Foxes in Eden

W Patronite od 17.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 413

liczba Patronów: 439

25 patronów
623 miesięcznie
6 773 łącznie
Własnoręcznie zbudowaliśmy kampera, zostawiliśmy mieszkanie w Polsce i poznajemy świat, podróżując w stylu vanlife na pełen etat.

O Autorze

Cześć, to my - Zosia i Kuba. Kilka lat temu wybraliśmy się w pierwszą, wspolną podróż po Californi. Wypożyczyliśmy samochód osobowy, rozłożyliśmy tylne siedzenia, wrzuciliśmy na nie dmuchany materac i na trzy tygodnie oraz jakieś 6000 km, te cztery kółka stały się naszym domem. Życie w drodze na tyle nam się spodobało, że podobny wyczyn powtórzyliśmy jeszcze trzy razy (dwa po Stanach - oczywiście na innych trasach - i trzeci raz po Polsce). Tak narodził się pomysł, aby zbudować własny dom na kółkach.

Nie czekając długo, na początku 2019 roku, przystapiliśmy do dzieła. Kupiliśmy niebieski blaszak i po ośmiu miesiącach pracy... Dream came blue! ?

W październiku 2019 r. zostawiliśmy swoje stacjonarne mieszkanie i wprowadziliśmy się do nieco mniejszego metrażu - 6m2.

Od tego czasu spełniamy swoje marzenie. Aktualnie jeździmy po Europie, poznając nowe miejsca i smaki.

 

Swoimi codziennymi przygodami i faktami z "vanlajfowego" życia chętnie dzielimy się na Instagramie.

http://www.instagram.com/foxesineden

Chcemy kontynuować podróż oraz rozwijać nasz kanał na YouTube, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Okazuje się, że tematyka vanlife rozbudza wyobraźnie i marzenia wielu osób! Tym chętniej będziemy się dzielić z nimi swoimi doświadczeniami i przekazywać dobrą energię!

Wszystkie miejsca noclegowe, zapisujemy na mapie :

https://foxesineden.com/index.php/trasa/

Na platformie How2, pod wskazanym linkiem https://bit.ly/39jyRkQ dostępny jest już e-book, #Vanlife Dom na kółkach.
Cieszymy się przeogromnie, że możemy podzielić się naszą historią i być może zainspirować do szukania własnej drogi.
To opowieść o przygotowaniach, niepewności i problemach związanych z wyjazdem. Opisaliśmy w nim również to, jakie przemyślenia towarzyszyły nam na drodze do.. wolności (?)
Lisy polecają się do czytania ? ❤

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem