Hellkomix

W Patronite od 04.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
325 łącznie
Humorystyczny komiks internetowy z elementami dramatu i akcji. Projekt rozpoczął się pod koniec 2013 roku w formie krótkich pasków komiksowych, a z upływem lat urósł do rangi wielowątkowego komiksu fabularnego.

O Autorze

WITAJ

Nadano mi imię Dariusz. Jestem rysunkowym samoukiem, którego wyobraźnię ukształtowali tacy twórcy jak Todd McFarlane ("Spawn"), Steve Ditko ("Spider-man", "Doctor Strange"), Genndy Tartakovsky ("Laboratorium Dextera", "Samuraj Jack"), czy Jim Davis ("Garfield"). Dodajmy do tego jeszcze inspiracje zaczerpnięte z licznych japońskich produkcji animowanych. Gotowe! Z tak ukształtowanym umysłem popełniłem "Hellkomix". 

O CO CHODZI W TEJ HISTORII?

A gdyby Piekłem władał pełen kompleksów demon z silnym kompasem moralnym? Co by zrobił gdyby w Piekle zjawiła się niewinna dziewczyna mogąca zachwiać fundamentami życia i śmierci? Jak dobrym pisarzem jest Ponury Żniwiarz? Czy niezrównoważony psychicznie dziobako-stwór może być wiernym kompanem?

Teraz zapnij pasy i przygotuj się na epicką wyprawę po absurdalnie zwariowanym uniwersum, w którym poszukasz odpowiedzi na powyższe pytania.

Komiks powstał w 2013 roku i z początku egzystował w formie krótkich zabawnych historii o perypetiach władcy piekła i jego towarzyszy. Z biegiem lat rozwijał się fabularnie i graficznie stając się wielowątkową, pełną zwrotów akcji opowieścią.

JAKI JEST PLAN?

Cała seria będzie składać się z 666 odcinków podzielonych na Księgi (sezony). W tym momencie trudno określić ile powstanie Ksiąg; prawdopodobnie sześć albo siedem. Z każdym kolejnym odcinkiem styl rysunku będzie znacząco ewoluował odzwierciedlając moje postępy w roli rysownika-amatora. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Bartnik
Łukasz Bartnik
Próg: 5 zł
MrDiablo0
MrDiablo0
Próg: 5 zł