Gonna Travel

W Patronite od 21.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 597

Liczba Patronów: 838

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
855 miesięcznie
26 435 łącznie
Podróżuję. Kręcę filmy na Youtube. Reszty nie planuję.
Obecnie nadaję z Wenezueli

O Autorze

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU W 2023 udało mi się kupić drona i zainwestować w dwa kursy filmu dokumentalnego !! Dziękuję! 

* * *

POWRÓT DO WENEZUELI

Powróciłam do Wenezueli by dalej pokazywać Wam ten nieprosty, skomplikowany, niebezpieczny, ale też i PIĘKNY kraj. Jest tu coś, co sprawia, że to miejsce chwyta za serce i nie puszcza.Mój plan na Wenezuelę to napisane książki i stworzenie filmy dokumentalnego o Robinie. Oprócz tego tworzenie materiałów na bieżąco pokazujących codzienne życie w tym kraju.

 

KIM JESTEM?

Jestem Ada i pochodzę z Tarnowa. Może Cię to nie zdziwi, ale podróżować tak na prawdę to chciałam od zawsze. W wieku 19 lat wyjechałam na studia do Szkocji, gdzie spędziłam prawie 7 lat życia. Po odłożeniu potrzebnych pieniędzy, rzuciłam pracę i zaczęłam podróżować... Niedawno minęło 6 lat podróżniczego życia :)

A gdzie podróżuję? Głównie jest to Ameryka Łacińska - dzięki znajomości hiszpańskiego dużo łatwiej jest mi wniknąć głębiej w kulturę i zwyczaje, i poznawać ludzi.

Obecnie jestem znowu w Wenezueli - teraz z wyboru. Wcześniej spędziłam tu 14 miesięcy - przyjechałam na tydzień, ale utknęłam z powodu pandemii. To właśnie w tym okresie mój kanał Gonna Travel na YouTube zaczął rozkwitać.

 

JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Kwarantanna w Caracas, gdzie zwykłe wyjście do kiosku może być przygodą. To od tego filmu wszystko się zaczęło :)


 

WENEZUELA

Jak zapewne wiesz, Wenezuela jest krajem, z którego dociera do nas dużo nieprzyjemnych wiadomości - dyktatura, protesty, głód, brak jedzenia, kryzys, inflacja, itd. A Caracas znane jest jako najniebezpieczniejsze miasto świata. Nie przeczę temu, ale oprócz tej okrytej hańbą sławy, Caracas ma też inną, ciekawą stronę. Czy wiesz, że tutaj na ulicach wszędzie rosną drzewa mango, a ary niebieskie codziennie przelatują nad miastem? Caracas dodatkowo otoczone jest pięknymi zielonymi górami, co sprawia, że można poczuć klimat prawdziwej dżungli. To są uroki tego miasta, o których nikt nie mówi. I to również chcę pokazać w swoich filmach:

 

W swoim filmach omawiam też poważniejsze tematy i tłumaczę jak wyglądają realia życia w Wenezueli, np.


 

DOKĄD ZMIERZAM?

W przyszłości, oprócz dzielenia się z Wami swoimi przygodami, chcę się również skupić na realizowaniu materiałów reportażowych, takich jak ten film o Danielu.Więcej o mnie dowiesz się z filmu - Poznajmy się :) 

 

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz uczestniczyć w tym projekcie ze mną. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy niesamowite filmy :)


------

Możesz mnie znaleźć tutaj:

YOUTUBE: http://youtube.com/GonnaTravel

FACEBOOK: http://facebook.com/igonnatravel

INSTAGRAM: http://instagram.com/gonna_travel

 

email: igonnatravel@gmail.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Cyrol
Tomasz Cyrol
Próg: 50 zł
Wioleta Gutkowska
Wioleta Gutkowska
Próg: 50 zł
Wojciech Pudykiewicz
Wojciech Pudykiewicz
Próg: 20 zł
Gosia  Scibor
Gosia Scibor
Próg: 10 zł
Paweł Cieślak
Paweł Cieślak
Próg: 20 zł
TOMASZ WARDZALA
TOMASZ WARDZALA
Próg: 100 zł