Avatar użytkownika

Fundacja FAURE

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Sztuka tkwi w szczegółach

A te szczegóły, to też bieżące sprawy związane z działalnością każdej organizacji.
Sztuka pnie się po wyżynach, ale ziemskie sprawy jej nie omijają...
40 zł miesięcznie
Sztuka działania

A żeby działać potrzebne jest zaplecze i jego możliwości.
To tu realizują się czynności organizacyjne każdego przedsięwzięcia.
Dlatego TWÓJ udział jest tutaj tak znaczący.

Otrzymasz też od nas naszą festiwalową płytę CD, a kiedy poinformujesz nas wcześniej o przybyciu na któryś z naszych koncertów, obdarujemy Cię osobiście oryginalnym plakatem takiego wydarzenia.
90 zł miesięcznie
Dobra sztuka nie uznaje kompromisów

Ten wkład nie pozostaje obojętny, tym bardziej pominięty.

Poza naszą wdzięcznością z poprzedniego progu, jeśli sobie życzysz umieścimy Ciebie na liście Mecenasów Indywidualnych naszego FESTIWALU.
170 zł miesięcznie
Wielkie dzieła nie powstają same

To wyzwanie dla tych, którzy mogą i chcą mieć faktyczny wpływ na nasze działania.

A oprócz wszystkich przywilejów z poprzednich progów, jeśli wyrazisz taką wolę umieścimy logo Twoje lub Twojej Firmy na materiałach promujących nasze wydarzenia, a także możemy publicznie informować o tym fakcie podczas wybranych przez Ciebie koncertów.

Natomiast jeżeli możesz i chcesz w większym zakresie mieć udział w naszych działaniach, skontaktuj się z nami i indywidualnie omówimy naszą współpracę:)
A może masz jakieś życzenie, które możemy dla Ciebie spełnić?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja FAURE w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"W sztuce nie tylko Twórca, ale i Odbiorca musi mieć duszę ARTYSTY!"
Dlatego nasza Fundacja dociera wszędzie tam, gdzie ta zależność się pokrywa,
a obcowanie ze sztuką jest nie zawsze łatwo dostępne.

Fundacja Promocji Sztuki im. Gabriela Faure powstała w 2003 roku po to, by ubogacać sztuką w najlepszym wydaniu te większe i mniejsze społeczności chcące z nią obcować.

Jesteśmy organizatorem jednego z największych przedsięwzięć kulturalnych tego profilu w Polsce i Europie - MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU ORGANOWEGO w Katedrze w Pelplinie (jednej z najokazalszych katedr w Polsce).

Festiwal do tej pory, w ciągu 22 regularnych edycji odbył się w 70 miejscach w Polsce, na terenie 6 województw z udziałem 1.500 wykonawców z 30 krajów Europy, państw Ameryki Północnej i Południowej, Azji, Australii i Oceanii.

W ramach 600 dotychczasowych koncertach organowych, kameralnych, wokalnych, symfonicznych, a także prezentujących unikatowe instrumenty i ich niekonwencjonalne kombinacje uczestniczyło już 200.000 widzów i słuchaczy!

Nasz Festiwal to również promocja młodych talentów z całego świata.

Jako pierwsi sprowadziliśmy do Polski dziesiątki wykonawców, którzy wcześniej tu nie występowali. Kilku z nich po raz pierwszy w ogóle do Europy.

Ale oprócz tego w ciągu całego roku organizujemy inne mniejsze koncerty z udziałem przede wszystkim lokalnych artystów, dając im promocję i możliwość realizacji oraz rozwoju.

Z każdym rokiem rozwijamy się terytorialnie, włączając do mapy naszego przedsięwzięcia nowe miejsca realizacji naszych działań z uwzględnieniem głównie tych, w których dostępność do sztuki nie jest codziennością.

Jesteśmy OPP, dlatego zawsze też możesz nas wesprzeć swoim 1% z rocznego PIT-a /KRS 0000177231/.

A dzięki PATRONITE możesz w stały i indywidualny sposób uczestniczyć w naszych działaniach. Dzięki Twojemu zaangażowaniu miło będzie nam gościć Cię w gronie naszych Mecenasów, tym samym współtwórców wielkich rzeczy.

Więcej o nas znajdziesz tu:

www.pelplin.org.pl

www.faure.org.pl

www.gedymin.org

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja FAURE już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.