Avatar użytkownika

Małgorzata Serafin

42
patronów
1 380 
miesięcznie
5 600 
łącznie
42
patronów
1 380 zł 5 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Tą dychą chronisz mnie przed pychą!

Dziękuję za Twoje wsparcie i za wkład w tworzenie i rozwój mojego programu.
Dzięki Tobie mogę tworzyć wartościowe treści, które pomagają przełamać tabu w mówieniu o zdrowiu psychicznym
20 zł miesięcznie
Wow! dwie dychy, dwa kroki do pychy!

A zatem masz ode mnie:
✅comiesięczny pamiętnik, szczere podsumowanie mijającego miesiąca. Bez ściemy.
✅Zamknięta grupa dla Patronów na Facebooku BEZ FARBOWANIA


Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
PISIONT! i wszystko jasne

A ode mnie lecą do Ciebie:
✅mój pamiętnik podsumowujący mijający miesiąc. Bez ściemy, szczerze. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, tylko dla Patroów.
✅podziękowania w moich social mediach - na IG, w stories albo w poście.
✅ raz w miesiącu specjalny odcinek podcastu „BEZ MONTOWANIA”. Ode mnie dla Was! O wszystkim i o niczym, szczerze, otwarcie, bez montowania.

Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
No stóva to już vipówa!

Żarty na bok, się odwdzięczam:
✅wszelkie dobro jak wyżej
✅ Czytajmy razem! Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie egzemplarz książki omawianej w jednym z odcinków programu "BEZ FARBOWANIA".

Dziękuję za Twoje wsparcie!
200 zł miesięcznie
Dwieście? z dumą będą kroczyć po mieście

Z wdzięczności ogromnej zapraszam na:
✅kawa i ciastko z patronami raz na 2 miesiące
I oczywiście obiecuję:
✅wszystkie bonusy z poprzednich progów

Dziękuję jak nie wiem co!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Małgorzata Serafin w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem dziennikarką i… fryzjerką. 11 lat pracowałam w telewizji. Potem mikrofon zamieniłam na nożyczki, a potem przyszła pandemia i depresja..

Nazywam się Gośka Serafin i choruję na depresję. Kiedy zaczęłam rozmawiać o emocjach z bliskimi mi ludźmi zauważyłam, że czuję się lepiej, nie muszę udawać, zakładać masek. Mogę być sobą – BEZ FARBOWANIA


Znacie mnie z “Farbowania życia” na kanale Sekielski Brothers Studio, w którym przez 3 lata rozmawiałam o najtrudniejszych tematach, o kryzysach psychicznych depresji, zaburzeniach lękowych, chorobie afektywnej dwubiegunowej.
Nadal chcę rozmawiać zdrowiu psychicznym, o życiu, jego blaskach i cieniach - bez tabu. Tak, jak bez tabu podzieliłam się z Wami swoją historią, doświadczeniem, sukcesami i porażkami w leczeniu. Dlatego mój autorski projekt, „na swoim” nazywa się BEZ FARBOWANIA.Raz w tygodniu zaproszę Was na wyjątkowe spotkanie, rozmowę z osobą doświadczoną kryzysem psychicznym.
Będę Wam również opowiadać o psychologicznych książkach, które naprawdę warto przeczytać  Przy okazji możecie sięgnąć po “Jest OK. TO dlaczego nie chcę żyć”, którą napisałam razem z Markiem Sekielskim.
 

 

Skąd pomysł na Patronite?

Dzięki spotkaniom w ramach „Farbowania życia” dostałam setki wiadomości od widzów i słuchaczy, którzy dziękują za to, co i jak robię, za każdy odcinek, bo wiedzą, że nie są sami. Sięgają po pomoc specjalistów, podsyłają odcinki bliskim osobom.
Teraz biorę na siebie nie tylko zaangażowanie czasowe i emocjonalne, które zawsze towarzyszy takim spotkaniom. Poszukuję bohaterów, przygotowuję się rzetelnie do rozmów. Dużo czytam, słucham, poznaję. Po mojej stronie jest komplet zadań - od pisania konspektu, przez nagranie, po promocję i wszelkie koszty z tym związane.

A mimo to mam jeszcze wiele planów, pomysłów… Chcę rozpocząć pracę nad kolejną książką, mam w głowie pomysł na vloga i kolejny podcast, planuję też nagrywać solo. Chcę pogłębiać swoją wiedzę o zdrowiu psychicznym, żeby moje rozmowy i programy były na jak najwyższym poziomie (czy są na sali perfekcjoniści?)


Dzięki Waszemu wsparciu będę miała motywację do pracy i poczucie zobowiązania za powierzone mi zaufanie.
Wsparcie i doping bardzo mi pomagają. Kij zawsze znajdę sama, potrzebuję Waszej marchewki.
 
 

Co nieco o mnie – skąd przyszłam, co robię

Byłam prezenterką telewizyjną, dziennikarką newsową.

Pracę w mediach rozpoczęłam w Superstacji, gdzie prowadziłam program „Raport” i „Finał dnia”. Byłam związana z Telewizją Polską - na antenie TVP1 prowadziłam wywiady z politykami w programie „Polityka przy kawie”. Współtworzyłam w TVP Info poranne pasmo i serwis „Info dzień” oraz telewizję w Wirtualnej Polsce. Byłam wydawczynią i prowadzącą serwisów informacyjnych.

Po 11 latach w mediach mikrofon zamieniłam na… nożyczki i zostałam na jakiś czas fryzjerką. W Sekielski Brothers Studio prowadziłam program „Farbowanie życia” Jestem też autorką cyklu podcastów o dorosłych w spektrum autyzmu i z ADHD dla miesięcznika „Zwierciadło”.

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Małgorzata Serafin w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Małgorzata Serafin już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
100 zł
Adrianna Van Nes
Adrianna Van Nes
10 zł
Anonimowy patron
20 zł
Magdalena Andzelm
Magdalena Andzelm
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.