Avatar użytkownika

Girls Gone Tech

0
patronów
0 
miesięcznie
390 
łącznie
0
patronów
0 zł 390 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
W imieniu naszej okularnicy dziękujemy za wsparcie! Otrzymasz od nas comiesięczny newsletter z podsumowaniem najfajniejszych rzeczy, które wydarzyły się w świecie tech, a w których brały udział kobiety albo które dotyczą kobiet - np. wynalazki czy apki do nich adresowane. Słowem, piguła wiedzy bez konieczności przeglądania całych internetów :)
10 zł miesięcznie
Dzięki, że tak hojnie dorzucasz się do rozwoju naszej ciekawskiej okularnicy! Co miesiąc dostaniesz od nas newsletter z pierwszego progu i wyjątkowe podziękowania - Twoje nazwisko będzie widoczne pod wszystkimi artykułami i w napisach końcowych filmików, które pokażą się na blogu Girls Gone Tech i w jego social mediach :)
20 zł miesięcznie
Dzięki Tobie nasza okularnica nabiera pewności siebie i rozwija się towarzysko ;) Dołączasz do zamkniętej grupy na Fb, gdzie będziemy wymieniać się pomysłami na tematy czy bohaterki oraz różne zmiany na blogu i dookoła niego - to Ty masz wpływ na content i możesz podsunąć nam ciekawe wątki albo wskazać trendy. Co wiele głów, to nie jedna! Poza tym, dostajesz newsletter i osobiste podziękowania wymienione przy poprzednich progach.
50 zł miesięcznie
To dzięki Tobie zamieniamy okulary i klawiaturę na kamerę i mikrofon! Dlatego masz prawo zasugerować nam bohaterkę wideo czy podcastu, z którą porozmawiamy. Może to będziesz Ty sama? Może koleżanka, krewna albo wykładowczyni, która robi super rzeczy w nauce lub technologiach? Oprócz tego, dołączasz do zamkniętej grupy na Fb, dostajesz newsletter i osobiste podziękowania wymienione przy poprzednich progach.
100 zł miesięcznie
Dzięki Tobie nasza okularnica rozwija skrzydła - pisze i nagrywa, a do tego podróżuje w poszukiwaniu nowych tematów, być może na następną książkę! Dostajesz od nas egzemplarz "Cyfrodziewczyn" z autografem autorki. Ponadto, masz prawo zasugerować nam bohaterkę wideo czy podcastu, dołączasz do zamkniętej grupy na Fb oraz dostajesz newsletter i osobiste podziękowania wymienione przy poprzednich progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Girls Gone Tech w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzę blog, na którym publikuję rozmowy z kobietami działającymi w nowych technologiach i naukach ścisłych oraz reportaże o nich. Dlaczego tylko z kobietami? Ponieważ w tych dziedzinach ciągle jest ich mało, a robią niesamowite rzeczy, które warto pokazać!

Cześć!

Od 2016 r. prowadzę blog, na którym publikuję wywiady z kobietami działającymi w nowych technologiach i naukach ścisłych oraz reportaże o nich. Dlaczego tylko o kobietach? Bo w tych dziedzinach ciągle jest ich mało, a robią niesamowite rzeczy! 

Na moim profilu pojawiały się zarówno debiutantki, jak Sara Matuszewska, która wraz z ojcem składa działające plotery i drukarki 3D oraz uczy tego innych w sieci...

Sara Matuszewska

https://www.girlsgonetech.pl/2017/07/06/garaz-pelen-marzen/

... jak i profesjonalistki, np. Anna Chrobry, polska naukowczyni pracująca w Niemczech. Razem ze swoimi współpracownikami stworzyła ochronę termalną jednego z elementów statku Orion, którym para astronautów NASA poleci na Księżyc w 2024 r. W tej chwili Anna zajmuje się istotnym dla nas wszystkich, komunikacyjnym projektem 5G:

https://www.girlsgonetech.pl/2020/01/16/polka-bez-ktorej-nie-byloby-lotu-na-ksiezyc-w-2024-r-wspolautorka-przelomowego-projektu-5g/

Choć jestem nieuleczalną fanką słowa pisanego, chcę również robić więcej rozmów wideo (a z czasem pewnie takich reportaży np. z różnych ciekawych miejsc, gdzie pracują moje bohaterki). W tych działaniach wspiera mnie technicznie "męska twarz" Girls Gone Tech - mój mąż Seweryn, dlatego kiedy piszę o naszym blogu, używam słowa "my" :)

Naszym kolejnym planem są podcasty, które będą powstawały na osobne tematy albo na bazie filmów, żebyście mogli spotkać się z fenomenalnymi kobietami świata nauki i technologii np. we własnym samochodzie. 

Projektem, który właśnie zrealizowałam i jestem z niego bardzo dumna, jest wydana przez Wydawnictwo Krytyki Politycznej książka - reportaż o kobietach, które były pionierkami polskiej informatyki w czasach PRL.

Bohaterki reportażu opowiedziały swoje historie na panelu prowadzonym przeze mnie w czasie Perspektywy Women in Tech Summit 2019:

Jednym słowem, nasze ukochane dziecko Girls Gone Tech chce rosnąć i rozwijać się technicznie - i właśnie do tego potrzebuje Waszej pomocy!

Cele Autora

Kupujemy dobry sprzęt i w drogę!
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 500 zł brakuje
0%
Dzięki takiemu wsparciu możemy poprawić jakość naszych nagrań, filmów i animacji, bo będzie nas stać na lepszy sprzęt. Przede wszystkim jednak, możemy poświęcić więcej czasu na rozwój bloga i jego social mediów oraz więcej podróżować i przez to docierać do niesamowitych bohaterek w kraju i nie tylko :) Pomoże nam to również w zbieraniu pomysłów na kolejne książki i materiału do nich.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Girls Gone Tech już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agata Pi
Agata Pi
5 zł
Ines Moskal
Ines Moskal
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.