Avatar użytkownika

Fundacja Twoje Dziedzictwo

5
patronów
310 
miesięcznie
14 321 
łącznie
5
patronów
310 zł 14 321 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Kulturalny batonik.

Dzięki temu, że zamiast zjeść batonik wspierasz Twoje Dziedzictwo, wiemy że nasze działania są dla Ciebie ważne. Zamiast zasłodzić siebie osładzasz nam naszą pracę!
5 zł miesięcznie
Próg Klasztorny I

Najniższy próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz. Może piątka to nie jest wiele, ale piątka do piątki i coś się zawsze za to uda w Klasztorze zrobić. :)
10 zł miesięcznie
Kawa z kulturą.

Zamiast kawy na mieście wspierasz Twoje Dziedzictwo? Cudownie! Twoje imię, imię i nazwisko lub nick umieścimy na naszej stronie, by cały świat dowiedział się jak wspaniałą istotą jesteś!
15 zł miesięcznie
Próg Klasztorny II

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz. 15 PLN miesięcznie to pozornie niewiele, a mimo to już w ciągu niecałego roku można zyskać prawo do drukowanego certyfikatu i przyczynić się do odbudowy naszego wspólnego dziedzictwa.
20 zł miesięcznie
Kulturalny kinoman. Niewiele jest osób tak wrażliwych i zaangażowanych społecznie jak Ty, gotowych wesprzeć Twoje Dziedzictwo kosztem seansu w kinie. Za Twoje specjalne zasługi Twoje imię, imię i nazwisko lub nick umieścimy na naszej stronie w wyróżnionej formie. Niech ludzie zobaczą, że wspiera nas ktoś taki jak Ty!
30 zł miesięcznie
Próg Klasztorny III

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz. Widać, że naprawdę angażujesz się w rozwój projektu. Gratulacje!
35 zł miesięcznie
Subskrypcja kultury.

Wiele rzeczy dziś można subskrybować za 35 PLN, a Ty wybierasz subskrypcję działań na rzecz kultury! Świetnie! Dzięki Tobie rozszerzymy działania Twojego Dziedzictwa! Raz do roku możesz wybrać dowolne zdjęcie z galerii Zabytki w Obiektywie, lub jedno ze zdjęć Perły przekazane nam przez artystów, a wyślemy do Ciebie jego odbitkę na piance, a Twoje imię, imię i nazwisko, lub nick znajdą się na naszej stronie w wyróżnionej formie, wraz z krótkim zdaniem od Ciebie. To dzięki istotom takim jak Ty działamy coraz skuteczniej!
50 zł miesięcznie
Próg Klasztorny IV

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz. No, to już jest zauważalne wsparcie! Widać, że dbasz o swój Klasztor! To dzięki takiej postawie jak Twoja projekt rozwija się!
55 zł miesięcznie
Kultura śniadaniowa.

Nie zjesz jednego śniadania na mieście, a włączysz się w akcję z Twoim Dziedzictwem? Widać, że kultura Cię napędza! Jeśli Twoje Dziedzictwo będzie współorganizować imprezę biletowaną - Ty wejdziesz za darmo. Raz na pół roku możesz też wybrać dowolne zdjęcie z galerii Zabytki w Obiektywie, lub jedno ze zdjęć Perły przekazane nam przez artystów, a wyślemy do Ciebie jego odbitkę na piance. Idealną do powieszenia u kogoś tak wspaniałego, jak Ty! No i Twoje imię, imię i nazwisko, lub nick znajdą się na naszej stronie w wyróżnionej formie, wraz z krótkim zdaniem od Ciebie. Niech Twoi znajomi i bliscy dowiedzą się z jak cudowną istotą mają do czynienia!
100 zł miesięcznie
Próg Klasztorny V

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz. Czujesz, że to Twoje Dziedzictwo i wspierasz je jako swoje. Gratulacje, bo zapisujesz się trwale we współczesnej, pozytywnej historii Klasztoru Dusz!
120 zł miesięcznie
Sztuka sushi.

Rezygnujesz z dobrego lunchu, by wspierać kulturę? Niesamowite! Jesteś bohaterem Twojego Dziedzictwa! Jeśli Twoje Dziedzictwo będzie współorganizować imprezę biletowaną - Ty wejdziesz za darmo. Raz na kwartał możesz wybrać dowolne zdjęcie z galerii Zabytki w Obiektywie, lub jedno ze zdjęć Perły przekazane nam przez artystów, a wyślemy do Ciebie jego odbitkę na piance. Idealną do powieszenia na ścianie! Poza tym oczywiście Twoje imię, imię i nazwisko, lub nick znajdą się na naszej stronie w wyróżnionej formie wraz z krótkim zdaniem od Ciebie. Raz na pół roku dodamy też wpis od Ciebie na naszej stronie i stronie na Facebooku. Jesteś super!
150 zł miesięcznie
Próg Klasztorny VI

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz. Wasza Miłość jest żywą inspiracją dla grona Dziedziców!
220 zł miesięcznie
Próg Klasztorny VII Rycerz Opiekun

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz. Tak szlachetne serce, trzeba uwiecznić w kronikach Klasztoru Dusz!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
8 dostępnych miejsc
Patron.

Dzięki Tobie Twoje Dziedzictwo może działać na zupełnie nowym poziomie. Poza wszystkimi profitami z niższych progów, raz w miesiącu opublikujemy wpis od Ciebie na naszej stronie i stronie na Facebooku. Po pół roku otrzymasz też unikatowy medal Twojego Dziedzictwa odlany w brązie wraz z certyfikatem wsparcia. Jeśli reprezentujesz firmę, Twoje logo znajdzie się na naszej głównej stronie partnerów. Jeśli nie, może być to Twoje zdjęcie oraz imię i nazwisko. Dziękujemy!
600 zł miesięcznie
Próg Klasztorny VIII Rycerz Patron

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
4 dostępne miejsca
Mecenas.

Aż trudno uwierzyć, że ktoś taki jak Ty istnieje i sprzyja naszym działaniom! To niesamowite! Dajesz Twojemu Dziedzictwu skrzydła możliwości! Z wdzięczności poza wszystkimi profitami z progów poniżej patrona, raz na trzy tygodnie opublikujemy wpis od Ciebie na naszej stronie i stronie na Facebooku. Po pół roku otrzymasz też unikatowy medal Twojego Dziedzictwa odlany w srebrze wraz z certyfikatem wsparcia. Jeśli reprezentujesz firmę, Twoje logo znajdzie się na naszej głównej stronie partnerów. Jeśli nie, może być to Twoje zdjęcie oraz imię i nazwisko. Jesteś prawdziwym mecenasem kultury!
1200 zł miesięcznie
Próg Klasztorny IX Arystokracja

Próg dla Dziedziców Klasztoru Dusz.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Twoje Dziedzictwo w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Twoje Dziedzictwo - kulturalnie z Wami i dla Was!

Jesteśmy z Wami już od 2012 roku!

Razem uratowaliśmy Perłę Żeliszowa

Perła

Piękny, opuszczony obiekt, pełniący niegdyś funkcję sakralną, przeobraził się w wielofunkcyjną arenę kulturalną. Uratowanie dachu, sklepienia i empor przed zawaleniem pochłonęło już przeszło dwa miliony złotych. Artyści z całego świata przybywają do Perły, by w jej wnętrzu tworzyć filmy, teledyski, fotografie. Co roku nowe elementy - podłogi, okna, schody są przywracane do użytku, zwiększając potencjał Perły.

 

Ostatnio połączyliśmy nasze narzędzie do społecznego zarządzania zabytkami -

Zostań Dziedzicem z projektem

Klasztor Dusz.

Sprawiło to, że setki osób z całego świata mogą stać się Dziedziczkami i Dziedzicami pięknego założenia obronnego, które od XIII wieku przeszło daleką drogę, zaczynając od małego zamku myśliwskiego, większość swego istnienia działając jako klasztor, ale goszcząc wśród swych murów również sąd, budynki administracji publicznej, szpital dla umysłowo chorych, lazaret w czasach wojen napoleońskich, oraz więzienie. Ty też możesz dołączyć do grona Dziedziczek i Dziedziców i razem  nami podjąć się tego ogromnego projektu, jakim jest podniesienie z ruin Klasztoru Dusz!

 

Prowadzimy dwa projekty dedykowane dla artystów!

Dziedzictwo Jutra

Mistrzowie spośród artystów żyli i żyją wśród nas. Wystarczy ich dostrzec. W ramach projektu wspieramy wystawy, wyjazdy i promocję najzdolniejszych. Razem ze zwyciężczynią Art Revolution Taipei - Mają Borowicz, byliśmy ostatnio na Spectrum Miami Art Show na Florydzie, gdzie Maja po raz kolejny święciła triumfy.

Drugi projekt dedykowany artystom uruchomiliśmy w czasie pandemii COVID-19 pod nazwą:

Kultura Musi Przetrwać!

Obostrzenia związane z pandemią wirusa Sars-CoV-2 bardzo mocno uderzyły w twórców kultury. W ramach projektu otaczamy opieką twórców kultury, pomagamy im finansować ich projekty artystyczne, znajdować mecenasów, poszerzać możliwości wsparcia ze strony ich wielbicieli.

Zachęcamy twórców do ukazywania dóbr kultury poprzez projekt

Zabytki w Obiektywie

Skąd, zarządzając opuszczonym, niszczonym zabytkiem, wziąć wysokiej klasy materiał promocyjny na start? Jak nagłośnić projekt rewitalizacji? Przychodzimy z pomocą! Zapraszając artystów różnych dziedzin tchniemy życie w stare mury i przygotujemy nieodpłatnie materiały graficzne dla każdego zabytku, który tego potrzebuje.

Więcej informacji, znajdziecie na naszej stronie www i na naszym facebooku.

Wspierając Twoje Dziedzictwo działasz razem z nami i pozwalasz na wprowadzanie nowych, nowatorskich projektów z dziedziny promowania i ratowania dziedzictwa kulturowego i naturalnego.

Dziękujemy!

Zespół Twojego Dziedzictwa

Cele Autora

Aktywny Oddział Terenowy
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 690 zł brakuje
7%
Ze względu zarówno na Perłę jak i na Klasztor Dusz, musieliśmy utworzyć oddział terenowy Twojego Dziedzictwa. Dwa duże projekty w regionie wymagają stałego wsparcia zespołu. Po osiągnięciu tego poziomu miesięcznego wsparcia będziemy mogli zapewniać należytą dostępność obu obiektów, zwiększać ich rozpoznawalność, nadzorować bieżące prace, pozyskiwać lokalnych partnerów, zapewniać obecność w przestrzeni medialnej, oraz podejmować codzienne konieczne prace.
Kulturalna grupa uderzeniowa
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 690 zł brakuje
3%
Jak dotąd wszyscy pracownicy Twojego Dziedzictwa pracują pro publico bono, choć zakres działań znacząco się zwiększył na przestrzeni lat. Oznacza to, że nie możemy wymagać od nich zaangażowania na pełny etat. Osiągnięcie poziomu wsparcia 10 000 PLN, poza realizacją poprzednich celów, pozwoli na zatrudnienie 2-3 stałych pracowników etatowych, którzy codziennie będą pracować na rzecz Twojego Dziedzictwa, Perły Żeliszowa, Klasztoru Dusz. To znacząco zwiększy skuteczność i obszar działań. Pozwoli też na zwiększenie naboru środków zewnętrznych, przez osiągniecie większych możliwości wkładów własnych.
Triumf Kultury
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 690 zł brakuje
1%
Każda kolejna złotówka, to możliwość organizacji koncertów, wystaw, nagłaśniania projektów, przejmowania opieki nad zabytkami i ratowanie ich. Każda kolejna kwota, to triumf kultury nad barbarzyństwem i obojętnością.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Twoje Dziedzictwo już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
agata wielocha
agata wielocha
20 zł
Anonimowy patron
30 zł
Tomek Dembiczak
Tomek Dembiczak
220 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.