Fundacja Twoje Dziedzictwo

W Patronite od 09.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2137

Liczba Patronów: 2039

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
1 246 łącznie

Perłowe Wrota

1 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

960 zł

brakuje

Chcielibyście mieć większą swobodę w odwiedzaniu Perły? My chcielibyśmy Wam ją zapewnić. Niestety wolontariusze nie zawsze mogą poświęcić swój czas, by otworzyć Wam jej podwoje. Jeśli uzyskamy taką kwotę miesięcznie, na pewno uda nam się zatrudnić kogoś, kto będzie przynajmniej przez pięć dni w tygodniu, w określonych godzinach otwierał Perłę i czekał na Was z opowieścią o jej historii.

Ratunkowe Łowy

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 960 zł

brakuje

Dodatkowy tysiąc miesięcznie pozwoli nam zorganizować raz w miesiącu dodatkowe Ratunkowe Łowy - jedziemy w teren, często we wskazane przez Was miejsce, badamy sytuację formalną i możliwości pomocy zagrożonego zabytku i jeśli tylko jest taka możliwość, opracowujemy program wsparcia lub ratowania go. Każdy upolowany zabytek, czyli taki, któremu uda się pomóc, na pewno nie zamknie wrót przed Wami - naszym wsparciem i patronami. To w końcu nasze wspólne dziedzictwo.

Kulturalna grupa uderzeniowa

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 960 zł

brakuje

Jak dotąd wszyscy pracownicy Twojego Dziedzictwa pracują pro publico bono. Oznacza to, że nie możemy wymagać od nich zaangażowania na pełny etat. Osiągnięcie poziomu wsparcia 10.000 PLN, poza realizacją poprzednich celów, pozwoli na zatrudnienie 3-4 stałych pracowników, którzy codziennie pracowaliby na rzecz Twojego Dziedzictwa. To znacząco zwiększy skuteczność i obszar działań.

Triumf Kultury

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 960 zł

brakuje

Każda kolejna złotówka, to możliwość organizacji koncertów, wystaw, nagłaśniania projektów, przejmowania opieki nad zabytkami i ratowanie ich. Każda kolejna kwota, to triumf kultury nad barbarzyństwem i obojętnością.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Renata Osinska
Renata Osinska
Próg: 20 zł
agata wielocha
agata wielocha
Próg: 20 zł