Galeria Horroru

W Patronite od 10.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1459

liczba Patronów: 1973

1 patron
30 zł miesięcznie
2 080 zł łącznie

Pieniądze szkodzą zdrowiu, zwłaszcza kiedy ich nie ma.

300 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

270 zł

brakuje

PRÓG GWARANTUJE REGULARNE, PREMIEROWE RECENZJE KINOWYCH HORRORÓW.


Cel ten spełnia podstawy podstaw, czyli pozwala mi na realizowanie dla Was materiałów. Nie mogę tutaj jeszcze mówić o 100% regularności (z wyjątkiem tego, co gwarantuję drukowaną czcionką), ale przy osiągnięciu tego progu nie będę musiał jeść tynku, tylko będę przekąszać sobie kanapeczki z tanią szynką, co pozwoli mi przynajmniej na premierowe recenzje świeżych horrorów.


Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

470 zł

brakuje

TEN PRÓG GWARANTUJE SYSTEMATYCZNOŚĆ W PUBLIKACJI RECENZJI SPOILEROWYCH ORAZ RAZ NA JAKIŚ CZAS - STRESZCZEŃ.

Oczywiście wlicza się w to też poprzedni próg.

Do kanapki z tanią szynką dorzucić mogę jeszcze opłatę podstawowych rachunków. Dzięki temu pewnie uda mi się nie wylądować pod trzepakiem i nie będę musiał pożyczać kocyka od pobliskich meneli żeby przykryć się na noc. A tak bardziej na poważnie, to ten próg gwarantuje dwa regularne formaty. Co do recenzji spoilerowych, to oczywiście głównie na myśli mam tutaj starsze produkcje, które swoją premierę miały najczęściej w przedziale 2000-2016, ale czasami też pojawia się coś starszego, np. jakaś klasyka, czy coś mniej znanego. Co do streszczeń, to mniej więcej jedno w miesiącu, gdyż po pierwsze wymaga znacznie więcej pracy (znalezienie odpowiednich fragmentów + znacznie dłuższy montaż) to dodatkowo są to produkcje przed którymi najlepiej się znieczulić, ponadto mają skutki uboczne jeżeli chodzi o zdrowie psychiczne, więc sami rozumiecie... ;)

Pieniądze nie spadają z nieba, muszą być zarobione na ziemi.

1 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

970 zł

brakuje

TEN PRÓG GWARANTUJE WSZYSTKO CO POPRZEDNIE + REGULARNE LAJWY I CZĘSTSZE STRESZCZENIA GNIOTÓW NAD GNIOTAMI.

No to ten tego...ten próg gwarantuje już całkiem przyzwoity zastrzyk gotówki.
Będąc szczerym jest to raczej próg dalekowzroczny. Co to w ogóle znaczy? Nie planuję go zrealizować w krótkim czasie od założenia Patronite'a. Może rok później, może dwa. Kto wie. Ale jak już się kiedyś uda, to będzie mi bardzo miło, wtedy rozpieszczę Was większą ilością materiałów, streamy staną się nieodłącznym elementem kanału, mimo iż i tak są dosyć regularne, to nie zawsze mam na to czas i możliwości. Ten próg nieco to zmieni. Nie będę się też w końcu musiał przejmować, że zabraknie mi na utrzymanie ;)

Ludzie są biedni, dlatego że ich cele są biedne.

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 970 zł

brakuje

TEN PRÓG GWARANTUJE, ŻE JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI!
No cóż! Niemożliwe kiedyś staje się możliwe, ale to tylko z Waszą pomocą!

Myśląc długoterminowo wierzę, że kiedyś ten próg zostanie osiągnięty, a wtedy oprócz wszystkiego, co gwarantują poprzednie progi, na pewno będzie pojawiało się więcej niestandardowych odcinków, czyli pociągnięcie takich serii jak:


-typowy widz horroru

-newsy ze świata kina grozy

-co by było gdyby

-materiały zza kulis horrorów ("JAK NAKRĘCONO")

Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje.

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 970 zł

brakuje

Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.

Szansa na spełnienie tego celu jest tak duża jak to, że trafię szóstkę w totka, rzucę kanał i wyjadę na Karaiby! ;)

Dlaczego w takim razie w ogóle go ustawiam? No bo jestem ambitny, a przecież Patronite będę miał nie tylko teraz, ale i za kilka lat, kto wie na jakim etapie będę w 2022 czy 2023 roku.

Taki próg dałby mi - przynajmniej w jakiś stopniu - możliwości na wypróbowanie swoich sił przy tworzeniu horrorów krótkometrażowych.

Od dłuższego czasu mam w planach stworzyć krótkometrażówkę, która będzie eksperymentem, testem, sprawdzeniem samego siebie. Takową na pewno uda mi się stworzyć przed osiągnięciem tego progu, bo zrobię to minimalnymi kosztami i tak naprawdę najwięcej będzie mnie to kosztowało czasu, ale jeśli będę chciał tworzyć bardziej zaawansowane projekty - no to jak dobrze każdy wie - nie obejdzie się bez gotówki.

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni