Galeria Horroru

W Patronite od 10.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
2 050 zł łącznie
Twórca największego w Polsce kanału filmowego o tematyce grozy. Premierowe recenzje horrorów. Spoilerowe materiały o starszych produkcjach. Streszczenia najgorszych filmów powstałych w tym gatunku. Regularne transmisje na żywo. Podcasty.

WHAT IS YOUR FAVOURITE SCARY MOVIE?

O Autorze

Kanał "Galeria Horroru" powstał w 2016 roku. Od tamtej pory regularnie tworzę dla Was materiały, w które wkładam sporo czasu i pracy. Przyznam, że zaczynając swoją przygodę na YouTubie, nie spodziewałem się iż to wszystko tak się rozrośnie - zapotrzebowanie, interakcja, ilość komentarzy, odsłon, subskrybentów, ale przede wszystkim komunikacja, jaką udało się zbudować pośród społeczności fanów kina grozy. 

Główną serią na kanalepremierowe recenzje horrorów kinowych, ale także tych z platform - Netflix itp. Czas trwania recenzji oscyluje w granicach 10 minut do czasem nawet blisko 30 - po prostu muszę powiedzieć wszystko, co siedzi mi w głowie, ewentualnie czasem wytnę coś w montażu.

 

Jeżeli mnie oglądasz, to pamiętaj, że ja ZAWSZE czytam komentarze, odpisuję na wiadomości (w miarę możliwości) i prowadzę - o ile to możliwe merytoryczne - dyskusje w komentarzach pod swoimi filmami, czy to na facebooku - w grupach, na fanpage'u. Ideą mojego kanału jest DYSKUSJA. Właśnie dlatego tak ważna jest dla mnie interakcja, a nie wypuszczenie na odwal stworzonego materiału i niech się dzieje z nim co chce. 

Oprócz bezspoilerowych materiałów omawiam też SPOILEROWO nieco starsze produkcje (głównie z przedziału 2000-2016, ale nie tylko, znajdziecie u mnie również klasykę ;)). Tak naprawdę filmy z przed kilku / kilkunastu lat większość już oglądała, więc nie ma co owijać w bawełnę - nie unikam spoilerów, a widzowie w zasadzie bardzo to lubią, więc przyjemne idzie w parze z pożytecznym. Zdarzają się też recenzje tzw. "mieszane" - część materiału jest wtedy bezspoilerowa, a potem przechodzę do omówienia spoilerowego.

 

Druga z większych i ważniejszych serii na Galerii Horroru to STRESZCZENIA. 

Są pewne produkcje, których świat z pewnością nie chciał ujrzeć albo po prostu się ich nie spodziewał...Na takowe trzeba mieć już wyższą tolerancję lub najzwyczajniej w świecie być masochistą. No ale czego się nie robi dla widzów! Zdaję sobie sprawę, że większość osób nigdy sama z siebie nie obejrzała by takich produkcji, dlatego robię to za Was, a potem streszczam te arcydzieła i pokazuję "najlepsze" fragmenty tych perełek. Ta, najlepsze...czytaj NAJBARDZIEJ ABSURDALNE, FATALNE itd... do moich faworytów zdecydowanie należą filmy o rekinach wszelakiej maści, zarówno tych narysowanych w gimpie jak i nieco bardziej realistycznych ;) 

 

 

 

LIVE

Od jakiegoś czasu regularnie robię lajwy (transmisje na żywo), na których robię różne rzeczy, od grania w horrorowe gry, dyskusji z widzami (Q&A), grania z widzami (nie tylko w horrory, czasami coś totalnie lajtowego typu kalambury) poprzez wspólne oglądanie krótkometrażówek czy robienie Quizzów.

 

 

Po co mi Patronite i na co wydam Wasze pieniądze?

Odpowiedź jest dosyć prosta. Chciałbym zajmować się swoją pasją na tak zwany "pełny etat"- skupić się głównie na YouTubie. Jednakże utrzymanie kanału z samych reklam, które wyświetlają się na moich filmach - przy wyświetleniach jakie generuję miesięcznie - jest nierealne. Tym bardziej, że większość osób używa Adblocka. Mimo iż mój kanał jak na obraną tematykę rozrasta się w bardzo przyzwoitym tempie i jest już całkiem niezłych rozmiarów, to nie mam też co liczyć obecnie na jakieś większe (stałe) współprace, które pozwoliły by mi zapomnieć o kosztach, rachunkach i ogólnym utrzymaniu, a fajnie mieć co wrzucić do garnka. Stąd też prośba do Was - widzów, którzy regularnie oglądają materiały i zechcą mnie wesprzeć paroma złotówkami, a może nawet niektórzy z Was parędziesięcioma.  To nie ma znaczenia jaką kwotę masz ochotę mi przeznaczyć - jestem tak samo wdzięczny za 5 zł miesięcznie jak i 50 - każdy ma różne możliwości i chęci, doceniam wszelakie wsparcie ;) Z tym że im większa kwota, tym więcej bonusów ode mnie otrzymujesz - wiadomo ;) Progi opisałem osobno, więc każdy z Was może je przeczytać i wybrać taki, który mu odpowiada. Nie chciałem też tworzyć jakichś nierealnych bonusów, których nie będę w stanie spełnić, stąd też są one przyziemne, ale jednocześnie adekwatne do danej kwoty wsparcia. 

Wydanie tych pieniędzy to sprawa numer dwa. I tutaj właśnie pojawiają się CELE. 

Pierwsze dwa z nich zapewnią mi minimalne podstawy, które w połączeniu z zarobkami z reklam oraz donejtami z live streamów są wystarczające bym nie musiał podjadać kotu z miski i spać pod śmietnikiem.  Rozwój, sprzęt, rachunki, dobra kanapka z salami - realne.

Kolejne cele, to tak naprawdę moja mała, abstrakcyjna myśl. Nie liczę na ogromne wsparcie, nie robię sobie złudnych nadziei, że skoro otworzyłem profil na Patronite, to teraz będę zarabiał miliony. To cele, które być może spełnią się za 3,4,5 lat, kiedy kanał będzie kilkukrotnie większy. Gdyby moim najwyższym celem było 500 zł, to sporo osób nazwało by mnie osobą nieambitną. Ja sam musiałbym siebie tak nazwać. A to nieprawda, jestem ambitny ale i cierpliwy w realizacji swoich planów - a takowe mam, ale wszystko w swoim czasie. Taki ze mnie tynkarz akrobata. Tzn...realista ;)

 
 

Po co mi Patronite i na co wydam Wasze pieniądze?

Odpowiedź jest dosyć prosta. Chciałbym zajmować się swoją pasją na tak zwany "pełny etat"- skupić się głównie na YouTubie. Jednakże utrzymanie kanału z samych reklam, które wyświetlają się na moich filmach - przy wyświetleniach jakie generuję miesięcznie - jest nierealne. Tym bardziej, że większość osób używa Adblocka. Mimo iż mój kanał jak na obraną tematykę rozrasta się w bardzo przyzwoitym tempie i jest już całkiem niezłych rozmiarów, to nie mam też co liczyć obecnie na jakieś większe (stałe) współprace, które pozwoliły by mi zapomnieć o kosztach, rachunkach i ogólnym utrzymaniu, a fajnie mieć co wrzucić do garnka. Stąd też prośba do Was - widzów, którzy regularnie oglądają materiały i zechcą mnie wesprzeć paroma złotówkami, a może nawet niektórzy z Was parędziesięcioma.  To nie ma znaczenia jaką kwotę masz ochotę mi przeznaczyć - jestem tak samo wdzięczny za 5 zł miesięcznie jak i 50 - każdy ma różne możliwości i chęci, doceniam wszelakie wsparcie ;) Z tym że im większa kwota, tym więcej bonusów ode mnie otrzymujesz - wiadomo ;) Progi opisałem osobno, więc każdy z Was może je przeczytać i wybrać taki, który mu odpowiada. Nie chciałem też tworzyć jakichś nierealnych bonusów, których nie będę w stanie spełnić, stąd też są one przyziemne, ale

 

Pierwsze dwa z nich zapewnią mi minimalne podstawy, które w połączeniu z zarobkami z reklam oraz donejtami z live streamów są wystarczające bym nie musiał podjadać kotu z miski i spać pod śmietnikiem.  Rozwój, sprzęt, rachunki, dobra kanapka z salami - realne.

Kolejne cele, to tak naprawdę moja mała, abstrakcyjna myśl. Nie liczę na ogromne wsparcie, nie robię sobie złudnych nadziei, że skoro otworzyłem profil na Patronite, to teraz będę zarabiał miliony. To cele, które być może spełnią się za 3,4,5 lat, kiedy kanał będzie kilkukrotnie większy. Gdyby moim najwyższym celem było 500 zł, to sporo osób nazwało by mnie osobą nieambitną. Ja sam musiałbym siebie tak nazwać. A to nieprawda, jestem ambitny ale i cierpliwy w realizacji swoich planów - a takowe mam, ale wszystko w swoim czasie. Taki ze mnie tynkarz akrobata. Tzn...realista ;)

NIE MARTW SIĘ! Nie jestem osobą, która lubi wydawać pieniądze na głupoty, a jeśli już, to nie Twoje ;) Nie pójdę grać za nie w kasynie ani nie wydam ich na pięćdziesiątą, zbędna parę skarpetek na Aliexpress. Dziękuję, że chcesz wspierać moją twórczość!

OSOBY Z PROGU 15 ZŁ I POWYŻEJ - PAMIĘTAJCIE, ABY DOŁĄCZYĆ DO SPECJALNEJ GRUPY NA FACEBOOKU (grupy tylko dla patronów oczywiście) - JEŻELI TEGO NIE ZROBICIE, TO OMINĄ WAS OBIECANE BONUSY ALBO ICH CZĘŚĆ. (np. linki do przedpremierowych materiałów, bo wpisanie nazwiska / nicku do outro mogę zrobić bez Waszego członkostwa w grupie)

 

Po co mi Patronite i na co wydam Wasze pieniądze?

 

Po pierwsze chciałbym aby prowadzenie mojego kanału odbywało się na tak zwany "pełny etat". Chcę skupić się głównie na tym, na realizowaniu swojego hobby, ale przy okazji zarabiając "parę groszy" aby mieć co wrzucić do garnka i opłacić rachunki. Niestety utrzymanie kanału z samych reklam - tym bardziej że większość osób ma teraz Adblocka - jest nierealne. Przy wyświetleniach, które generuję miesięcznie, niemożliwe jest abym mógł z pełnym spokojem zająć się tylko YouTubem. Z jednej strony mogę pochwalić się, że mam spore grono odbiorców i jak na czas, który działam na tym portalu, kanał jest spory, natomiast z drugiej strony, jeżeli chodzi o jakieś większe współprace (stałe), dzięki którym nie musiałbym się przejmować tym, ile zarobię, bo na spokojnie by starczało - kanał jest jeszcze za mały by utrzymać go w ten sposób.

Właśnie dlatego zwracam się do Was. Widzów, którzy regularnie mnie oglądają i chcą dorzucić parę złotych od siebie. To nie ma znaczenia ile, jestem tak samo wdzięczny zarówno za 5 zł miesięcznie jak i 50 - każdy ma inne możliwości i chęci. Jednakże im większa kwota, tym więcej bonusów ode mnie otrzymujesz - logiczne. Wszystko opisane jest w poszczególnych progach. Nie chcę też oferować jakichś bonusów z kosmosu, których nie będę w stanie zrealizować, więc postarałem się aby moje progi z jednej strony były przyziemne, a z drugiej strony satysfakcjonujące i adekwatne do danej kwoty, którą jako patron/patronka chcesz mi podarować.

Szczerze? Nie liczę na ogromne wsparcie, bo jestem realistą i to że otworzyłem profil na Patronite nie wzbudza we mnie myślenia, że stanie się cud i będę zarabiał "miliony." Z drugiej strony mam po prostu nadzieję, że nie okaże się to ogromną klapą a czas jaki poświęciłem na przygotowanie tego profilu pójdzie na marne. Cele, które stworzyłem, nie są wcale duże (szczególnie te pierwsze), właśnie na to chcę wydać Wasze pieniądze - na podstawy (rozwój kanału, sprzęt, rachunki, dobrą kanapkę z salami). Tak naprawdę pierwsze dwa cele w minimalnym stopniu spełniają moje potrzeby, więc w połączeniu z zarobkami z reklam i donejtami z live streamów pewnie nie będę przymierał głodem i nie będę musiał spać pod śmietnikiem ;) Kolejne cele to tylko moja mała abstrakcyjna myśl, że może kiedyś, za 3,4,5 lat, gdy kanał będzie znacznie większy - spełnią się. Gdyby moim najwyższym celem było 500 zł pewnie większość osób pomyślała by że nie jestem ambitny. Wtedy ja sam bym tak o sobie pomyślał, a to nieprawda, mam też ambitniejsze cele i plany, natomiast chcę je realizować skrupulatnie i cierpliwie - taki ze mnie tynkarz akrobata ;) tzn...realista. Nie macie się co martwić, Wasze wsparcie nie pójdzie na głupoty, nie lubię marnować pieniędzy, a dzięki patronom będę mógł utrzymać regularność materiałów.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem