Fotograficznie Rzecz Biorąc

W Patronite od 07.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2167

Liczba Patronów: 1574

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
88 miesięcznie
2 519 łącznie
Fotograficznie Rzecz Biorąc to podcast dla fotografów o fotografii. Do rozmów zapraszam najlepszych w Polsce i nie omijam żadnej dziedziny fotografii, bo z każdej można czegoś się nauczyć.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Szymon Kasolik, pochodzę z Wadowic i od prawie 2 lat prowadzę podcast Fotograficznie Rzecz Biorąc. Nie znoszę stać w miejscu, dlatego staram się wciąż rozwijać podcast i wszystko, co wokół niego się kręci. Prywatnie jestem również fotografem, dlatego świat moich gości wyjątkowo mnie ciekawi - staram się im zadawać pytania, które nie są oklepane, standardowe i "byle jakie".

Zajmuję się także YouTubem, jednak traktuje te dwie rzeczy oddzielnie :) Kanał również dotyczy fotografii, choć traktuję go bardziej jako kanał o sobie, niż stricte z poradami fotograficznymi.

YOUTUBE

PO CO MI PATRONITE?

Chcę stale rozwijać podcast, to jednak wiąże się z kosztami. Poprawianie jakości, zlecenia transkrypcji podcastu zewnętrznym osobom, opłacenia serwera na odcinki i serwera strony itp. itd.

Miło będzie mi też mieć grupę zaufanych osób, z którymi będę mógł konsultować zmiany i pomysły na przyszłość kolejnych odcinków podcastu :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika