świat moich gości wyjątkowo mnie ciekawi - staram się im zadawać pytania, które nie są oklepane, standardowe i "byle jakie".

Zajmuję się także YouTubem, jednak traktuje te dwie rzeczy oddzielnie :) Kanał również dotyczy fotografii, choć traktuję go bardziej jako kanał o sobie, niż stricte z poradami fotograficznymi.

YOUTUBE

PO CO MI PATRONITE?

Chcę stale rozwijać podcast, to jednak wiąże się z kosztami. Poprawianie jakości, zlecenia transkrypcji podcastu zewnętrznym osobom, opłacenia serwera na odcinki i serwera strony itp. itd.

Miło będzie mi też mieć grupę zaufanych osób, z którymi będę mógł konsultować zmiany i pomysły na przyszłość kolejnych odcinków podcastu :)

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Fotograficznie Rzecz Biorąc w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

OPŁATY
  • 150 zł miesięcznie
  • 102 zł brakuje
32%
Mogę opłacić serwer, na którym lądują podcasty oraz inwestować w sprzęt i software, który wznosi jakość podcastu na wyższy poziom.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fotograficznie Rzecz Biorąc już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Franciszek Jagiełło
Franciszek Jagiełło
10 zł
Natalia
Natalia
19 zł
Konrad Kulis
Konrad Kulis
19 zł
Marek Chojnacki
Marek Chojnacki
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.