Avatar użytkownika

Fundacja HerStory

7
patronów
286 
miesięcznie
6 153 
łącznie
7
patronów
286 zł 6 153 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje tęczowe wsparcie macha jak flaga na marszu 🏳️‍🌈 A my machamy do Ciebie najserdeczniej! 👋 Do zobaczenia na spotkaniach, które możemy zorganizować dzięki Twojej pomocy. Na Twój adres mailowy przyjdzie od Natalii wierszyk ułożony na zadany przez Ciebie temat!
33 zł miesięcznie
PJONA 👋 Dziękujemy i przybij SZTAMĘ. SZTAMA - tak nazwałyśmy jedyną w Polsce propozycję warsztatów antyprzemocowych i antydyskryminacyjnych dla chłopaków. Bo chłopaki też potrzebują równości, a my dzięki Tobie polecimy z tą ideą dalej! Napiszemy do Ciebie, wysyłając dziękczynny rysuneczek od zwJerzaka (graficzna tożsamość Natalii).
55 zł miesięcznie
SIUP! Feminizm na jedną i drugą nóżkę 🐾 OGROMNIE CI DZIĘKUJEMY za to TURBODOŁADOWANIE. „Jesteś lekiem na całe zło” – śpiewamy Ci razem z Krystyną Prońko i - uwaga - wysyłamy piękną parę naszych herstorowych Skarpet Mocy (colab z Bananamamaboom - skarpetowa tożsamość Natalli). Noś je dumnie i wypatruj na mieście innych skarpetoludków, przybijając im SZTAMĘ kostką!
95 zł miesięcznie
HA! 🥊 Wielkie brawa i wdzięczność dla Ciebie za tak konkretne wsparcie! Nic nas nie powstrzyma przed walką z przemocą i sianiem feministyczno-równościowych idei! ✌️W podzięce wysyłamy Ci nasze piękne herstorowe Skarpetki Mocy w dwupaku, aby móc się nimi podzielić z kimś bliskim.

Twoje zaangażowanie to dla nas mieniący się wszystkimi kolorami tęczy DIAMENT, o którym śpiewała Rihanna. 💎💎💎
150 zł miesięcznie
HURRAAA! DZIĘ-KU-JE-MY!!! 🫠 Dzięki Tobie świat staje się bezpieczniejszym i bardziej równościowym miejscem! Razem z Tiną Turner krzyczymy na całe gardło „YOU ARE SIMPLY THE BEST!!!”, a niektóre osoby tarzają się w złotym konfetti. ✨🤩✨ Czym prędzej pakujemy i wysyłamy Ci 3 pary naszych pięknych, herstorowych Skarpet Mocy!

Podziel się nimi z kim chcesz i poleć nas innym, a dobra karma nie tylko wróci, ale nigdy Cię nie opuści!
350 zł miesięcznie
WOOOOOW!!! 🥹 Oto gest, który zmienia świat 🏆 350 zł miesięcznie przez rok daje tak tłusty wynik, że SZOOOK! 🤯 Nasze piękne herstorowe Skarpetki Mocy w pakiecie rodzinnym zaraz pobiegną do Ciebie kurierem, śpiewając z radości! Jesteśmy absolutnie zachwycone i wniebowzięte 🧚‍♂ Wyślemy Ci mailem kafeterię możliwych herstorowych benefitów do wyboru! Możemy Ci zaśpiewać, zatańczyć, coś zmalować, pójść razem na kawę, udostępnić Ci mapkę najlepszych wege restauracji w Berlinie... pomysłów, by Ci godnie podziękować nam nie zabraknie!

Właśnie dał_ś nam wędkę, która pozwoli nam złowić najcenniejszy skarb czyli… czas na szukanie dodatkowych źródeł finansowania naszych warsztatów. 🧘🏽‍♀️ 🧘🏼 🧘🏾‍♂️

W ten sposób realnie zmienisz na lepsze życie całego grona osób!!! 🥳 DZIĘ-KU-JE-MY!!!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja HerStory w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rozwijamy i tworzymy innowacje w edukacji antyprzemocowej oraz antydyskryminacyjnej. Wspieramy, uczymy i wzmacniamy młodzież i dorosłych w zakresie kompetencji społecznych, budowania bezpieczniejszych relacji, zrozumienia siebie oraz różnorodnego świata.

Chcemy świata, w którym:

  • wszystkie osoby są uznane w swojej różnorodności, 
  • i mogą żyć bez przemocy i wykluczenia, 
  • w zgodzie ze sobą.

DLATEGO 

Specjalność Fundacji HerStory to edukacja równościowa, antyprzemocowa i antydyskryminacyjna. 

Wzajemna troska, bezpieczne i zdrowe relacje społeczne, współpraca i otwartość na porozumienie poza różnicami - to nasze wartości.

 

 

Jak to robimy?

Rozwijamy i tworzymy innowacje, takie jak SZTAMA.
SZTAMA to angażowanie mężczyzn i chłopaków w równość.
SZTAMA to nowa, opracowana we współpracy ze specjalistami i specjalistkami metoda pracy warsztatowej z chłopakami. Zajęcia te prowadzą wyszkoleni przez nas trenerzy.
SZTAMA to tworzenie przestrzeni na rozmowy o równości i wspólnym działaniu przeciwko przemocy, 

SZTAMA to szukanie i mobilizowanie męskich sojuszników w szkołach, organizacjach, instytucjach i urzędach i kierowanie do nich oferty warsztatów antydyskryminacyjnych o wzorcach męskości.

Wspieramy, edukujemy i wzmacniamy w budowaniu kompetencji społecznych oraz bezpiecznych i równych relacji.

Wspieramy, edukujemy i wzmacniamy w budowaniu kompetencji społecznych oraz bezpiecznych i równych relacji.

Wzmacnianie kobiet i dziewczyn na warsztatach WenDo

Dzięki naszym partnerstwom i funduszom, które pozyskujemy, kobiety i dziewczyny mogą bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach asertywności i samoobrony. Docieramy do uczennic, pracownic instytucji i organizacji pomocowych na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce.

Wsparcie społeczności ukraińskiej

Zwracamy szczególną uwagę na grupy społeczne narażone na podwójne czy potrójne wykluczenia. Prowadzimy w partnerstwach bezpłatne warsztaty WenDo i Sztama dla młodzieży i kobiet z Ukrainy. 

Programy wsparcia społeczności LGBTQ+

Wspieramy osoby i społeczności narażone na dyskryminację, stygmatyzację i przemoc. W programie Siła Wspólnoty oferujemy warsztaty asertywności i samoobrony osobom LGBTQ+, ale także tworzymy wspierającą wspólnotę dla tęczowej społeczności. Uczymy dobrego sojusznictwa oraz właściwego postępowania w obszarze wsparcia - gabinecie psychologicznym, terapeutycznym, pedagogicznym. 

Jednym słowem...

Uczymy jak w świecie nierówności traktować się z szacunkiem i zrozumieniem. 

 

DLACZEGO JESTEŚMY NA PATRONITE?

Jak wyobrażasz sobie pracę w organizacji edukacyjnej z misją równościową? 

 

Czasami jest rejs pirackim statkiem po oceanach naszpikowanych rafami.

Czasami jak gotowanie pożywnego posiłku z jednej cebuli i garści kaszy.

Jesteś kroplą w morzu potrzeb i starasz się jak możesz robić, co jest do zrobienia, choć w części. 

Żonglujesz jak foka z piłką na nosie, między pozyskiwaniem kasy, dbaniem o logistykę i jakość organizowanych wydarzeń, o osoby, które na nie przychodzą - i osoby, które to wszystko robią. 

Efekty są wspaniałe. Setki bezpłatnych warsztatów, webinarów, tysiące przeszkolonych, zadowolonych osób. 

Stoją za tym dziesiątki projektów, napisanych wniosków, tysiące faktur do opłacenia, umów, napisanych zaproszeń, postów, newsletterów, spotkań organizacyjnych. Setki stresów i frustracji.

Zbyt często Twoja praca polega na mówieniu: to niemożliwe. Coraz rzadziej polega na znalezieniu przestrzeni na zwolnienie tempa, zadbanie o rosnący zespół, spokojne wymyślanie koncepcji i innowacji. 

Razem jednak możemy to rozwiązać! 

Zainwestuj w lepszy świat dla siebie i swoich bliskich!
Nawet niewielka wpłata pomaga nam realizować naszą misję i nieodpłatną część edukacji antyprzemocowej. 


 

 

Cele Autora

Koniec z kamykami w butach!
  • 833 zł miesięcznie
  • 547 zł brakuje
34%
833 zł miesięcznie, czyli 10.000 rocznie od Was - to dobry budżet roczny na gaszenie małych pożarków i codziennych problemów. To, co zostaje, przeznaczamy na drobne ulepszenia w naszej pracy!

CO TO SĄ KAMYKI W BUTACH?
Nagłe podwyższenie opłaty za wynajęcie sali lub za nocleg, spadająca nam na głowę konieczność dodatkowej konsultacji prawnej (Ordo Iuris nie śpi), zepsuta kamerka internetowa w przeddzień webinaru - to przykłady kamyków. Z kamykami jednak jest tak, że zawsze zaskakują. Bo wydreptywanie równości w Polsce to droga kamienista, piaszczysta i pełna głębokich kałuż. Pod górkę i pod wiatr!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO DZIĘKI WASZYM WPŁATOM?
Szybko. Szybko i zwinnie. Każdy kamyczek raz-dwa wytrząsamy, oddechu nabieramy - i lecimy dalej.
BAZA! DZIĘKI TOBIE wszystko TU i TERAZ.
  • 8 333 zł miesięcznie
  • 8 047 zł brakuje
3%
Jeśli będziemy mieć 8333 złotych miesięcznie, czyli 100 tys. rocznie, to nasze wędrówki po równość wejdą na nowy poziom. Płynnie pracując, dotrzemy z wiedzą o dobrej edukacji antyprzemocowej:
🚀 do szkół
🚀 samorządów
🚀 ministerstw
🚀 osób edukujących
🚀 rodziców.

DZIĘKI TOBIE wszystko TU i TERAZ.
A nie za pół roku, jeśli projekt przejdzie.
I nie JEŚLI przejdzie.
Rzeczy dzieją się teraz - my reagujemy teraz.

BAZA!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja HerStory już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Filip BeBe
Filip BeBe
95 zł
Dorota Kardasińska
Dorota Kardasińska
33 zł
Marek Twardoch
Marek Twardoch
10 zł
Joanna Jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk
10 zł
Karolina Mróz
Karolina Mróz
33 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.