Avatar użytkownika

FX Komodo_Traders

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

FX komodo Traders to bezpłatna grupa dla traderów skupiona wokół Smart Money Concept.

POZNAJ TRADING NA NOWO...
 


FX Komodo Traders - powstało 13 grudnia 2022 roku. Długo zastanawiałam się nad zbudowaniem społeczności wokół koncepcji handlu Smart Money Concept. Szybko okazało się, że jest pewne grono osób zainteresowane tą metodą handlu. Specjalnie dla nich stworzyłam Discord, by móc wymieniać się pomysłami handlowymi, rozwiewać na bieżąco wszelkie wątpliwości tej metodologii oraz stworzyć ciekawą, wspierającą i inspirującą społeczność handlową, której w Polsce trochę brakuje. 

 


 

O autorze

 

Cześć! Nazywam się Natalia Bojko. Jestem inicjatorem i CEO grupy FX Komodo Traders. Obecnie jestem portfolio managerem jednego z funduszy proptradingowych. Sprawuję również funkcję Kierownika Działu Analiz w FNE. Nie chcę teraz opisywać swojego doświadczenia zawodowego, bo najwięcej informacji znajdziesz tutaj

Idea projektu FX Komodo Traders - smart money concept to nie jest nowy system handlowym z kosmosu. Trading jest prosty, ale nie jest łatwy. Jest to strategia, która w Polsce dopiero nabiera tempa. Zależy mi na tym, by stworzyć środowisko dla osób, które chcą się w tym temacie rozwijać. Mój Youtube oraz grupa Discrod (są linki w profilu) zawsze będą bezpłatne. 

Plany: Mam w planach poprowadzić część osób, które mają ochotę zrobić krok do przodu, poprowadzić do handlu w funduszach proptradingowych.

 Dlaczego Patronite?Myślę, że odpowiedź nasuwa się sama, widząc ile czasu zajmuje mi odpisanie na Wasze wiadomości prywatne. Oprócz tego jest kilka innych powodów:

- wiele osób pytało o mentoring (nie mam czasu robić go 1:1, choć wiecie, że jeżeli ktoś chce zadzwonić i pogadać zawsze się zgadzam ;), karma wraca)
- część z Was sugerowała założenie patronite
- chcę pracować z ludźmi, którzy są w stanie poświęcić dwa piwa w miesiącu, by coś osiągnąć - albo już dzięki materiałom publikowanym na kanale udało im się poprawić swój trading.

Powodów jest wiele, natomiast nie jesteśmy tu po to, by mówić czemu :)

 


 

Co możemy zrobić jako społeczność?


Przede wszystkim możesz:

- nie robić nic, korzystaj za free ;) - moja praca nad kanałem się nie zmienia, dalej odpisuję na wiadomości niewspierających, dalej z Wami rozmawiam i dalej tworzę bezpłatnie treści na kanał i na Discord. Wsparcie projektu jest opcjonalne.

- wspierać kanał na YT i Discord dowolnym kafelkiem, by wspierać jego dalszy rozwój, jeżeli masz taką ochotę i coś dzięki mojej pracy osiągasz w tradingu. Każde wsparcie projektu bardzo doceniam!

Na ten moment powstaje discordPRO, który ułatwi wszystkim za free pracę celem dostania się do fundów. Dostanie go każdy, kto jest na podstawowym kanale.   


IMPORTANT: 10% wszystkich środków z Waszych wsparć będzie przeznaczane na cele charytatywne (na warany pewnie też). Na kanale Discord znajdą się wszystkie potwierdzenia dokonywanych przeze mnie darowizn.