Gry

ZSNG - Za starzy na gry

W Patronite od 12.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2058

Liczba Patronów: 2683

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
100 miesięcznie
1 795 łącznie
ZSNG to inicjatywa trzech twórców internetowych, poszerzająca działalność serwisu Ciekawostki ze świata gier i koncentrującego się głównie na treściach video. Na pokładzie Marcin Strzyżewski, Aleksander Mandozzi oraz Krystian Smoszna.

O Autorze

W 2013 roku uruchomiony został serwis internetowy grynieznane.pl, który skupiał się na publikowaniu szeroko rozumianych ciekawostek z gier komputerowych. Była to pierwsza tego typu inicjatywa w naszym kraju i spotkała się ona z bardzo dobrym przyjęciem społeczności polskich graczy.

Blisko dziewięć lat później nasz serwis przepoczwarzył się w kolektyw ZSNG, który postanowił nie tylko kontynuować tradycję zajmowania się ciekawostkami, ale także rozszerzyć działalność o inne tematy dedykowane branży elektronicznej rozrywki - przede wszystkim w formie video.

Grupę Za Starych Na Gry tworzą:

  • Marcin Strzyżewski - rusycysta i znany na YouTubie komentator działań za naszą wschodnią granicą, z przyczyn oczywistych mocno koncentrujący się obecnie na konflikcie w Ukrainie. Prywatnie pasjonat gier komputerowych, wieloletni pracownik Onetu i GRYOnline.pl
  • Aleksander Mandozzi - streamer specjalizacujący się w grach multiplayer, duży fan serii Call of Duty. Na co dzień zajmuje się bardzo poważnymi sprawami związanymi z programowaniem, po godzinach gracz, który chętnie spotyka się w sieci z widzami.
  • Krystian Smoszna - w branży (z przerwami) od 1997 roku, od blisko dwudziestu lat związany z serwisem GRYOnline.pl. Gra we wszystko na wszystkim, uwielbia wszelkiego rodzaju ciekawostki i lubi szukać rzeczy, na które normalni ludzie nie zwracają uwagi.

Pieniądze pozyskanie w ramach Waszego wsparcia zamierzamy wykorzystać przede wszystkim na zakup sprzętu, a także wyposażenie stałego studia ZSNG, które chcemy w niedalekiej przyszłości uruchomić. Pozwolą one nam również na pokrycie różnych innych kosztów związanych z tworzeniem treści video.

Lista patronów będzie publikowana na końcu tworzonych przez nas filmów, które wylądują w serwisie YouTube. Patroni otrzymają również w niedalekiej przyszłości dostęp do zamkniętje części naszego kanału na Discordzie.

Dziękujemy wszystkim, którzy chcą nas wesprzeć!

Nasze kanały:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Składanowski
Mariusz Składanowski
Próg: 50 zł
Krzysztof Sępiński
Krzysztof Sępiński
Próg: 50 zł
Maciej Woźniak
Maciej Woźniak
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Łukasz Opion
Łukasz Opion
Próg: 15 zł