Strefa Patrona:

18

patronów

410 zł

miesięcznie

3247 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
172
miesięczne wsparcie
167
liczba patronów

  Jestem video bloggerem, artystą muzykiem - akordeonistą, producentem muzyki elektronicznej, kompozytorem, prowadzę wytwórnię cyfrową Cowshed Records oraz rozwijam plany poważniejszych produkcji filmowych. Zajmuję się tematami związanymi ze sztuką, modą, zjawiskami społecznymi, religią, rozwojem świadomości, abstrakcją i satyrą.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
58 %
100%
osiągnięto 58%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 290 zł
Gwarantowane 3 filmy miesięcznie + kupuję kamerkę live
Po osiągnięciu takiej kwoty miesięcznych wpłat pojawią się minimum 3 filmy w każdym miesiącu na moim kanale, a do lajwów kupuję kamerkę.
0%
34 %
100%
osiągnięto 34%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 790 zł
Kupuję gimbal do nagrywania vlogów w czasie jazdy na jeździku (inMotion V5) + gwarantowane 4 filmy miesięcznie
Na pewno nagram 4 filmy w miesiącu oraz zacznę szukać nowych lokalizacji, będę miał większą swobodę nagrywania, a vlogi będą dużo ciekawsze, ponieważ w tle będziecie widzieć trasę, którą wybiorę ja lub wspólnie z patronami w formie głosowania. Jeździk nie wymaga ani jednej ręki do sterowania w czasie jazdy, więc będzie idealnym środkiem transportu do połączenia z taką formą vlogów.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3590 zł
Rozpoczynam etap podróże
Część budżetu zacznę przeznaczać na wyjazdy, w czasie których będę koncentrował się na tworzeniu filmów i muzyki dla Was, pokazywaniu konkretnych tematów w rodzimym dla nich miejscu, testowaniu miejscowych produktów i kontakcie z patronami.
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4590 zł
Daily Vlogi
Każdego dnia wrzucę filmik z krótkimi informacjami o tym co mam zamiar robić lub robiłem, chyba że akurat wypuszczę tego dnia dłuższy film na dany temat.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 200 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Gwarantowana 1 recenzja produktów miesięcznie
Przy tej miesięcznej kwocie na pewno nagram jeden filmik w miesiącu, w którym testuję wybrane przeze mnie produkty (przede wszystkim żywność).
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 400 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Gwarantowane 2 filmy miesięcznie
Po zrealizowaniu tego progu na pewno pojawią się dwa filmy na kanale SzyderczyHalasVlog w każdym miesiącu.

O Autorze

Nazywam się Karel Goldbaum i jestem internetową gipsową zaprawą tynkarską. Na YouTube tworzę od 2012 roku, kiedy założyłem kanał SzyderczyHalasVlog. Moją największą pasją jest muzyka, ale w życiu dążę do umożliwienia zaistnienia piękna pod wszystkimi postaciami. Każdego dnia tworzę nowe elementy rzeczywistości, później odbieram, znów tworzę. Łączę spontaniczne działanie i potrzeby serca z długofalowym planowaniem i intelektualną pracą. W mojej wytwórni Cowshed Records promuję niezależną muzykę elektroniczną z wielu krajów świata, z dużym naciskiem na polską scenę niezależną i eksperymentalną. Jak mnie natchnie to improwizuję też na akordeonie:

 

W czasach początków swojej twórczości skupiałem się na trollingu, stąd część osób może nieumiejętnie kojarzyć mnie z osobą chcącą komukolwiek zaszkodzić. Nic bardziej mylnego - odpowiadam na wiadomości, komentarze, pomagam zrozumieć i wspieram innych twórców. Prezentowany przeze mnie humor i satyra przełamują bariery ograniczonego myślenia, a ich prowadzenie potrafiło w bodaj jednym miesiącu wpędzić w nienawiść a później zachwyt przywódcę Ruchu Narodowego. Bliska jest mi Polska, ale równie bliscy są mi ludzie z całego świata, ponieważ jestem Chrześcijaninem i zastrzegam sobie prawo do pozostania przy tym wyznaniu, dlatego wspierając mnie, a nawet oglądając moje filmy musisz się liczyć z tym, że bronię swoich przekonań. Nie zamyka to mojej krytyki na przykład na Kościół jeśli znajdę taką potrzebę, mogę też rozwinąć dogmaty w moim rozumieniu jak w poniższym filmie. Szukam prawdy, ale stale błądzę w abstrakcji poszukując rozwiązań.

 

Dlaczego założyłem konto na Patronite? Nagrywanie materiałów w wysokiej jakości na YouTube wiąże się z dodatkowymi kosztami cen sprzętów, produktów, biletów, organizacji planów filmowych, wyjazdów. Wszystkie pomysły mogą być ograniczane przez budżet. Nieskromnie przyznam, że jestem na tyle sprytny, że potrafię zorganizować sobie środowisko tworzenia nawet przy najbardziej ograniczonych zasobach, jednak biorąc pod uwagę możliwości oferowane przez Patronite, mój pomysł na realizację kilku poziomów subskrybcji i nawet propozycje od widzów abym to uczynił, to CZEMU NIE? Z każdą złotówką będzie ciekawiej ;;;;)))
Na przykład niekonwencjonalny sposób na zachęcenie do rzucenia palenia:


 

PS Interesujesz się modą? Ja też nie.

 

* W planszach i listach sponsorskich wymieniane będą jedynie imiona, nazwiska, nicki (ksywki) Patronów. Firmy, zainteresowane współpracą i wzajemną promocją, serdecznie proszę o kontakt mailowy

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

2 zł / miesiąc
patroni: 0
Po prostu chcesz wpłacać 2x złotóweczkę miesięcznie. To prawie nic, ale grosz do grosza :::::))))
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
5zł to już robisz jak za dwóch i pół, ale jak dasz 2 razy więcej to dostaniesz invite do grupy debili, na czele ze mną. Nie bądź głupi... Albo czekaj, w sumie bądź głupi? Sam już nie wiem. Co ja mówiłem? Zjedź lepiej niżej ;;;///
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 9
Dostajesz dostęp do grupy na facebooku (jeśli nie używasz facebooka, to oddzielny email) do komunikacji ze mną. Będziesz mieć większą szansę na zwrócenie mojej uwagi ku jakiemuś filmikowi, sytuacji, memowi czy zjawisku lub po prostu pogadania, zapytania o coś. Nie nadaje Ci to możliwości pisania ,,EJ PŁACĘ DYCHĘ, NAGRAJ O TYM". Gwarantuję jedynie poświęcenie swojego czasu na przeczytanie wszystkich wpisów na tej grupie, wszystkie inne moje reakcje będą spontaniczne jak zwykle.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 5
Wrzucam Cię do spisu wspierających mnie nicków na końcu filmików (joł). Obiecuję, że w miarę wolnego czasu przy każdej wrzucie postaram się pocisnąć jakąś śmieszną animację czy coś, żeby nie było to nic zwykłego jak u innych jutuberów. Plus dostajesz wszystkie niższe progi w pakiecie jeśli chcesz. Próg dla osób prywatnych. Działalności gospodarcze, fundacje i inne organizacje proszę o kontakt emailowy na karel.goldbaum@gmail.com.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 10
Uwaga, projekt mojego własnego autorstwa, ale możliwe, że ktoś już to wymyślił wcześniej, także bez copyright, bo to ekstremalnie dobry pomysł i zachęcam do kopiowania. Ponieważ wcześniejsze progi wymagają ode mnie niewielkiego zaangażowania, przy miesięcznym subie na 5 dych dostajesz ode mnie pakiet produktów, które będę testował mieszczących się z wysyłką w kwocie 10-15zł. Najbardziej podstawowy pakiet, będzie obejmował powiedzmy jedną butelkę wody plus przekąska, w wybranym przeze mnie układzie. Produkty wyślę odpowiednio wcześniej tak aby każdy odbiorca pakietu mógł go testować dosłownie razem ze mną gdy ukaże się film! Taki vlog jak w kinie 5D. Edycja limitowana, załap się szybko lub bierz pakiet niżej i czuj jeszcze więcej!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 50
Przeżyj ze mną vlogi w 5D - pakiet premium. Do powyższych pakietów dostajesz rozszerzenie - teraz wartość produktów do testu z wysyłką to 30-35zł miesięcznie. W praktyce dostaniesz w zależności od wartości testowanych produktów na ogół kompletny zestaw na przykład napoje + przekąski. W momencie wyjścia filmu będziesz mógł lub mogła ich próbować razem ze mną i konfrontować moje werdykty. W przypadku tańszych produktów na testach dorzucę do paczki coś stworzonego przez siebie.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Przeżyj ze mną vlogi w 5D - pakiet premium plus. Dzięki Tobie na pewno pojawi się jedna recenzja produktów miesięcznie! Do powyższych pakietów otrzymujesz rozszerzenie, od teraz wartość testowanych produktów z przesyłką przychodzącą do Ciebie to 70-80zł, a jeśli testowane produkty nie będą tak drogie, to poświęcę swój czas na stworzenie czegoś wyjątkowego - krótkiego utworu muzycznego, myśli, filmiku czy listu, który będzie tylko Twój, dołączony na odpowiednim nośniku do paczki.
Zostań patronem
700 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Do całego zestawu powyżej dostajesz obowiązkowe prywatne bonusy twórcze ode mnie co miesiąc. Jeśli jesteś w Warszawie albo ustawimy się inaczej, to raz w miesiącu możemy spotkać się pogadać. Mogę na przykład poświęcić czas na głębsze zrozumienie jakiegoś problemu i wyjaśnić jak odbieram go ze swojej perspektywy, zaproponować rozwiązania. Możesz też zdecydować o formie przekazu prywatnego dzieła. Wtedy ja spontanicznie stworzę coś w taki sposób, formy to np. obrazek, muzyka, filmik, tekst. Pozostanę także z Tobą w stałym kontakcie e-mailowym.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK