Łukasz Grodzki

0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Internetowy przedsiębiorca. Autor wielu projektów. Artysta pełną gębą. Informatyk. Potrzebuję Twojego wsparcia, aby tworzyć dalej. Marzą mi się wielkie gry!

O Autorze

Kim jestem?

Wielu zna mnie z internetu. Rozwijam małe imperium. Chcę popularyzować kulturę i naukę w Polsce. Staram się stworzyć jak najlepsze projekty, ale różnie mi to wychodzi. Czasami jestem hejtowany. Jednak ostatnio idzie mi coraz lepiej. Można mnie znaleźć na wielu social mediach.

Mój główny cel i dlaczego warto mnie wspierać?

Chcę tworzyć najlepsze gry komputerowe. Zbieram pieniądze na własny biznes związany z produkcją gier. Na razie tworzę sam, ale marzy mi się parę osób w zespole. Warto mnie wspierać, ponieważ tworzę i będę tworzyć gry warte uwagi.

Co dalej?

W tej chwili pracuję nad kolejnymi projektami. Między innymi audycja na Youtube, magazyn internetowy, kolejne projekty artystyczne, nowe gry i rozwijanie biznesu.

Zobacz moje ostatnie materiały:

Zebrane pieniądze przeznaczę na reklamę biznesu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika