Foxes in Eden

W Patronite od 17.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 815

Liczba Patronów: 983

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
617 miesięcznie
27 284 łącznie
Własnoręcznie zbudowaliśmy kampera, zostawiliśmy mieszkanie w Polsce i poznajemy świat, podróżując w stylu vanlife na pełen etat.

O Autorze

Cześć, to my - Zosia i Kuba. Kilka lat temu wybraliśmy się w pierwszą, wspolną podróż po Californi. Wypożyczyliśmy samochód osobowy, rozłożyliśmy tylne siedzenia, wrzuciliśmy na nie dmuchany materac i na trzy tygodnie oraz jakieś 6000 km, te cztery kółka stały się naszym domem. Życie w drodze na tyle nam się spodobało, że podobny wyczyn powtórzyliśmy jeszcze trzy razy (dwa po Stanach - oczywiście na innych trasach - i trzeci raz po Polsce). Tak narodził się pomysł, aby zbudować własny dom na kółkach.

Nie czekając długo, na początku 2019 roku, przystapiliśmy do dzieła. Kupiliśmy niebieski blaszak i po ośmiu miesiącach pracy... Dream came blue! ?

W październiku 2019 r. zostawiliśmy swoje stacjonarne mieszkanie i wprowadziliśmy się do nieco mniejszego metrażu - 6m2.

Od tego czasu spełniamy swoje marzenie. Aktualnie jeździmy po Europie, poznając nowe miejsca i smaki.

Swoimi codziennymi przygodami i faktami z "vanlajfowego" życia chętnie dzielimy się na Instagramie.

http://www.instagram.com/foxesineden

Chcemy kontynuować podróż oraz rozwijać nasz kanał na YouTube, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Okazuje się, że tematyka vanlife rozbudza wyobraźnie i marzenia wielu osób! Tym chętniej będziemy się dzielić z nimi swoimi doświadczeniami i przekazywać dobrą energię.🎉 

 

​​​


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika M
Monika M
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 150 zł
Justyna i Przemek Sukiennicki
Justyna i Przemek Sukiennicki
Próg: 30 zł
Michał Urban
Michał Urban
Próg: 150 zł
Gosha Szc
Gosha Szc
Próg: 60 zł