HelloYogi to kanał poświęcony jodze.

O Autorze

HELLO YOGI powstało, aby w zgodzie z holistyczną filozofią propagować zdrowe podejście do życia. Jesteśmy instruktorami jogi, prowadzimy kursy i zajęcia w Rzeszowie w stylu Hatha Yoga, Vinyasa Yoga oraz Yin Yoga.

Jesteśmy autorami bloga, gdzie przekazujemy swoją teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat jogi, medytacji oraz pokrewnych tematów.

Prowadzimy również kanał na YouTube – Hello Yogina którym publikujemy prowadzone przez nas praktyki, z którymi możecie ćwiczyć za darmo w domowym zaciszu.

Swoją praktykę jogi rozpoczęliśmy w czasie kilkumiesięcznego pobytu w Anglii. Początkowo była dla nas odskocznią i lekarstwem na stres związany z emigracją, szybko jednak stała się naszą życiową pasją, którą mamy przyjemność, dzielić się z innymi.

Na naszych zajęciach zawsze dążymy do równowagi między dynamiką i relaksacją.
W naszych praktykach skupiamy się się nie tylko na treningu ciała, ale dużą uwagę poświęcamy także kondycji umysłu.
Jesteśmy również certyfikowanymi trenerami mózgu metodami biofeedback oraz EEG-biofeedback, co dopełnia naszą wiedze na temat pracy mózgu oraz układu nerwowego.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)