Gry

Ciekawostki ze świata gier

W Patronite od 12.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2069

Liczba Patronów: 2370

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
55 miesięcznie
655 łącznie
Ciekawostki ze świata gier - grynieznane.pl - to najstarszy i największy serwis dedykowany ciekawostkom i różnego rodzaju detalom w grach komputerowych.

O Autorze

Grynieznane.pl to istniejący od 2013 roku serwis internetowy, który skupia się na publikowaniu szeroko rozumianych ciekawostek z gier komputerowych. Obecnie tworzą go hobbystycznie dwie osoby, ale intensywnie myślimy o poszerzeniu zarówno składu osobowego, jak i działalności. Pomoc ze strony patronów strony ma nam wydatnie w tym pomóc.

Pieniądze uzyskane w ramach wsparcia pozwolą nam nie tylko pokryć koszty związane z utrzymaniem serwisu, ale też zaangażować autorów zewnętrznych do produkcji treści. Zamierzamy z ich pomocą poszerzyć ofertę artykułów publikowanych na samej stronie, jak i rozwinąć kanał w serwisie YouTube, gdyż nie otrzymuje on aktualnie należytej uwagi, choć na nią zasługuje.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Woźniak
Maciej Woźniak
Próg: 5 zł
Mariusz Składanowski
Mariusz Składanowski
Próg: 50 zł
Michał Urbański
Michał Urbański
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł