Avatar użytkownika
Gry

Gentleman's Club Warszawa

38
patronów
2 470 
miesięcznie
106 755 
łącznie
38
patronów
2 470 zł 106 755 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
97 dostępnych miejsc
Podoba Ci się nasza inicjatywa i chcesz ją wesprzeć? Dziękujemy. Dzięki Tobie nasz klub może działać i rozwijać się. Mamy nadzieję, że znajdziesz czas, żeby nas odwiedzić i pograć.
25 zł miesięcznie
Wpadasz do nas pograć, ale nie na tyle często, żeby zostać klubowiczem? Pomóż nam rozwijać nasz klub.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
95 dostępnych miejsc
Potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz mógł pograć, ale masz mało czasu albo nie chcesz być klubowiczem? Ten próg jest dla Ciebie. Dzięki temu masz wejściówkę na 6 eventów w miesiącu. Nie ważne czy to turniej, czy luźne granie w środku tygodnia - zawsze będzie tam miejsce dla Ciebie.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
21 dostępnych miejsc
Lubisz gry bitewne, RPG i karcianki. Chcesz mieć miejsce, gdzie możesz pograć o dowolnej porze, spotkać się z innymi fanami gier, pomalować modele, przetestować rozpiskę na turniej?
Jak pełnoprawny klubowicz masz dostęp do klubu przez całą dobę. Możesz korzystać z klubowej bazy terenów i z narzędzi modelarskich. Masz też wejściówkę na wszystkie eventy organizowane w klubie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gentleman's Club Warszawa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesienią 2014 roku grupa miłośników gier bitewnych i fabularnych zdecydowała się stworzyć w Warszawie miejsce, gdzie miłośnicy tych gier mogliby oddawać się swojemu hobby o dowolnej porze dnia (lub nocy). Tak właśnie powstał Gentleman's Club - warszawski klub gier bitewnych i RPG.

Gry bitewne, RPG czy karcianki wymagają miejsca. Granie w knajpach jest mało komfortowe i często spotyka się z niechęcią właścicieli lokali. Sklepy oferują przestrzeń do grania tylko w godzinach otwarcia. Nie da się tam pograć późnym wieczorem czy w dni wolne od pracy. Postanowiliśmy rozwiązać ten problem i wierzymy, że kampania na Patronite pomoże nam to sfinansować. 

Gentleman's Club to przestrzeń dedykowana dla fanów gier bitewnych i RPG. Organizujemy turnieje, naukę grania i malowania modeli. W ciągu 5 lat istnienia klubu zorganizowaliśmy kilkaset imprez - od małych turniejów lokalnych po Mistrzostwa Polski. Praktycznie codziennie w klubie można spotkać miłośników różnych systemów bitewnych i RPG. Ostatnio dołączyli do nas fani gier karcianych. 

Klub mieści się w centrum Warszawy, kilka minut piechotą od Dworca Centralnego, metra i przystanków tramwajowych. Do dyspozycji mamy 130m2 oraz całą bazę terenów, stołów, mat i akcesoriów modelarskich.

Chcemy, żeby klub z każdym rokiem rozwijał się i stawał się jeszcze lepszy. Poza remontem lokalu planujemy rozbudowę bazy terenowej oraz zaplecza modelarskiego. Mamy nadzieję, że kampania na Patronite pozwoli nam też sfinansować zakup nowych mat i stołów do gier, a także wyposażenie klubu w sieć WIFI. 

Bieżące informacje o działalności klubu są na Facebooku: https://www.facebook.com/wargamingpl/

Cele Autora

Koszty lokalu
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 530 zł brakuje
82%
Czynsz, prąd i ogrzewanie.
Remont łazienki
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 3 530 zł brakuje
41%
Łazienka przydaje się z wiadomych przyczyn. Obecna wymaga remontu instalacji i wentylacji, żeby poprawić komfort korzystania.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gentleman's Club Warszawa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wiktor Marczykowski
Wiktor Marczykowski
50 zł
Kamil Kiepura
Kamil Kiepura
25 zł
Mariusz Smolarek
Mariusz Smolarek
25 zł
Paweł Zawisza
Paweł Zawisza
50 zł
Kuba Łapuszyński
Kuba Łapuszyński
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.