Monika Karlińska

W Patronite od 05.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1031

Liczba Patronów: 1268

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
280 miesięcznie
2 350 łącznie
Nazywam się Monika Karlińska i od trzech lat prowadzę bloga Geozakrecona.pl Jest to blog poświęcony wszelkim podróżom, zarówno tym bliższym i dalekim. Odkrywaniu nowych miejsc, ciekawostek i lokalnych perełek, których nie znajdziesz w przewodnikach. Aktualnie pozdrawiam z Tajlandii 😍

O Autorze

GeoZakręcona przez świat i życie 🙂
 
Niedawno zaczęłam swoją podróż życia dookoła świata i od dwóch lat prawie podróżuję sama spełniając swoje marzenia. Katar, Indie, Tajlandia… i zobaczymy co przyniesie przyszłość 🙂
Teraz chwilowo "utknęłam" w Tajlandii na dłużej i z utęsknieniem jak wszyscy czekam na dalsze otwarcie granic, by móc podróżować dalej.
 
Tak w skrócie o mnie to po 10 latach pracy, rzuciłam moje małe finansowe "korpo" w Warszawie, kupiłam bilet w jedną stronę do moich wymarzonych Indii i miałam plany rozpisane na każdy miesiąc...
Kilka miesięcy w dalekiej Azji, na wakacje powrót do Warszawy, potem wielki świat w USA i Kanadzie, na jesień Główny Szlak Beskidzki z górskimi przyjaciółmi i potem normalność...
 
Pandemia trochę pokrzyżowała plany, mi też, bo prawie nic z nich nie wyszło. Za to zostałam nauczycielką języka angielskiego w małym górskim, tajskim miasteczku. Podróżuję i zwiedzam lokalne atrakcje, których nigdy bym nie znalazła w przewodnikach, i cieszę się każdym dniem mimo małego "utknięcia" w dalekim świecie.
 

 
Prowadzę bloga http://www.geozakrecona.pl, na którym opisuję swoje przygody i wszelkie rady praktyczne związane z danym miejscem.
 
 
A na moim Facebooku także znajdziesz mnóstwo ciekawostek z miejsc, w których aktualnie przebywam - https://www.facebook.com/GeoZakrecona
 
 
Niedawno także zaczęłam prowadzić kanał na YouTubie, do którego Was zapraszam :)
 
 
 
 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Kalwasiński
Krzysztof Kalwasiński
Próg: 30 zł
Piotr Dobosz
Piotr Dobosz
Próg: 30 zł
Marcin Modrzejewski
Marcin Modrzejewski
Próg: 10 zł
Wojciech Płusa
Wojciech Płusa
Próg: 50 zł
G B
G B
Próg: 30 zł
Roman Rutkowski
Roman Rutkowski
Próg: 30 zł