Anna Grabowska-Krupa

W Patronite od 06.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Nazywam się Ania. Jestem mamą trójki dzieciaków w edukacji domowej, artystką oraz założycielką @graficzne.wsparcie.biznesu, gdzie pomagam kobietom budować prosperujące biznesy od strony wizualnej.

O Autorze

Witaj na moim Patronite, gdzie zarażam akwarelą i pokazuję, że każdy może być artystą. Ze mną wyciągniesz zakurzone pudło z farbami i znów chwycisz za pędzel! A może zrobisz to po raz pierwszy? Bez względu na Twój poziom zaawansowania w malowaniu, wierzę, że jeśli masz pragnienie, aby malować - to zostałeś wezwany do tego, aby … malować. Bez dokumentu potwierdzającego Twój talent. Moje słowa popiera sam Richard Bach (;-)), który powiedział, że “Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą do jego spełnienia”. 

Masz tę moc, aby malować i być artystą. A ja dzięki Patronite - pomogę Ci ją wydobyć na światło dzienne.

Kilka słów o mnie

 

Nazywam się Ania. Jestem mamą trójki dzieciaków w edukacji domowej, artystką oraz założycielką @graficzne.wsparcie.biznesu, gdzie pomagam kobietom budować prosperujące biznesy od strony wizualnej. Tworzę strony www, platformy kursowe, grafiki, mood boardy oraz pomagam w układaniu skutecznych ścieżek sprzedażowych. Cieszę się, że znalazłam sposób na połączenie mojego informatycznego wykształcenia z zamiłowaniem do sztuki. Dzięki temu moje strony są nie tylko przyjemne dla oka, ale również dla wyszukiwarki Google. ;) 

 

Jak domyślasz się - moją największą miłością są akwarele. 

 

Swoją przygodę z farbami akwarelowymi zaczęłam od akwarelowych kredek i letteringu. Postanowiłam, że każdego dnia będę malować, choćby przez 15 minut. Pomału zaczęłam odczuwać, jak rosną mi skrzydła i powraca pasja z dzieciństwa. Każde kolejne malowanie było jak dodawanie kolejnego drewienka do ognia. Aż w końcu - ognisko zapłonęło na nowo, tak bardzo, że osoby, które mnie otaczały - również zaczynały malować. Zobaczyłam, jak iskry mojego ogniska zaczęły zapalać ogień w sercach kolejnych osób.

Od … lat dzielę się moją pasją i szerzę edukację w zakresie malowania akwarelami. Robię to regularnie poprzez: 

 

Organizowałam warsztaty malowania akwarelami stacjonarne w Białymstoku, a ostatnio spróbowałam swoich sił w warsztatach online. Wspólne malowanie przy ekranie okazało się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczyły opinie Uczestniczek. Jedna z nich prawie porzuciła abstrakcje na rzecz akwareli (uważaj, to się może wydarzyć! :)). 

Pragnę kontynuować moją działalność na Patronite, a Twoje wsparcie przyczyni się nie tylko do rozwoju mojej marki i misji, ale również do tego, aby coraz więcej osób mogło swobodnie wyrażać siebie poprzez sztukę, bez wymogu posiadania doktoratu Akademii Sztuk Pięknych. Mam nadzieję, że jedną z tych osób jesteś właśnie Ty. 

Jakie tematy tu znajdziesz?

  • grafika i projektowanie
  • fotografia
  • akwarele i mix media

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent