Avatar użytkownika

Gonna Travel

10
patronów
320 
miesięcznie
37 065 
łącznie
10
patronów
320 zł 37 065 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wirtualna Piątka 🖐🏼

Dobra filiżanka kawy ☕ W większości krajów na świecie już za 5zł mogę napić się kawy, mogę usiąść w kawiarni lub na krawężniku, na moment zatrzymać się i skupić na otaczającym mnie świecie, poznać nowych ludzi… Kolejna filiżanka kawy przyda się do pracy przy edycji filmów na kanał. I tak filiżanka do filiżanki, grosz do grosza… A ja każdego dnia dzięki Tobie mogę coraz bardziej się rozwijać 💚

★ Witam serdecznie w gronie GonnaTravelowych Patronów! Przybijam wirtualną piątkę! 🖐🏼
10 zł miesięcznie
Grupa VIP Patroni 🌻

Dziękuję za wsparcie! 10 zł to tak niewiele, a tak wiele zarazem! Mam nadzieję, że od teraz będziemy w stałym kontakcie, dlatego jako wyraz wdzięczności będziesz mógł/a dołączyć do prywatnej grupy na Facebooku 🔓, gdzie będziemy mogli bliżej się poznać i gdzie będą ukazywać się GonnaTravelowe posty/filmy ekskluzywnie dla członków grupy. Możesz także liczyć na moje porady podróżnicze, moje kontakty, cokolwiek w czym mogę Ci pomóc - pisz śmiało! 🌻
20 zł miesięcznie
Podziękowania na YouTube 🙏🏼

Oprócz regularnego kontaktu, który będziemy mieć na prywatnej grupie na Facebooku, by wyrazić swoją wdzięczność, Twoje imię i nazwisko lub nick pojawi się na planszy z podziękowaniami na końcu każdego filmu 🎥 (jeśli NIE CHCESZ by Twoje imię i nazwisko się tam pojawiło - wybierz opcję subskrypcji anonimowej).
50 zł miesięcznie
Pozdrowienia zza Oceanu 🌊

50zł to średni koszt noclegu w hostelu. Dzięki Tobie moja podróż może trwać i mogę się nią dalej dzielić z Tobą i resztą świata 🌎. Dziękuję dobry człowieku! Specjalne podziękowania dla Ciebie pojawią się na moim Facebook’u, Instagramie, jak również na stronie bloga (jeśli NIE CHCESZ by Twoje imię i nazwisko zostało wymienione - wybierz opcję subskrypcji anonimowej).

🌵 Oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów. Od czasu do czasu jako wyraz wdzięczności wyślę Ci też pocztówkę zza oceanu 🌊
100 zł miesięcznie
Próg GOLD 👑

Jesteś Patronem Gold-VIP! Jako wyraz wdzięczności powędruje do Ciebie kubek Gonna Travel. Od czasu do czasu jako wyraz wdzięczności wyślę Ci upominek - niespodziankę z podróży 🎁✈️

🌵 Oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów.
200 zł miesięcznie
Agent 007 😎

🏆 NOWY PRÓG! 🏆 Tak wyjątkowym Patronom chcę podziękować na żywo 🥂 Jeśli spotkanie na żywo nie będzie możliwe to będziemy spotykać się wirtualnie 💻 Ty wybierasz kiedy ✨ Tym samym będziemy się mogli również łączyć regularnie z drugiego końca świata 🌎 Jako wyraz wdzięczności wywołam dla Ciebie również zdjęcie z podróży ze specjalną dedykacją.

🌵 Oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gonna Travel w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podróżuję. Kręcę filmy na Youtube. Reszty nie planuję.
Obecnie nadaję z Wenezueli

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU W 2023 udało mi się kupić drona i zainwestować w dwa kursy filmu dokumentalnego !! Dziękuję! 

* * *

POWRÓT DO WENEZUELI

Powróciłam do Wenezueli by dalej pokazywać Wam ten nieprosty, skomplikowany, niebezpieczny, ale też i PIĘKNY kraj. Jest tu coś, co sprawia, że to miejsce chwyta za serce i nie puszcza.Mój plan na Wenezuelę to napisane książki i stworzenie filmy dokumentalnego o Robinie. Oprócz tego tworzenie materiałów na bieżąco pokazujących codzienne życie w tym kraju.

 

KIM JESTEM?

Jestem Ada i pochodzę z Tarnowa. Może Cię to nie zdziwi, ale podróżować tak na prawdę to chciałam od zawsze. W wieku 19 lat wyjechałam na studia do Szkocji, gdzie spędziłam prawie 7 lat życia. Po odłożeniu potrzebnych pieniędzy, rzuciłam pracę i zaczęłam podróżować... Niedawno minęło 6 lat podróżniczego życia :)

A gdzie podróżuję? Głównie jest to Ameryka Łacińska - dzięki znajomości hiszpańskiego dużo łatwiej jest mi wniknąć głębiej w kulturę i zwyczaje, i poznawać ludzi.

Obecnie jestem znowu w Wenezueli - teraz z wyboru. Wcześniej spędziłam tu 14 miesięcy - przyjechałam na tydzień, ale utknęłam z powodu pandemii. To właśnie w tym okresie mój kanał Gonna Travel na YouTube zaczął rozkwitać.

 

JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Kwarantanna w Caracas, gdzie zwykłe wyjście do kiosku może być przygodą. To od tego filmu wszystko się zaczęło :)


 

WENEZUELA

Jak zapewne wiesz, Wenezuela jest krajem, z którego dociera do nas dużo nieprzyjemnych wiadomości - dyktatura, protesty, głód, brak jedzenia, kryzys, inflacja, itd. A Caracas znane jest jako najniebezpieczniejsze miasto świata. Nie przeczę temu, ale oprócz tej okrytej hańbą sławy, Caracas ma też inną, ciekawą stronę. Czy wiesz, że tutaj na ulicach wszędzie rosną drzewa mango, a ary niebieskie codziennie przelatują nad miastem? Caracas dodatkowo otoczone jest pięknymi zielonymi górami, co sprawia, że można poczuć klimat prawdziwej dżungli. To są uroki tego miasta, o których nikt nie mówi. I to również chcę pokazać w swoich filmach:

 

W swoim filmach omawiam też poważniejsze tematy i tłumaczę jak wyglądają realia życia w Wenezueli, np.


 

DOKĄD ZMIERZAM?

W przyszłości, oprócz dzielenia się z Wami swoimi przygodami, chcę się również skupić na realizowaniu materiałów reportażowych, takich jak ten film o Danielu.Więcej o mnie dowiesz się z filmu - Poznajmy się :) 

 

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz uczestniczyć w tym projekcie ze mną. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy niesamowite filmy :)


------

Możesz mnie znaleźć tutaj:

YOUTUBE: http://youtube.com/GonnaTravel

FACEBOOK: http://facebook.com/igonnatravel

INSTAGRAM: http://instagram.com/gonna_travel

 

email: igonnatravel@gmail.com

Cele Autora

WENEZUELSKA AMAZONIA
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 680 zł brakuje
10%
Liczę na to, że wkrótce wrócę do Wenezueli i odwiedzę społeczność Indian Huottuja nad rzeką Orinoko. Ich świętą medycyną jest yopo, które pozwala im łączyć się ze światem duchowym. Medycyna ta pojawiła się już w moim życiu i przyniosła wiele dobrego. Teraz czas na podróż do jej źródeł.

Dotrzeć tam można samolotem z Caracas, a następnie łódką. Lot z Caracas do Puerto Ayacucho kosztuje około $100 w jedną stronę. Oprócz kosztów podróży, zebrane środki będą wsparciem finansowym dla mieszkańców wioski.

Dzięki za wsparcie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gonna Travel już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

TOMASZ WARDZALA
TOMASZ WARDZALA
100 zł
SarnaMisiek Gda
SarnaMisiek Gda
10 zł
Arc Adredius
Arc Adredius
50 zł
Katarzyna Kaszuba
Katarzyna Kaszuba
10 zł
Grzegorz K
Grzegorz K
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.