Avatar użytkownika

Anna Grabowska-Krupa

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Akwarelowy sympatyk.

Ogromnie cieszę się, że chcesz dołączyć do grona akwarelowych sympatyków. Dziękuję. 10 zł to kawa, którą wypijam o poranku zaczynając mój dzień i planując dla Ciebie ciekawe treści. Staniesz się sympatykiem akwareli, a to oznacza, że Twoją artystyczną iskrę podsycać będą:

- darmowe tutoriale z malowania akwarelą, (raz w miesiacu dostępne na stronie patrona, nigdzie nie publikowane wcześniej)
- comiesięczne polecenia wartościowych produktów do malowania akwarelami, które osobiście testuję oraz polecenia warsztatów rozwoju kreatywności (zarówno tych online, jak i stacjonarnych),
- dostęp do moich zasobów ze szkicami oraz malowankami antystresowymi. Nic tylko wydrukować, kolorować i przestać się stresować. Takie to łatwe :)
- a ponadto, Twoje imię i nazwisko zostanie wymalowane (tak, akwarelą) na liście Patronów na mojej stronie internetowej.

20 zł miesięcznie
Akwarelowy maniak

Wow, dziękuję za Twoje wsparcie. Właśnie stajesz się akwarelowym maniakiem! 20 zł to blok do malowania akwarelami (taki w wymiarach 10 x 10), który kończę tak szybko, jak wypijam poranną kawę. W tym progu Twoją akwarelową manię będę rozkręcać poprzez:

- wszystko to, co znajduje się w poprzednim progu,
- monthly design challenge - czyli comiesięczne zadanie na kreatywność oraz
- raz w miesiącu 1,5-godzinne “Malowanie przy ekranie” czyli warsztat akwarelowy online.

Brzmi dobrze?
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Tworzę, to zarabiam

To niesamowite, jak chcesz mnie wspierać - dziękuję z serca! Jeśli chcesz zacząć sprzedawać swoje prace, obrazy, twórczość, rękodzieło - to ten pakiet pomoże Ci postawić pierwsze kroki w świecie online. Otrzymujesz ode mnie:

-- wszystko to, co znajduje się w poprzednim progu,
- raz w miesiącu spotkanie Mastermind na żywo online - podczas którego będę pomagać twórcom, takim jak Ty - stawiać pierwsze kroki w świecie artystycznego biznesu online.
80 zł miesięcznie
Wybierz 80 zł
5 dostępnych miejsc
Wznoszę markę na poziom wyżej

Czy wzrok mnie nie myli? Wow wow wow - wielkie dzięki za Twój hojny gest! Przyjmuję go z radością. I z równie wielką radością w ramach tego progu pomogę Ci wznieść Twoją artystyczną markę na poziom wyżej poprzez:

- comiesięczną konsultację 1:1 ze mną w temacie brandingu Twojej marki. (Kolorystyka, tworzenie strony www oraz skutecznych ścieżek zakupu). Spotkanie trwa 60 minut.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Grabowska-Krupa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Ania. Jestem mamą trójki dzieciaków w edukacji domowej, artystką oraz założycielką @graficzne.wsparcie.biznesu, gdzie pomagam kobietom budować prosperujące biznesy od strony wizualnej.

Witaj na moim Patronite, gdzie zarażam akwarelą i pokazuję, że każdy może być artystą. Ze mną wyciągniesz zakurzone pudło z farbami i znów chwycisz za pędzel! A może zrobisz to po raz pierwszy? Bez względu na Twój poziom zaawansowania w malowaniu, wierzę, że jeśli masz pragnienie, aby malować - to zostałeś wezwany do tego, aby … malować. Bez dokumentu potwierdzającego Twój talent. Moje słowa popiera sam Richard Bach (;-)), który powiedział, że “Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą do jego spełnienia”. 

Masz tę moc, aby malować i być artystą. A ja dzięki Patronite - pomogę Ci ją wydobyć na światło dzienne.

Kilka słów o mnie

 

Nazywam się Ania. Jestem mamą trójki dzieciaków w edukacji domowej, artystką oraz założycielką @graficzne.wsparcie.biznesu, gdzie pomagam kobietom budować prosperujące biznesy od strony wizualnej. Tworzę strony www, platformy kursowe, grafiki, mood boardy oraz pomagam w układaniu skutecznych ścieżek sprzedażowych. Cieszę się, że znalazłam sposób na połączenie mojego informatycznego wykształcenia z zamiłowaniem do sztuki. Dzięki temu moje strony są nie tylko przyjemne dla oka, ale również dla wyszukiwarki Google. ;) 

 

Jak domyślasz się - moją największą miłością są akwarele. 

 

Swoją przygodę z farbami akwarelowymi zaczęłam od akwarelowych kredek i letteringu. Postanowiłam, że każdego dnia będę malować, choćby przez 15 minut. Pomału zaczęłam odczuwać, jak rosną mi skrzydła i powraca pasja z dzieciństwa. Każde kolejne malowanie było jak dodawanie kolejnego drewienka do ognia. Aż w końcu - ognisko zapłonęło na nowo, tak bardzo, że osoby, które mnie otaczały - również zaczynały malować. Zobaczyłam, jak iskry mojego ogniska zaczęły zapalać ogień w sercach kolejnych osób.

Od … lat dzielę się moją pasją i szerzę edukację w zakresie malowania akwarelami. Robię to regularnie poprzez: 

 

Organizowałam warsztaty malowania akwarelami stacjonarne w Białymstoku, a ostatnio spróbowałam swoich sił w warsztatach online. Wspólne malowanie przy ekranie okazało się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczyły opinie Uczestniczek. Jedna z nich prawie porzuciła abstrakcje na rzecz akwareli (uważaj, to się może wydarzyć! :)). 

Pragnę kontynuować moją działalność na Patronite, a Twoje wsparcie przyczyni się nie tylko do rozwoju mojej marki i misji, ale również do tego, aby coraz więcej osób mogło swobodnie wyrażać siebie poprzez sztukę, bez wymogu posiadania doktoratu Akademii Sztuk Pięknych. Mam nadzieję, że jedną z tych osób jesteś właśnie Ty. 

Jakie tematy tu znajdziesz?

  • grafika i projektowanie
  • fotografia
  • akwarele i mix media

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Grabowska-Krupa już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.