#helpbyplay

W Patronite od 15.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2235

Liczba Patronów: 1627

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
60 miesięcznie
620 łącznie

Utrzymanie projektu

500 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

440 zł

brakuje

Jesteśmy w stanie pokryć podstawowe koszty utrzymania + połowę kwoty przeznaczyć bezpośrednio na banery charytatywne. Czyli regularnie zmieniać organizację non-profit i przelewać na nią środki wg aktywności graczy.

Zatrudnimy programistę na ćwierć etatu!

2 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 440 zł

brakuje

Nie tylko będziemy w stanie się utrzymać i przelewać część środków na banery charytatywne, ale zatrudnimy programistę, a to oznacza rozwój projektu. Plany mamy ambitne:
Dodatkowe gry
Możliwość wybierania organizacji której chcesz pomagać

Ruszamy pełną parą

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 940 zł

brakuje

Będziemy w stanie przyspieszyć rozwój projektu. Wiemy do czego dążymy GryCharytatywne jako platforma spotkań Organizacji Pożytku Publicznego, Reklamodawców i Graczy-Wolontariuszy. Logowanie i zakładanie konta i profilu. Własne grupy wsparcia. Chcemy umożliwić integrację z platformami do zbiórek charytatywnych .(np. siepomaga etc.)

Wtyczka do przeglądarki

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 940 zł

brakuje

Wykonanie własnej wtyczki do przeglądarki umożliwi wspieranie celów charytatywnych nie tylko przez grę. Zwykłe surfowanie w sieci może też pomagać. Reklamodawcy będą płacili za Twój czas przy komputerze. Będą płacili na wybrany przez Ciebie cel!

Własna aplikacja mobilna

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 940 zł

brakuje

Dopracowana aplikacja mobilna podniesie atrakcyjność projektu dla wszystkich zainteresowanych. Pomoc i rozrywka na wyciągnięcie kciuka