Gonna Travel

W Patronite od 21.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 569

Liczba Patronów: 891

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
835 miesięcznie
23 000 łącznie
Podróżuję. Kręcę filmy na Youtube. Reszty nie planuję. Do tej pory najwięcej było Wenezueli i Caracas. Obecnie jadę motocyklem z Kolumbii do Peru.

O Autorze

To już ponad rok na Patronite! :) Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być i dzięki Waszemu wsparciu móc realizować swoją pasję i tym samym pokazywać Wam świat.
 

** update: 10 października 2021

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU UDAŁO MI SIĘ KUPIĆ DRONA !! Dziękuję! **

 

POZNAJMY SIĘ

Jestem Ada i pochodzę z Tarnowa. Może Cię to nie zdziwi, ale podróżować tak na prawdę to chciałam od zawsze. W wieku 19 lat wyjechałam na studia do Szkocji, gdzie spędziłam prawie 7 lat życia. Po odłożeniu potrzebnych pieniędzy, rzuciłam pracę i zaczęłam podróżować... Niedawno minęło 5 lata podróżniczego życia :)

A gdzie podróżuję? Głównie jest to Ameryka Łacińska, gdzie w sumie spędziłam prawie 3 lata. Dzięki znajomości hiszpańskiego łatwiej jest mi poznać tamtejsze zwyczaje i kulturę, łatwiej nawiązywać znajomości i poznawać ludzi. Niedawno wróciłam z Wenezueli, do której miałam przyjechać na 10 dni, ale... z powodu zrządzenia losy i wiadomej pandemii, zostałam na ponad 14 miesięcy. Przez cały ten czas mieszkałam w Caracas.

Więcej o mnie dowiesz się z filmu - Poznajmy się :) 


WENEZUELA

Jak zapewne wiesz, Wenezuela jest krajem, z którego dociera do nas dużo nieprzyjemnych wiadomości - dyktatura, protesty, głód, brak jedzenia, kryzys, inflacja, itd. A Caracas znane jest jako najniebezpieczniejsze miasto świata. Nie przeczę temu, ale oprócz tej okrytej hańbą sławy, Caracas ma też inną, ciekawą stronę. Czy wiesz, że tutaj na ulicach wszędzie rosną drzewa mango, a ary niebieskie codziennie przelatują nad miastem? Caracas dodatkowo otoczone jest pięknymi zielonymi górami, co sprawia, że można poczuć klimat prawdziwej dżungli. To są uroki tego miasta, o których nikt nie mówi. I to również chcę pokazać w swoich filmach:

Swój czas w Wenezueli spędzałam na rozwijaniu mojego kanału na Youtube, pokazując Caracas i dzieląc się tym, co mnie tu spotyka. Nie było łatwo bo edytowałam na telefonie, co było znacznym ograniczeniem (mój bagaż wraz z laptopem został w Bogocie). Ale dawałam radę! Motywujesz mnie Ty :) Tak, Ty! Ty, który/a tu jesteś, trafiłeś tu z jakiegoś powodu, a więc interesujesz się tym, co robię. Za to Ci dziękuję :)

W dalszym ciągu mam nadzieję, że uda mi się wrócić do Wenezueli pojechać do amazońskiej dżungli na południu kraju. Mieszka tam społeczność, którą chcę odwiedzić. Mam nadzieję, że pomożecie mi tutaj wspierając z dobrego serducha.

 

JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Kwarantanna w Caracas, gdzie zwykłe wyjście do kiosku może być przygodą. To od tego filmu wszystko się zaczęło, kanał zaczął rosnąć :)

 

W swoim filmach poruszam też poważniejsze tematy, jak np. w tym filmie:

 

DOKĄD ZMIERZAM?

W przyszłości, oprócz dzielenia się z Wami swoimi przygodami, chcę się również skupić na realizowaniu materiałów reportażowych, takich jak film o Danielu:

 

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz uczestniczyć w tym projekcie ze mną. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy niesamowite filmy :)


------

Możesz mnie znaleźć tutaj:

YOUTUBE: http://youtube.com/GonnaTravel

FACEBOOK: http://facebook.com/igonnatravel

INSTAGRAM: http://instagram.com/gonna_travel

 

email: igonnatravel@gmail.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Cyrol
Tomasz Cyrol
Próg: 50 zł
Błażej Zimnak
Błażej Zimnak
Próg: 20 zł
Paweł Cieślak
Paweł Cieślak
Próg: 20 zł
TOMASZ WARDZALA
TOMASZ WARDZALA
Próg: 100 zł
Jarosław Szerląg
Jarosław Szerląg
Próg: 10 zł
Wojciech Pudykiewicz
Wojciech Pudykiewicz
Próg: 20 zł