Hello Yogi

W Patronite od 10.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2693

Liczba Patronów: 2737

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
10 łącznie
Hello Yogi, a właściwie Wiktoria i Kamil - jesteśmy instruktorami jogi (RYT200) i prowadzimy kanał na YouTubie, na którym publikujemy prowadzone przez nas praktyki, z którymi możecie ćwiczyć za darmo w domowym zaciszu.

O AutorzeCześć Yogis! Mamy na imię Wiktoria i Kamil i wspólnie tworzymy w internecie miejsce, w którym możesz poćwiczyć jogę, dowiedzieć się o niej czegoś nowego, głęboko pooddychać i toootalnie się wyczilować w domowym zaciszu.

Na naszym kanale znajdziesz mnóstwo bezpłatnych praktyk dla osób o każdym poziomie zaawansowania, medytacje prowadzone, treningi oddechowe oraz filmy pogadankowe na tematy związane z jogą i nie tylko!


Na naszym YouTube znajdziesz również 4 kompletne serie, z których najpopularniejsza to Fundamenty Jogi, w których całkiem od podstaw uczymy dokładnej techniki wykonywania pierwszych pozycji, łączenia ich w sekwencje oraz poprawnego oddychania podczas ćwiczeń.

Fundamenty Jogi - https://youtu.be/m0Inpx-B5Ig
Fundamenty Rozciągania - https://youtu.be/AvklfD8weQY
Poranna Joga - https://youtu.be/V3mPcZNl9w0
Wieczorna Joga - https://youtu.be/7WznifbggAw

Dodatkowo na naszym kanale znajdziesz serię poradników do pozycji #jogowyporadnik, z którymi szybko opanujesz nowe jogowe pozycje i ruchy - https://youtube.com/playlist?list=PL8q-LR54KB1sho7yllWyNgYj0lP8iqnBA

Oraz mnóstwo innych lekcji, filmów i treści, które pomogą Ci się zrelaksować, rozruszać i zaprzyjaźnić ze sobą i swoim ciałem. Bez wychodzenia z domu!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kacper Zając
Kacper Zając
Próg: 10 zł