Fundacja Twoje Dziedzictwo

W Patronite od 09.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 859

Liczba Patronów: 1461

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
575 miesięcznie
9 816 łącznie

Aktywny Oddział Terenowy

4 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

3 425 zł

brakuje

Ze względu zarówno na Perłę jak i na Klasztor Dusz, musieliśmy utworzyć oddział terenowy Twojego Dziedzictwa. Dwa duże projekty w regionie wymagają stałego wsparcia zespołu. Po osiągnięciu tego poziomu miesięcznego wsparcia będziemy mogli zapewniać należytą dostępność obu obiektów, zwiększać ich rozpoznawalność, nadzorować bieżące prace, pozyskiwać lokalnych partnerów, zapewniać obecność w przestrzeni medialnej, oraz podejmować codzienne konieczne prace.

Kulturalna grupa uderzeniowa

10 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

9 425 zł

brakuje

Jak dotąd wszyscy pracownicy Twojego Dziedzictwa pracują pro publico bono, choć zakres działań znacząco się zwiększył na przestrzeni lat. Oznacza to, że nie możemy wymagać od nich zaangażowania na pełny etat. Osiągnięcie poziomu wsparcia 10 000 PLN, poza realizacją poprzednich celów, pozwoli na zatrudnienie 2-3 stałych pracowników etatowych, którzy codziennie będą pracować na rzecz Twojego Dziedzictwa, Perły Żeliszowa, Klasztoru Dusz. To znacząco zwiększy skuteczność i obszar działań. Pozwoli też na zwiększenie naboru środków zewnętrznych, przez osiągniecie większych możliwości wkładów własnych.

Triumf Kultury

20 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

19 425 zł

brakuje

Każda kolejna złotówka, to możliwość organizacji koncertów, wystaw, nagłaśniania projektów, przejmowania opieki nad zabytkami i ratowanie ich. Każda kolejna kwota, to triumf kultury nad barbarzyństwem i obojętnością.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Beata Szkudlarek
Beata Szkudlarek
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Tomek Dembiczak
Tomek Dembiczak
Próg: 220 zł
Marcin Męcnarowski
Marcin Męcnarowski
Próg: 20 zł
agata wielocha
agata wielocha
Próg: 20 zł