Hellkomix

W Patronite od 04.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2215

Liczba Patronów: 1863

Zostań Patronem
2 patronów
10 miesięcznie
185 łącznie
Humorystyczny komiks internetowy z elementami dramatu i akcji. Projekt ten rozpoczął się pod koniec 2013 roku w formie krótkich, niepowiązanych ze sobą historyjek, lecz z czasem ewoluował do rozmiaru wielowątkowego komiksu fabularnego.

O Autorze

Hellkomix to rysunkowa opowieść inspirowana wyobraźnią.

Dariusz Błachewicz, autor komiksu zabiera czytelników na wyprawę po absurdalnym, ale wyjątkowo konsekwentnym uniwersum pełnym mitycznych stworów i demonicznych istot.

Komiks powstał w 2013 roku i z początku egzystował w formie krótkich zabawnych historii traktujących o perypetiach władcy piekła i jego towarzyszy. Z czasem ewoluował, stając się wielowątkową opowieścią wzbogaconą o intrygi przekraczające zwykłą komedię. 

Wraz z kolejnymi odcinkami rozwija się nie tylko fabuła komiksu, lecz również umiejętności artystyczne autora. Komiks ewoluuje w dużej mierze dzięki komentarzom i sugestiom czytelników. W efekcie każdy zainteresowany może stać się częścią procesu twórczego.

Obecnie trwa tłumaczenie całej serii na język angielski.

 

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni