Cześć, Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest nieśmiertelna gra Heroes 3. Dokładamy wszelkich starań, aby gracze na najwyższym poziomie mogli poczuć się jak prawdziwi esportowcy. Prowadzimy transmisję z najciekawszych spotkań, staramy się aby było to jak najbardziej profesjonalnie.

O Autorze

Witaj bohaterze,

 

jeśli tu dotarłeś, to bardzo prawdopodobne, że nas kojarzysz ale gdyby nie to.. Jesteśmy grupką przyjaciół, którzy dzielą się swoją pasją, jakim jest gra - Heroes of Might and Magic III - ze światem. W jaki sposób zapytasz? Odpowiedź jest prostsza niż myślisz! Głównie poprzez organizację turniejów maści wszelakiej - od amatorskich, gdzie każdy może się zmierzyć, po profesjonalne jak liga h3gg - w której uczestniczą najlepsi gracze na świecie, a pomiędzy nimi showmatche. Ponadto od samego początku istnienia wdrażamy komentarz meczy które odbywają się w ramach naszej strony, choć nie tylko! Jednak zanim to, przedstawiam trzon naszej ekipy zobacz to : .

 

 

Sprawcą całego zamieszania oraz organizatorem jest Sławek Wroniecki, szerzej znany w naszej społeczności pod pseudonimem "Wrzosy" - to On nas wszystkich zebrał i pokierował, a potem my jego, tworząc spójnie działającą drużynę.

 

Druga najważniejsza osobą, niewątpliwie jest Michał "chickychicks" Durczok. Jeśli ktoś interesował się polskim e-sportem, powinien kojarzyć tą barwną postać. Przed Państwem były CEO Illuminar Gaming! U nas zajmuje cieplutką posadę zastępcy organizatora, a także jest głównym hostem naszych komentarzy.

 

Bez nich strony by nie było! Czuwają nad nią dzień i noc, a w sekrecie przed światem - stale udoskonalają, Jakub "Hawk" Żmuda oraz Michał "Kicferk" Kreft. 

 

Głównym sędzią podczas naszych turniejów jest Marcin "W4rchi" Knaś. Jeśli ktoś ma problem ze swoim oponentem, to właśnie do niego powinien się zgłosić, a na pewno otrzyma odpowiedź!

 

Na koniec dwie Panie, które dbają o nasz "wygląd" w sieci. Pierwszą z nich jest Michalina "Salli" Kempczyńska, to Ona trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o nasze social media i informuje o wszystkim! Tworzy swego rodzaju duet z Honorata "LegPoks" Sziska, której zadaniem jest pisanie tych dłuższych tekstów, redagowania ich, a w przyszłości kto wie.. Może artykuły o H3? 

 

 

Niemniej jednak wracając do meritum, turnieje! Co z nimi? Jak one wyglądają? Czy są jakieś nagrody? Jak to z tą całą.. komentatorką?

Tak jak wspomniane było na początku - do większości z nich, każdy może przystąpić, począwszy od nowych graczy. Trudności w tym żadnej, wystarczy zgłosić się na stronie i wpłacić wpisowe - jeśli jest. Natomiast jeśli chodzi o część dotyczącą nagród to pula nierzadko sięgają 2 000 PLN, jak na 20-sto letnią grę sądzę, że całkiem w porządku.

 

Dzięki naszej komentatorce można śledzić mecze na tym najwyższym poziomie, gdyż w naszych turniejach bardzo często można obserwować spotkania na szczycie. Każdy z nich to sprawa magiczna, ponieważ grono osób które komentuje tylko się powiększa, a charaktery w tej ekipe są bardzo barwne. Często też można zauważyć, iż pieniążki zebrane na naszych transmisjach przekazujemy na cele charytatywne. Jeżeli ten wpis was nie przekonał napraszamy do naszego Discorda gdzie można z nami porozmawiać https://discordapp.com/invite/hy72HQB

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni