Grafy w podróży

W Patronite od 15.11.2018

Przygotowujemy materiały na stronę internetową i do tardycyjnego przewodnika

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Przygotujemy opis kilku ciekawych miejsc w Polsce do naszego przewodnika w wersji papierowej. Oczywiście rozbudowana relacja z większą ilością fotek pojawi się na naszym blogu.
Szukamy miejsc nietypowych w Polsce. Podczas naszych podróży udało nam się nam pokazać wiele małych miast, które skrywają prawdziwe skarby. Trzeba tylko trochę poszukać, nie iść na łatwiznę, rozmawiać z mieszkańcami i szukać ciekawych historii. Dokładamy do tego nasz specyficzny sposób fotografowania i mamy prawdziwe cuda, tam gdzie nikt się ich nie spodziewał. Fotografia to nasz żywioł. Nasza zasad brzmi – nie ma brzydkich miast są tylko słabe fotografie. Odkryj Polskę na nowo na naszych fotorelacjach.

Przyspieszamy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Znacznie przyspieszymy naszą działalność. Pozwoli to dotrzeć do wielu miejsc, na które bez waszej pomocy nie byłoby nas stać. Pozwoli to również prowadzić naszego bloga na innym poziomie. Więcej artykułów, więcej fotek i filmów.
Zaskoczymy was relacjami z miejsc w Polsce, o których nawet nie słyszałeś. Zapragniesz tam pojechać. Zobaczyć na własne oczy. Takich miejsc znamy wiele, brakuje nam tylko czasu i pieniędzy, by je opisać i sfotografować. Dlatego potrzebujemy twojej pomocy.

Wydajemy nasz przewodnik po dziwnych i magicznych miejscach w Polsce

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje


Wprawicie naszą ekipę w stan euforii i pobudzicie do intensywnej pracy. Wejdziemy na poziom, w którym prowadzenie bloga stanie się dla nas absolutnym priorytetem. Będziemy mogli zrezygnować z wielu zleceń w innych działkach i zająć się podróżami zawodowo. Wydanie naszego przewodnika w formie papierowej po dziwnych miejscach w Polsce staje się możliwe.
Przewodnik roboczo nazwaliśmy „Dziwny przewodnik”. Przede wszystkim, żeby odróżnić go od tych dostępnych na rynku. Uwielbiamy zwiedzać Kraków, Warszawę, Trójmiasto, Zakopane, Wrocław, Toruń i wszystkie znane atrakcje turystyczne w Polsce. Ale nasz kraj skrywa wiele więcej ciekawych miejsc. Chcemy je wam pokazać.
Od ponad roku prowadzimy naszego bloga o podróżach. Co nas zaskoczyło- to reakcje czytelników i to ciągłe zadziwienie i pytania, jak docieramy do tak ciekawych miejsc, o których dotąd nie słyszeli. Są też zaskoczeni, że znane im miejsca pokazujemy od zupełnie innej strony. Nie wiemy, czy słowo „DZIWNY” uchowa się w tytule naszego przewodnika. Na razie nam się nam podoba, ponieważ dobrze opisuje to od czego chcemy uciec. Przede wszystkim od nudy i przewidywalności innych przewodników.

Pisanie o podróżach staje się naszym zawodem

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Dzięki wam zajmujemy się tylko podróżami, opisujemy, fotografujmy, filmujemy i propagujemy fajne i atrakcyjne miejsca w Polsce. Naszymi podróżami z dzieckiem pokazujemy innym rodzicom, że posiadanie dzieci wcale nie zamyka w czterech ścianach.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)