Gruby Gotuje

W Patronite od 08.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1806

liczba Patronów: 1643

1 patron
10 zł miesięcznie
40 zł łącznie
Odkąd pamiętam, moją pasją było gotowanie. Nie jestem kucharzem z wykształcenia, ale z serca. Pragnę pokazać, że gotować może każdy i wszędzie - bo pasję trzeba wspierać, realizować i pozwalać jej się rozwijać. Gotuję w domu i na powietrzu, na dachu i w jaskini - tworząc przy tym filmy na YouTube.

O Autorze

Cześć, nazywam się Michał Haremza. Jak już zapewne przeczytaliście w opisie mojej skromnej osoby - moją pasją jest gotowanie

Gotuję wszędzie - w domu, na balkonie, a najbardziej lubię gotowanie w plenerze. Obecnie mieszkam wraz z żoną na słonecznej Malcie, gdzie staram się - w miarę możliwości - wykorzystywać każdą wolną chwilę, by wyjść z przenośną kuchenką, produktami... i wyczarować jakieś danie. Swoje działania uwieczniam na filmach YouTube. Zobacz:

Poprzez moje filmy chciałbym pokazać, że wcale nie trzeba wyszukanych składników, by wyczarować niesamowite dania, które będą konsumowane ze smakiem... że nie trzeba drogich produktów ani zawiłych przepisów, by Twoje danie się wyróżniało spośród innych, by miało w sobie to "coś"!

Oczywiście, zdarzają się również bardziej skomplikowane i czasochłonne dania - te, których przygotowanie staje się większym wyzwaniem, jak na przykład przepis przywieziony ze Sri Lanki:

Co do Sri Lanki - moją drugą pasją są podróże. Podróże kulinarne. Chciałbym jeździć po świecie, próbować lokalnych potraw, gromadzić i testować przepisy - gotować w trakcie i po powrocie... gotować sugerując się radami lokalnych społeczności, bo te są bezcenne.

Chciałbym się uczyć podczas tych podróży - w praktyce. Bo świat jest duży i potraw wiele! Swoje doświadczenia chciałbym spisywać w książce kulinarnej ze świata. Tymczasem mam w planie przygotowanie e-booka z tych przepisów, które mam i przetestowałem. Mam nadzieję, że spotka się on z pozytywnym odbiorem, co doda mi jeszcze większych skrzydeł.

Czy pomożecie mi realizować moją pasję? 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni