Futbol.Trening

W Patronite od 30.09.2019

Futbol.Trening powstał z myślą o trenerach piłki nożnej, szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z trenowaniem. Na profilu chce się dzielić wiedzą, przekazując konspekty treningowe, grafiki ćwiczeń oraz animacji, a także materiały video, a wszystko po to, żebyśmy mogli się rozwijać.

O Autorze

Witaj!

Mam na imię Damian jestem trenerem UEFA B, a także autorem bloga przeznaczonego na trenerów @futbol.trening. Futbol.trening jest to strona skierowana do trenerów piłki nożnej. Znajdziecie tutaj materiały szkoleniowe, porady, videoblogi, warsztaty, szkolenia i wiele innych ciekawych rzeczy dotyczących szkolenia dzieci i młodzieży. Zebrane doświadczenie trenerskie to lepsze, a na pewno to gorsze pozwoliło mi spojrzeć na piłkę nożną i szkolenie w inny sposób. Cały bagaż doświadczeń zebrałem w jedno i stworzyłem swój plan szkolenia, plan pracy i postawy trenera gdzie właśnie na tym blogu będę chciał Wam przedstawić.

Dlaczego blog?

Każdy kiedyś zaczynał czy to nowa praca, nowa szkoła, nowe zajęcia, nowy zespół. Ja też kiedyś zaczynałem i jak sobie przypominam to popełniałem od samego początku bardzo dużo błędów, które po prostu po latach śmieszą. Dlatego też postanowiłem prowadzić blog, który skierowany jest przede wszystkim do młodych trenerów, dopiero wchodzących do tego świata świata trudnego - wymagającego, ale bardzo ciekawego.  Dochodziłem do wszystkiego metodą prób i błędów, przeważnie błedów - dlatego po ponad 12 latach chcę przekazać wiedzę, która nie jest wiedzą tajemną i nie mówię że znalazłem złoty środek i już nie popełniam błedów - w pracy Trenera będziemy cały czas popełniać błędy, przez co musimy cały czas się rozwijać, podpatrywać i się uczyć. Każdy z nas Trenerów musi mieć swój etos pracy, a ja na swoim blogu chcę się tym wszystkimdzielić.

Co zyskujesz jako patron?

Szanowny przyszły PATRONIE oprócz wybranego wsparcia i wyborze progów - otrzymasz dodatkowo dostęp do materiałów premium, a dokładnie - co tydzień newsletter gdzie znajdziesz nowe materiały dotyczące rozgrzewki treningowej, gier i zabaw, małych gier, gier zadaniowych, wszystkie ćwiczenia z grafiką, animacją i pełnym opisem - dodatkowo co tydzień 2 gotowe konspekty treningowe dla wybranej przez Ciebie grupy szkoleniowej.

Nie czekam - wspieraj, bo WARTO być PATRONEM! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)