Strefa Patrona:

9

patronów

280 zł

miesięcznie

1605 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
184
miesięczne wsparcie
221
liczba patronów

  Jestem video bloggerem, artystą muzykiem - akordeonistą, producentem muzyki elektronicznej, kompozytorem, prowadzę wytwórnię cyfrową Cowshed Records oraz rozwijam plany poważniejszych produkcji filmowych. Zajmuję się tematami związanymi ze sztuką, modą, zjawiskami społecznymi, religią, rozwojem świadomości, abstrakcją i satyrą.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 200 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Gwarantowana 1 recenzja produktów miesięcznie
Przy tej miesięcznej kwocie na pewno nagram jeden filmik w miesiącu, w którym testuję wybrane przeze mnie produkty (przede wszystkim żywność).
0%
70 %
100%
osiągnięto 70%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 120 zł
Gwarantowane 2 filmy miesięcznie
Po zrealizowaniu tego progu na pewno pojawią się dwa filmy na kanale SzyderczyHalasVlog w każdym miesiącu.
0%
40 %
100%
osiągnięto 40%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 420 zł
Gwarantowane 3 filmy miesięcznie + kupuję kamerkę live
Po osiągnięciu takiej kwoty miesięcznych wpłat pojawią się minimum 3 filmy w każdym miesiącu na moim kanale, a do lajwów kupuję kamerkę.
0%
23 %
100%
osiągnięto 23%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 920 zł
Kupuję gimbal do nagrywania vlogów w czasie jazdy na jeździku (inMotion V5) + gwarantowane 4 filmy miesięcznie
Na pewno nagram 4 filmy w miesiącu oraz zacznę szukać nowych lokalizacji, będę miał większą swobodę nagrywania, a vlogi będą dużo ciekawsze, ponieważ w tle będziecie widzieć trasę, którą wybiorę ja lub wspólnie z patronami w formie głosowania. Jeździk nie wymaga ani jednej ręki do sterowania w czasie jazdy, więc będzie idealnym środkiem transportu do połączenia z taką formą vlogów.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3720 zł
Rozpoczynam etap podróże
Część budżetu zacznę przeznaczać na wyjazdy, w czasie których będę koncentrował się na tworzeniu filmów i muzyki dla Was, pokazywaniu konkretnych tematów w rodzimym dla nich miejscu, testowaniu miejscowych produktów i kontakcie z patronami.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4720 zł
Daily Vlogi
Każdego dnia wrzucę filmik z krótkimi informacjami o tym co mam zamiar robić lub robiłem, chyba że akurat wypuszczę tego dnia dłuższy film na dany temat.

O Autorze

Nazywam się Karel Goldbaum i jestem internetową gipsową zaprawą tynkarską. Na YouTube tworzę od 2012 roku, kiedy założyłem kanał SzyderczyHalasVlog. Moją największą pasją jest muzyka, ale w życiu dążę do umożliwienia zaistnienia piękna pod wszystkimi postaciami. Każdego dnia tworzę nowe elementy rzeczywistości, później odbieram, znów tworzę. Łączę spontaniczne działanie i potrzeby serca z długofalowym planowaniem i intelektualną pracą. W mojej wytwórni Cowshed Records promuję niezależną muzykę elektroniczną z wielu krajów świata, z dużym naciskiem na polską scenę niezależną i eksperymentalną. Jak mnie natchnie to improwizuję też na akordeonie:

 

W czasach początków swojej twórczości skupiałem się na trollingu, stąd część osób może nieumiejętnie kojarzyć mnie z osobą chcącą komukolwiek zaszkodzić. Nic bardziej mylnego - odpowiadam na wiadomości, komentarze, pomagam zrozumieć i wspieram innych twórców. Prezentowany przeze mnie humor i satyra przełamują bariery ograniczonego myślenia, a ich prowadzenie potrafiło w bodaj jednym miesiącu wpędzić w nienawiść a później zachwyt przywódcę Ruchu Narodowego. Bliska jest mi Polska, ale równie bliscy są mi ludzie z całego świata, ponieważ jestem Chrześcijaninem i zastrzegam sobie prawo do pozostania przy tym wyznaniu, dlatego wspierając mnie, a nawet oglądając moje filmy musisz się liczyć z tym, że bronię swoich przekonań. Nie zamyka to mojej krytyki na przykład na Kościół jeśli znajdę taką potrzebę, mogę też rozwinąć dogmaty w moim rozumieniu jak w poniższym filmie. Szukam prawdy, ale stale błądzę w abstrakcji poszukując rozwiązań.

 

Dlaczego założyłem konto na Patronite? Nagrywanie materiałów w wysokiej jakości na YouTube wiąże się z dodatkowymi kosztami cen sprzętów, produktów, biletów, organizacji planów filmowych, wyjazdów. Wszystkie pomysły mogą być ograniczane przez budżet. Nieskromnie przyznam, że jestem na tyle sprytny, że potrafię zorganizować sobie środowisko tworzenia nawet przy najbardziej ograniczonych zasobach, jednak biorąc pod uwagę możliwości oferowane przez Patronite, mój pomysł na realizację kilku poziomów subskrybcji i nawet propozycje od widzów abym to uczynił, to CZEMU NIE? Z każdą złotówką będzie ciekawiej ;;;;)))
Na przykład niekonwencjonalny sposób na zachęcenie do rzucenia palenia:


 

PS Interesujesz się modą? Ja też nie.

 

* W planszach i listach sponsorskich wymieniane będą jedynie imiona, nazwiska, nicki (ksywki) Patronów. Firmy, zainteresowane współpracą i wzajemną promocją, serdecznie proszę o kontakt mailowy

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

2 zł / miesiąc
patroni: 0
Po prostu chcesz wpłacać 2x złotóweczkę miesięcznie. To prawie nic, ale grosz do grosza :::::))))
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
5zł to już robisz jak za dwóch i pół, ale jak dasz 2 razy więcej to dostaniesz invite do grupy debili, na czele ze mną. Nie bądź głupi... Albo czekaj, w sumie bądź głupi? Sam już nie wiem. Co ja mówiłem? Zjedź lepiej niżej ;;;///
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Dostajesz dostęp do grupy na facebooku (jeśli nie używasz facebooka, to oddzielny email) do komunikacji ze mną. Będziesz mieć większą szansę na zwrócenie mojej uwagi ku jakiemuś filmikowi, sytuacji, memowi czy zjawisku lub po prostu pogadania, zapytania o coś. Nie nadaje Ci to możliwości pisania ,,EJ PŁACĘ DYCHĘ, NAGRAJ O TYM". Gwarantuję jedynie poświęcenie swojego czasu na przeczytanie wszystkich wpisów na tej grupie, wszystkie inne moje reakcje będą spontaniczne jak zwykle.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 2
Wrzucam Cię do spisu wspierających mnie nicków na końcu filmików (joł). Obiecuję, że w miarę wolnego czasu przy każdej wrzucie postaram się pocisnąć jakąś śmieszną animację czy coś, żeby nie było to nic zwykłego jak u innych jutuberów. Plus dostajesz wszystkie niższe progi w pakiecie jeśli chcesz. Próg dla osób prywatnych. Działalności gospodarcze, fundacje i inne organizacje proszę o kontakt emailowy na karel.goldbaum@gmail.com.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 10
Uwaga, projekt mojego własnego autorstwa, ale możliwe, że ktoś już to wymyślił wcześniej, także bez copyright, bo to ekstremalnie dobry pomysł i zachęcam do kopiowania. Ponieważ wcześniejsze progi wymagają ode mnie niewielkiego zaangażowania, przy miesięcznym subie na 5 dych dostajesz ode mnie pakiet produktów, które będę testował mieszczących się z wysyłką w kwocie 10-15zł. Najbardziej podstawowy pakiet, będzie obejmował powiedzmy jedną butelkę wody plus przekąska, w wybranym przeze mnie układzie. Produkty wyślę odpowiednio wcześniej tak aby każdy odbiorca pakietu mógł go testować dosłownie razem ze mną gdy ukaże się film! Taki vlog jak w kinie 5D. Edycja limitowana, załap się szybko lub bierz pakiet niżej i czuj jeszcze więcej!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 50
Przeżyj ze mną vlogi w 5D - pakiet premium. Do powyższych pakietów dostajesz rozszerzenie - teraz wartość produktów do testu z wysyłką to 30-35zł miesięcznie. W praktyce dostaniesz w zależności od wartości testowanych produktów na ogół kompletny zestaw na przykład napoje + przekąski. W momencie wyjścia filmu będziesz mógł lub mogła ich próbować razem ze mną i konfrontować moje werdykty. W przypadku tańszych produktów na testach dorzucę do paczki coś stworzonego przez siebie.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Przeżyj ze mną vlogi w 5D - pakiet premium plus. Dzięki Tobie na pewno pojawi się jedna recenzja produktów miesięcznie! Do powyższych pakietów otrzymujesz rozszerzenie, od teraz wartość testowanych produktów z przesyłką przychodzącą do Ciebie to 70-80zł, a jeśli testowane produkty nie będą tak drogie, to poświęcę swój czas na stworzenie czegoś wyjątkowego - krótkiego utworu muzycznego, myśli, filmiku czy listu, który będzie tylko Twój, dołączony na odpowiednim nośniku do paczki.
Zostań patronem
700 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Do całego zestawu powyżej dostajesz obowiązkowe prywatne bonusy twórcze ode mnie co miesiąc. Jeśli jesteś w Warszawie albo ustawimy się inaczej, to raz w miesiącu możemy spotkać się pogadać. Mogę na przykład poświęcić czas na głębsze zrozumienie jakiegoś problemu i wyjaśnić jak odbieram go ze swojej perspektywy, zaproponować rozwiązania. Możesz też zdecydować o formie przekazu prywatnego dzieła. Wtedy ja spontanicznie stworzę coś w taki sposób, formy to np. obrazek, muzyka, filmik, tekst. Pozostanę także z Tobą w stałym kontakcie e-mailowym.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni