Fundacja CAISHEN

W Patronite od 23.11.2017

Fundacja CAISHEN udostępnia bezpłatną e-platformę edukacyjną z kursami video. Znajdziesz na niej kursy z zakresu inteligencji finansowej, wychodzenia z długów i oszczędzania, motywacji i rozwoju osobistego.

Pomóż nam rozwijać ten projekt i działalność fundacji. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli dodawać więcej, lepszej jakości filmów.

O Autorze

Fundacja CAISHEN udostępnia bezpłatną e-platformę edukacyjną z kursami video. Znajdziesz na niej kursy z zakresu inteligencji finansowej, wychodzenia z długów i oszczędzania, osiągania celów, psychologii sukcesu i szczęścia, motywacji i rozwoju osobistego. Zupełnie za darmo.

 

Każdy ma prawo do tego, aby być szczęśliwym... nie każdy wie jak to szczęście zdobić. Naszą misją jest budowanie miejsca, w którym z całą odpowiedzialnością, będziemy mogli pokazywać jak mądrze zarabiać pieniądze i jak rozwijać się jako osoba, jednostka i człowiek.

 

Uważamy, że Polacy mają prawo wiedzieć jak zarządzać i pomnażać swój majątek oraz co zrobić, aby z dnia na dzień stawać się lepszym, szczęśliwszym człowiekiem. Tylko dzięki odpowiedniej edukacji człowiek może podejmować racjonalne decyzje, nie ważne czy są to decyzje życiowe, zawodowe czy zakupowe.

 

Do współpracy zapraszamy ekspertów z wybranych dziedzin, ale staramy się też dać pole do wypowiedzenia się trenerom/autorom początkującym i mniej znanym. Członkowie fundacji (i większość trenerów) współpracują z nami bezpłatnie (pro bono) chcąc pomagać innym, jednak koszty serwerów, montażu, sprzętu, marketingu itp. jest dość drogi i dlatego bardzo prosimy o Twoje wsparcie!

 

Pomóż nam rozwijać ten projekt i działalność Fundacji CAISHEN. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli dodawać więcej, lepszej jakości filmów oraz prowadzić działalność reklamową, aby jak najwięcej osób mogło zupełnie bezpłatnie rozwijać się na e-platformie! To również od Ciebie zależy w jakiej Polsce będziemy żyli jutro. Pomóż nam zmieniać nasze otoczenie i rzeczywistość jeśli uważasz, że wszyscy zasługujemy, aby żyć w wyedukowanej, zamożnej, szczęśliwej i uśmiechniętej Polsce!

 

Rozwijaj się, Osiągaj cele, Zarabiaj więcej, Oszczędzaj, Zdobądź wolność finansową. Pomóż nam rozwijać projekt. Zostań naszym Patronem! Dołącz też do społeczności e-platformy Fundacji CAISHEN!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)