Avatar użytkownika

Piotr Szybilski

3
patronów
80 
miesięcznie
2 280 
łącznie
3
patronów
80 zł 2 280 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Drobne wsparcie projektu, ale pamiętaj - z wielu małych rzeczy można zrobić jedną dużą! 🐈 Wszyscy razem możemy zdziałać wiele!
10 zł miesięcznie
10pln to już kwota, za którą można zakupić ~8mb liny jutowej o grubości 10mm! Dla przykładu krótki słupek 20cm długości o średnicy 12cm mieści na sobie 7.6mb liny 🐈

Przy wsparciu powyżej 3 miesięcy otrzymasz ode indywidualny jednorazowy kod rabatowy w wysokości 1% na zakupy w sklepie furrrrniture.pl w ramach podziękowań za wsparcie projektu! W tym celu skontaktuj się z nami drogą e-mailową!
20 zł miesięcznie
20pln to już część - czasem mniejsza, czasem większa - na przygotowania elementów ze sklejki do drapaków i zabawek dla kotów! Tym działaniem motywujesz do dalszej pracy i przygotowania nowych wspaniałych projektów dla kotów 🐈

Przy wsparciu powyżej 3 miesięcy otrzymasz ode indywidualny jednorazowy kod rabatowy w wysokości 2% na zakupy w sklepie furrrrniture.pl w ramach podziękowań za wsparcie projektu! W tym celu skontaktuj się z nami drogą e-mailową!
50 zł miesięcznie
50? Na pewno nie 5? Musi być człowiekiem o wielkim sercu skoro decydujesz się na taką kwotę! Twój wkład to potężny zastrzyk gotówki w kolejne prototypy, które dużo szybciej trafią do potrzebujących kotów! 🐈

Przy wsparciu powyżej 3 miesięcy otrzymasz ode indywidualny jednorazowy kod rabatowy w wysokości 5% na zakupy w sklepie furrrrniture.pl w ramach podziękowań za wsparcie projektu! W tym celu skontaktuj się z nami drogą e-mailową!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piotr Szybilski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Każdy kot zasługuje by mieć porządny drapak. Nie ważne, czy jest to kot rasowy czy kot europejski. Młody kociak czy koci senior. Kot mający dom i swojego opiekuna czy kot w domu tymczasowym lub w fundacji.

Nie tworzę filmów na YouTube, stanie przed kamerą nie jest dla mnie.
Nie piszę bloga, pisanie tekstów odbiega od moich zainteresowań.
Nie nagrywam muzyki, wolę jej słuchać.


Ale uwielbiam design, to moja największa pasja. I dobrym designem chcę się dzielić w kocim świecie!

Cześć!

Nazywam się Piotr Szybilski i jest mi niezmiernie miło, że jesteś tutaj!

Jeśli chcesz od razu zapoznać się z celem zrzutki, przejdź do części Prototyp w służbie potrzebującym kotom! na końcu tej strony.

Od 2020 roku postanowiłem zmienić swój zawód z architektury na rzecz sztuki użytkowej - projektowania i wytwarzania wyjątkowych przedmiotów dla kotów począwszy od małych drapaków w formie akcesoriów, pełnoprawnych wysokich drapaków, wyjątkowych zabawek oraz mebli dwufunkcyjnych będących uzupełnieniem mieszkań ale również spełniających kocie potrzeby.

Tak powstała niewielka polska marka Furrrrniture. Marka, w której stawiam na najwyższą jakość!

Kot Kisiel

Kotka Japa

O procesie twórczym

Projektowanie dobrych, funkcjonalnych i estetycznych mebli i drapaków dla kotów to nieustanne eksperymentowanie projektowe, testowanie możliwości materiału, wytrzymałości połączeń, stabilności produktów oraz najważniejsze - bezpieczeństwa dla naszych pupili. Wszystkie produkty jakie wykonuję, są z myślą o moich dwóch futerkach - kotce Japie i kocurowi Kiślowi. Cokolwiek wykonuję, jest z miłości do nich, dbam o to by koty czuły się na moich produktach pewnie, bezpiecznie i przytulnie.

Każdy jeden drapak poprzedzony jest procesem projektowym, a ten zajmuje od tygodnia do nawet miesiąca w zależności do skomplikowania projektu.

Przedostatnim krokiem przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży jest prototyp. Wszystko co powstało komputerowo trzeba sprawdzić. W architekturze popularnym stwierdzeniem jest jak "papier przyjmie wszystko". Podobnie w designie i projektowaniu produktów dla kotów - czasem nie wszystko działa tak jak założyłem, czasem trzeba wprowadzić poprawki w projekcie i poprawić prototyp. Jednak przeważnie prototyp jest gotowym produktem i staje się jedynie formalnością oraz spokojem mojego sumienia, że produkt zrobiłem właściwie.

Niestety spora ilość projektów nie dochodzi nawet do etapu prototypu, to ze względu na koszty, a te zawsze pokrywam z własnych środków.

Prototyp w służbie potrzebującym kotom!

Udało nam się wspólnie dojść do opisu celu założenia Patronite, cieszę się, że nadal czytasz to, co chcę Ci przekazać. Z pomocą Patronite chciałbym móc tworzyć więcej prototypów, odkopać z czeluści szuflad stare szkice i powrócić do dobrych, zapomnianych projektów ale też wytworzyć wiele nowych wspaniałych pomysłów. A te jak tylko będą w pełni skończone i funkcjonalne - przekazywać fundacjom zajmującym się kotami, domom tymczasowym i schroniskom - wszystko wedle potrzeb.

Skąd pomysł takiego wsparcia? Wszyscy dobrze wiedzą, że kocie placówki pomocowe (fundacje, DT) mają ograniczone środki, przeznaczane w pierwszej kolejności na karmę dla kotów, żwirek i leczenie. Jeśli finanse na drapak się już znajdą to przeważnie są one niewielkie i często nie wystarcza na zakup porządnych produktów. Dlatego postanowiłem wesprzeć razem z Wami takie miejsca, byśmy mogli wspólnie podarować kociętom, kotom dorosłym, kotom schorowanym, kotom seniorom i kotom, których nikt nie chce, dobre drapaki i zabawki, które będą im służyć bardzo długo.

Razem możemy zmienić koci świat!

 

 

Cele Autora

Wspólna przyszłość dla kotów
  • 1 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Nie chcę tu budować nie wiadomo jakich celów, a to pole sprawiło, że nie wiedziałem co tu wpisać. Niezależnie od tego, ile wspólnie tu osiągniemy, i tak dalej będę robić to co robię - tworzyć drapaki, zabawki i meble dla kotów. W miarę własnych możliwości i tak będę pomagać i czasem wyślę produkt mniejszy lub większy do potrzebujących. Ale też wspólnie możemy zadecydować o częstotliwości takiej pomocy!

Działamy pod hasłem "Prototyp w służbie potrzebującym kotom!"

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piotr Szybilski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Andrzej S.
Andrzej S.
10 zł
Teresa Karabowicz
Teresa Karabowicz
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.