W Patronite od 01.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 639

Liczba Patronów: 418

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
625 miesięcznie
34 390 łącznie
Portal historyczny Histmag.org – https://histmag.org. Działamy od 1 października 2001 roku. Dążymy do tego, by w rzetelny i nieuciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów.

O Autorze

HISTMAG POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!

 

Histmag jest inicjatywą realizowaną oddolnie, niezależną od wielkich grup kapitałowych czy zagranicznych koncernów medialnych. Nie zabiegamy o środki od polityków i wielkich koncernów. Chcemy dalej tworzyć dla Was medium niezależne od wszelkich wpływów, do czego są nam potrzebne pieniądze. Wasze wsparcie ułatwi utrzymanie i umożliwi rozwój naszego unikalnego projektu.

 

„Histmag.org” to najdłużej istniejący w Polsce serwis poświęcony szeroko rozumianej historii założony 1 października 2001 roku. Czyta nas ponad 300 000 osób miesięcznie. Staramy się uprawiać dziennikarstwo profesjonalne pod każdym względem – merytorycznym, językowym, warsztatowym. Obok publicystyki zajmujemy się także propagowaniem badań naukowych i popularnej, ale rzetelnej wiedzy o historii. Jesteśmy aktywnym medium, na bieżąco relacjonującym aktualne wydarzenia związane z historią. 

 

Dążymy do tego, by w rzetelny i nieuciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów.

 

Historię traktujemy wszechstronnie i interdyscyplinarnie. Interesuje nas to, jak przejawia się ona we współczesnym życiu społecznym i kulturalnym – w literaturze, muzyce, sztuce, polityce. Nasz portal jest zarejestrowanym tytułem prasowym. Zrealizowaliśmy również liczne akcje społeczne, np: Imperium Lechitów nie istniałoHistoria lokalna podlega ochronieJaka powinna być polska polityka historyczna? czy Polećmy książki premierowi. Od 2011 roku współorganizujemy plebiscyt na najlepszą książkę historyczną Historia Zebrana. Wydaliśmy również kilka książek historycznych, pozytywnie odebranych przez recenzentów i media. Regularnie wydajemy e-booki.

 

 

Ilustracja w tle: obraz Quentina Matsysa „Bankier z żoną”

 

Profil światopoglądowy:

 

Nasi publicyści stanowią grupę o bardzo zróżnicowanych poglądach politycznych, społecznych, religijnych czy naukowych. Publikujemy teksty osób o różnych światopoglądach, pod warunkiem ich wysokiej wartości merytorycznej. Trzymamy się zasady: łączy nas historia!

 

Pragniemy, by Histmag był miejscem dyskusji i ścierania się różnych opinii. Przekonania wyrażane w poszczególnych artykułach, tak stricte historycznych, jak i dotyczących współczesności, są prywatnymi opiniami autorów (w tym członków redakcji), nie zaś odzwierciedleniem linii światopoglądowej całej redakcji. Najważniejsza jest dla nas naukowa i dziennikarska rzetelność.

 

Strona główna portalu: https://histmag.org/
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/histmag.org
Profil na Twitterze: https://twitter.com/Histmagorg

Kontakt e-mailowy: redakcja@histmag.org

 

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PATRONÓW!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
bartkawa
bartkawa
Próg: 35 zł
Wojciech Martynuska
Wojciech Martynuska
Próg: 15 zł
Wojciech Murmyło
Wojciech Murmyło
Próg: 10 zł
Mateusz Baran
Mateusz Baran
Próg: 15 zł
Marcin Senderski
Marcin Senderski
Próg: 35 zł
Piotr Waszak
Piotr Waszak
Próg: 10 zł