Gonna Travel

W Patronite od 21.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 447

Liczba Patronów: 555

Zostań Patronem
24 patronów
860 miesięcznie
9 800 łącznie
Podróżuję. W tym momencie z powodu koronawirusa utknęłam w Wenezueli. Kręcę filmy kamerką GoPro i edytuję na telefonie. Chodź pokażę Ci Caracas! Mół kanał --> https://youtube.com/c/GonnaTravel Poznajmy się --> https://youtu.be/OJhyullW3

O Autorze

Jestem Ada i pochodzę z Tarnowa. Podróżować tak na prawdę to chyba chciałam od zawsze. W wieku 19 lat wyjechałam na studia do Szkocji, gdzie w sumie spędziłam prawie 7 lat życia. Po odłożeniu potrzebnej kasy, rzuciłam pracę i zaczęłam podróżować... Mijają 4 lata podróżniczego życia :)

W Ameryce Łacińskiej spędziłam w sumie prawie 3 lata. W tym momencie znajduję się w Wenezueli, do której miałam przyjechać na 10 dni, ale... jestem tu już ROK - utknęłam z powodu koronawirusa, ale też zostałam z wyboru.

Jak zapewne wiecie Wenezuela jest krajem z wieloma problemami. Pandemia, niestety, jeszcze bardziej pogarsza kryzysową już sytuację. Większość osób kojarzy Caracas z najniebezpieczniejszym miastem świata. To prawda. Ale oprócz tej okrytej hańbą sławy, Caracas ma też inną, ciekawą stronę. Czy wiecie, że tutaj na ulicach wszędzie rosną drzewa mango, a ary niebieskie codziennie przelatują nad miastem? Caracas dodatkowo otoczone jest pięknymi zielonymi górami, co sprawia, że można poczuć klimat prawdziwej dżungli. To są uroki tego miasta, o których nikt nie mówi. I to również chcę pokazać w swoich filmach:

Spędzam ten czas na rozwijaniu mojego kanału na Youtube, pokazując Wam Caracas i dzieląc się tym, co mnie tu spotyka. Czasem nie jest łatwo bo edytuję na telefonie co jest pewnym ograniczeniem (mój bagaż wraz z laptopem został w Bogocie). Ale działam! Motywujecie mnie Wy ?

W dalszym ciągu mam nadzieję, że uda mi się pojechać do amazońskiej dżungli na południu Wenezueli. Mieszka tam społeczność, którą chcę odwiedzić. Mam nadzieję, że pomożecie mi tutaj wspierając z dobrego serducha.

 

Kwarantanna w Caracas, gdzie zwykłe wyjście do kiosku może być przygodą:

 

W swoim filmach poruszam też poważniejsze tematy, jak np. w tym filmie:

 

Na kanale również znajdziesz wywiad z Polką mieszkającą w Caracas:

 

Mogą Cię też zainteresować inne moje filmy, np. wyprawa do Zaginionego Miasta w Kolumbii:

 

Możesz mnie znaleźć tutaj:

YOUTUBE: http://youtube.com/GonnaTravel

FACEBOOK: http://facebook.com/igonnatravel

INSTAGRAM: http://instagram.com/gonna_travel

 

Kontakt: igonnatravel@gmail.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Damian Kuras
Damian Kuras
Próg: 20 zł
Błażej Zimnak
Błażej Zimnak
Próg: 20 zł
Lukasz eL
Lukasz eL
Próg: 50 zł
marek krzyminski
marek krzyminski
Próg: 10 zł
Arkadiusz Janusz
Arkadiusz Janusz
Próg: 50 zł
Grzegorz K
Grzegorz K
Próg: 10 zł