W Patronite od 10.10.2018

HELLO YOGI powstało, aby w zgodzie z holistyczną filozofią propagować zdrowe podejście do życia. Jesteśmy instruktorami jogi (RYT200), prowadzimy zajęcia stacjonarne oraz kanał na YouTubie, na którym publikujemy prowadzone przez nas praktyki, z którymi możecie ćwiczyć za darmo w domowym zaciszu.

O Autorze

HELLO YOGI powstało, aby w zgodzie z holistyczną filozofią propagować zdrowe podejście do życia. Jesteśmy instruktorami jogi, prowadzimy kursy i zajęcia w Rzeszowie w stylu Hatha Yoga, Vinyasa Yoga oraz Yin Yoga.

Jesteśmy autorami bloga, gdzie przekazujemy swoją teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat jogi, medytacji oraz pokrewnych tematów.

Prowadzimy również kanał na YouTube – Hello Yogina którym publikujemy prowadzone przez nas praktyki, z którymi możecie ćwiczyć za darmo w domowym zaciszu.

Swoją praktykę jogi rozpoczęliśmy w czasie kilkumiesięcznego pobytu w Anglii. Początkowo była dla nas odskocznią i lekarstwem na stres związany z emigracją, szybko jednak stała się naszą życiową pasją, którą mamy przyjemność, dzielić się z innymi.

Na naszych zajęciach zawsze dążymy do równowagi między dynamiką i relaksacją.
W naszych praktykach skupiamy się się nie tylko na treningu ciała, ale dużą uwagę poświęcamy także kondycji umysłu.
Jesteśmy również certyfikowanymi trenerami mózgu metodami biofeedback oraz EEG-biofeedback, co dopełnia naszą wiedze na temat pracy mózgu oraz układu nerwowego.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)