Avatar użytkownika
Gry

ZSNG - Za starzy na gry

0
patronów
0 
miesięcznie
2 340 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Podstawowe wsparcie dla serwisu, które pozwoli nam nie tylko pokryć dość wysokie koszty utrzymania serwisu, ale również opłacić zewnętrznych autorów, których zamierzamy zaangażować do tworzenia treści, zarówno na samej stronie, jak i na kanałach zewnętrznych (przede wszystkim YouTube). Każda złotówka jest dla nas niezwykle cenna i za każdy wkład serdecznie dziękujemy.

Patroni z tego progu zostaną wymienieni na specjalnej podstronie na łamach naszego serwisu w grupie "Brązowych patronów".
15 zł miesięcznie
Zwiększone wsparcie dla naszego kanału, które pozwoli nam pokryć koszty tworzenia materiałów, a także zrealizować cel podstawowy, czyli wyposażyć studio, gdzie będziemy nagrywać i realizować nasze filmy. Każda złotówka jest dla nas niezwykle cenna i za każdy wkład serdecznie dziękujemy.

Wszyscy patroni zostaną przez nas wyróżnieni w publikowanych przez nas materiałach video. Patroni z tej grupy znajdą się w sekcji srebrnej.
30 zł miesięcznie
Duże wsparcie dla naszego kanału, które pozwoli nam pokryć koszty tworzenia materiałów, a także zrealizować cel podstawowy, czyli wyposażyć studio, gdzie będziemy nagrywać i realizować nasze filmy. Każda złotówka jest dla nas niezwykle cenna i za każdy wkład serdecznie dziękujemy.

Wszyscy patroni zostaną przez nas wyróżnieni w publikowanych przez nas materiałach video. Patroni z tej grupy trafią do sekcji złotej.
50 zł miesięcznie
Maksymalne wsparcie dla serwisu, które pozwoli nam nie tylko pokryć dość wysokie koszty utrzymania serwisu, ale również opłacić zewnętrznych autorów, których zamierzamy zaangażować do tworzenia treści, zarówno na samej stronie, jak i na kanałach zewnętrznych (przede wszystkim YouTube). Każda złotówka jest dla nas niezwykle cenna i za każdy wkład serdecznie dziękujemy.

Patroni z tego progu zostaną wymienieni na specjalnej podstronie na łamach naszego serwisu w grupie "Platynowych patronów".

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ZSNG - Za starzy na gry w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

ZSNG to inicjatywa trzech twórców internetowych, poszerzająca działalność serwisu Ciekawostki ze świata gier i koncentrującego się głównie na treściach video. Na pokładzie Marcin Strzyżewski, Aleksander Mandozzi oraz Krystian Smoszna.

W 2013 roku uruchomiony został serwis internetowy grynieznane.pl, który skupiał się na publikowaniu szeroko rozumianych ciekawostek z gier komputerowych. Była to pierwsza tego typu inicjatywa w naszym kraju i spotkała się ona z bardzo dobrym przyjęciem społeczności polskich graczy.

Blisko dziewięć lat później nasz serwis przepoczwarzył się w kolektyw ZSNG, który postanowił nie tylko kontynuować tradycję zajmowania się ciekawostkami, ale także rozszerzyć działalność o inne tematy dedykowane branży elektronicznej rozrywki - przede wszystkim w formie video.

Grupę Za Starych Na Gry tworzą:

  • Marcin Strzyżewski - rusycysta i znany na YouTubie komentator działań za naszą wschodnią granicą, z przyczyn oczywistych mocno koncentrujący się obecnie na konflikcie w Ukrainie. Prywatnie pasjonat gier komputerowych, wieloletni pracownik Onetu i GRYOnline.pl
  • Aleksander Mandozzi - streamer specjalizacujący się w grach multiplayer, duży fan serii Call of Duty. Na co dzień zajmuje się bardzo poważnymi sprawami związanymi z programowaniem, po godzinach gracz, który chętnie spotyka się w sieci z widzami.
  • Krystian Smoszna - w branży (z przerwami) od 1997 roku, od blisko dwudziestu lat związany z serwisem GRYOnline.pl. Gra we wszystko na wszystkim, uwielbia wszelkiego rodzaju ciekawostki i lubi szukać rzeczy, na które normalni ludzie nie zwracają uwagi.

Pieniądze pozyskanie w ramach Waszego wsparcia zamierzamy wykorzystać przede wszystkim na zakup sprzętu, a także wyposażenie stałego studia ZSNG, które chcemy w niedalekiej przyszłości uruchomić. Pozwolą one nam również na pokrycie różnych innych kosztów związanych z tworzeniem treści video.

Lista patronów będzie publikowana na końcu tworzonych przez nas filmów, które wylądują w serwisie YouTube. Patroni otrzymają również w niedalekiej przyszłości dostęp do zamkniętje części naszego kanału na Discordzie.

Dziękujemy wszystkim, którzy chcą nas wesprzeć!

Nasze kanały:

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ZSNG - Za starzy na gry już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Sępiński
Krzysztof Sępiński
50 zł
Mariusz Składanowski
Mariusz Składanowski
50 zł
Anonimowy patron
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.