Fotograficznie Rzecz Biorąc

W Patronite od 07.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1246

liczba Patronów: 1205

3 patronów
58 zł miesięcznie
230 zł łącznie
Fotograficznie Rzecz Biorąc to podcast dla fotografów o fotografii. Do rozmów zapraszam najlepszych w Polsce i nie omijam żadnej dziedziny fotografii, bo z każdej można czegoś się nauczyć.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Szymon Kasolik, pochodzę z Wadowic i od prawie 2 lat prowadzę podcast Fotograficznie Rzecz Biorąc. Nie znoszę stać w miejscu, dlatego staram się wciąż rozwijać podcast i wszystko, co wokół niego się kręci. Prywatnie jestem również fotografem, dlatego świat moich gości wyjątkowo mnie ciekawi - staram się im zadawać pytania, które nie są oklepane, standardowe i "byle jakie".

Zajmuję się także YouTubem, jednak traktuje te dwie rzeczy oddzielnie :) Kanał również dotyczy fotografii, choć traktuję go bardziej jako kanał o sobie, niż stricte z poradami fotograficznymi.

PO CO MI PATRONITE?

Chcę stale rozwijać podcast, to jednak wiąże się z kosztami. Poprawianie jakości, zlecenia transkrypcji podcastu zewnętrznym osobom, opłacenia serwera na odcinki i serwera strony itp. itd.

Miło będzie mi też mieć grupę zaufanych osób, z którymi będę mógł konsultować zmiany i pomysły na przyszłość kolejnych odcinków podcastu :)

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni