Gruby Gotuje

W Patronite od 08.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2174

Liczba Patronów: 2213

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
80 łącznie
Odkąd pamiętam, moją pasją było gotowanie. Nie jestem kucharzem z wykształcenia, ale z serca. Pragnę pokazać, że gotować może każdy i wszędzie - bo pasję trzeba wspierać, realizować i pozwalać jej się rozwijać. Gotuję w domu i na powietrzu, na dachu i w jaskini - tworząc przy tym filmy na YouTube.

O Autorze

Cześć, nazywam się Michał Haremza. Jak już zapewne przeczytaliście w opisie mojej skromnej osoby - moją pasją jest gotowanie

Gotuję wszędzie - w domu, na balkonie, a najbardziej lubię gotowanie w plenerze. Obecnie mieszkam wraz z żoną na słonecznej Malcie, gdzie staram się - w miarę możliwości - wykorzystywać każdą wolną chwilę, by wyjść z przenośną kuchenką, produktami... i wyczarować jakieś danie. Swoje działania uwieczniam na filmach YouTube. Zobacz:

Poprzez moje filmy chciałbym pokazać, że wcale nie trzeba wyszukanych składników, by wyczarować niesamowite dania, które będą konsumowane ze smakiem... że nie trzeba drogich produktów ani zawiłych przepisów, by Twoje danie się wyróżniało spośród innych, by miało w sobie to "coś"!

Oczywiście, zdarzają się również bardziej skomplikowane i czasochłonne dania - te, których przygotowanie staje się większym wyzwaniem, jak na przykład przepis przywieziony ze Sri Lanki:

Co do Sri Lanki - moją drugą pasją są podróże. Podróże kulinarne. Chciałbym jeździć po świecie, próbować lokalnych potraw, gromadzić i testować przepisy - gotować w trakcie i po powrocie... gotować sugerując się radami lokalnych społeczności, bo te są bezcenne.

Chciałbym się uczyć podczas tych podróży - w praktyce. Bo świat jest duży i potraw wiele! Swoje doświadczenia chciałbym spisywać w książce kulinarnej ze świata. Tymczasem mam w planie przygotowanie e-booka z tych przepisów, które mam i przetestowałem. Mam nadzieję, że spotka się on z pozytywnym odbiorem, co doda mi jeszcze większych skrzydeł.

Czy pomożecie mi realizować moją pasję? 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni