Fundusz Gramy z Sercem

W Patronite od 29.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Jesteśmy grupą zgranych i pełnych zapału ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas na zrobienie czegoś dobrego. Każdy z nas ma jakieś zainteresowania i pasje, które łączymy aby stworzyć coś niezwykłego.

O Autorze

Kochani,

Do tej pory staraliśmy się organizować jak najwięcej zbiórek i akcji społecznych, ale przez wydarzenia ostatnich miesięcy, mamy poniekąd związane ręce. Liczba apeli o pomoc nieustannie rośnie, a stan naszego konta niestety nie jest z gumy. Zawsze, gdy organizujemy wydarzenie, ma ono jasno określony cel – każdy uczestnik wie, na co przeznacza swoje pieniądze i jaką pomoc niesie drugiej osobie. Dobrze wiemy, jak ostatnio żywioły pokonały człowieka i wielu rodzinom zabrały dorobki ich życia. Zdajemy sobie sprawę, że w obliczu wypadku nie każdy może liczyć na pomoc rodziny. Wiemy, jak ogromne są koszty leczenia i sprzętu medycznego.

Na naszej drodze spotykamy różnych, wspaniałych ludzi, którzy potrzebują pomocy. Jakiejkolwiek. I naszym celem i zadaniem jest niesieniem tej pomocy. Dlatego postanowiliśmy utworzyć fundusz społeczny - FUNDUSZ GRAMY Z SECREM, by choć w niewielkim stopniu móc zagwarantować natychmiastową pomocą materialną lub finansową osobom, których spotkała w życiu tragedia.

Wszystkie pieniądze, które Ty zdecydujesz się wpłacać na nasz FUNDUSZ GRAMY Z SERCEM, trafią do osób, które ich naprawdę potrzebują. Każda złotówka zostanie wykorzystana w dobry sposób. Sam decydujesz, jaką kwotę chcesz wpłacać i w dowolnej chwili możesz z tego zrezygnować (minimalny okres subskrypcji to 3 miesiące). Wierzymy, że każda, nawet niewielka kwota, będzie cegiełką do zbudowania czegoś ogromnego.

Szczęścia nie można kupić, ale można mu pomóc. I to jest naszym celem – POMAGANIE. Pomaganie w osiągnięciu szczęścia, pomaganie w potrzebie, pomaganie każdemu, kto pomocy potrzebuje. Życie pisze różne scenariusze i nigdy nie wiadomo, kto będzie tej pomocy potrzebował. Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą – pomóż! Jeśli tylko możesz, pomóż.

Nasze ostatnie działania :

Zakup materiałów budowlanych dla Pani Magdaleny Kobuszewskiej przeznaczonych na odbudowę domu po pożarze.

 

Akcja maseczka dla seniora -  szycie i dostarczanie darmowych maseczek dla seniorów oraz osób najbardziej ich potrzebujących.

 

Zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i mundurowych niezbędny do walki z koronawirusem.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!