Avatar użytkownika

Historia Realna - Piotr Zychowicz

469
patronów
11 710 
miesięcznie
613 500 
łącznie
469
patronów
11 710 zł 613 500 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Bardzo dziękuję, że zdecydowałeś się wesprzeć mnie kwotą 5 złotych miesięcznie. Widzę, że jesteśmy bratnimi duszami i obaj kochamy historię. Postaram się robić dla Ciebie jak najlepsze filmy! Jeszcze raz - dziękuję i załączam uścisk dłoni! :-)
10 zł miesięcznie
Lista chwały

Wow! Dziękuję za Twoje 10 złotych miesięcznie. Bardzo to doceniam.
Twoje nazwisko znajdzie się na specjalnej liście chwały – Patronów Historii Realnej. Lista będzie się pojawiała w napisach końcowych po zakończeniu każdej dyskusji na kanale.

A więc – zrobimy to w stylu hollywoodzkim. ;-)
20 zł miesięcznie
Dziękuję!

W ramach odwdzięczenia Ci się za wsparcie - poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzedniego progu - chciałbym zaoferować Ci dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej, dodatkowych pytań do moich gości.

Będą publikowane regularnie zarówno w grupie zamkniętej na FB (link do grupy znajdziesz w poście powitalnym), jak i w zakładce “Posty” na profilu na Patronite - o każdym nowym materiale będziesz poinformowany mailowo.
30 zł miesięcznie
Dziękuję!

Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów, chciałbym wysłać Ci drogą mailową srebrny certyfikat Współtwórcy “Historii Realnej” z moim podpisem.
50 zł miesięcznie
Dziękuję!

Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów, chciałbym wysłać Ci drogą mailową złoty certyfikat Współtwórcy “Historii Realnej” z moim podpisem i dedykacją!
100 zł miesięcznie
Spotkanie na Skypie

Bardzo, bardzo dziękuję! Jestem pod wrażeniem. Żeby przeznaczać 100 złotych miesięcznie na Historię Realną, musisz być wiernym czytelnikiem moich książek i widzem moich filmów. Chętnie Cię poznam. Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów, nagrodą za takie niesamowite wsparcie będzie spotkanie-wideo ze mną na Skypie lub Zoomie.
Porozmawiamy o historii, geopolityce, odpowiem na wszystkie Twoje pytania. No, może prawie wszystkie. ;-)

*Uwaga! Żeby umówić się na spotkanie wideo musisz być patronem Historii Realnej co najmniej przez 6 miesięcy. ;-)
300 zł miesięcznie
Współtwórca kanału

300 złotych wsparcia miesięcznie to tak niebywała kwota, że właściwie stajesz się jednym z nas – członkiem redakcji Historii Realnej. Dlatego - poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów - otrzymasz ode mnie indywidualne nagranie z podziękowaniem za Twoje wsparcie.

*Uwaga! Żeby stać się współtwórcą kanału musisz być patronem Historii Realnej co najmniej przez 6 miesięcy. ;-)
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Dziękuję!

Bardzo chciałbym spotkać się z Tobą osobiście - “w realu” w Warszawie, bądź online. Porozmawiajmy, a może z tej rozmowy wyniknie coś więcej…?

*Uwaga! Nagroda dostępna przy min. 6-miesięcznym wsparciu ;-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Historia Realna - Piotr Zychowicz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Historia i geopolityka to moja pasja! Dlatego stworzyłem kanał Historia Realna na YT. To miejsce, w którym odbywają się dyskusje i debaty . Zapraszam do studia najwybitniejszych historyków i specjalistów od geopolityki. Analizujemy błędy przeszłości żeby wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość.

Nazywam się Piotr Zychowicz. Jestem publicystą historycznym. Reprezentuję realistyczną szkołę myślenia o historii i polityce. Nawiązuję do idei Władysława Studnickiego, Stanisława Cata-Mackiewicza, Adolfa Bocheńskiego i Józefa Mackiewicza.

Napisałem 11 książek. Między innymi "Pakt Ribbentrop-Beck", "Obłęd '44", "Żydzi", "Sowieci", "Niemcy", "Wołyń Zdradzony" i "Germanofil". Jestem redaktorem naczelnym miesięcznika "Historia Do Rzeczy".

Teraz uruchomiłem kanał na YouTubie - Historia Realna. Chciałbym żeby było to miejsce ważnych debat oraz ciekawych dyskusji historycznych i geopolitycznych. Zapraszam do studia najwybitniejszych badaczy i specjalistów, którzy reprezentują różne poglądy i środowiska.Moim celem jest zainteresowanie historią i geopolityką jak największej ilości widzów. Szczególnie młodego pokolenia. Skłonienie ich do myślenia, krytycznego analizowania przeszłości i przyszłości. Oto kilka przykładów dyskusji w Historii Realnej.

Dyskusje cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Bardzo mnie to cieszy i napędza do robienia kolejnych filmów. Chciałbym również ulepszyć studio, wyjść w plener, odwiedzać z kamerą ciekawe, historyczne miejsca. A kto wie, może i jeszcze bardziej rozszerzyć projekt Historii Realnej. Pomysłów mam mnóstwo.

Na to wszystko jednak potrzebne są pieniądze. Dlatego właśnie zdecydowałem się otworzyć profil na Patronite i zwrócić się do Państwa o wsparcie. Gwarantuję, że ani jedna złotówka, którą Państwo wpłacicie nie zostanie zmarnowana! 

Cele Autora

Mocarstwowe plany Historii Realnej ;-)
  • 33 000 zł miesięcznie
  • 21 290 zł brakuje
35%
Historia Realna to na razie skromny projekt. Ale plany mam mocarstwowe!

Przede wszystkim chciałbym przygotowywać dla Państwa więcej filmów - organizować więcej ciekawych debat i rozmów. Minimum to dwie dyskusje w tygodniu. Chciałbym powiększyć i ulepszyć obecne studio, ale również ruszyć w plener. Pokazać ciekawe miejsca związane z historią Polski.

Kto zresztą wie czy kanał Historia Realna nie przeistoczy się kiedyś w szerszy i większy projekt. ;-) Pomysłów mam mnóstwo.

Na ich realizację potrzeba środków finansowych.

Dzięki Państwa wsparciu będę mógł rozwinąć skrzydła i zrealizować wszystkie powyższe zamierzenia!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Historia Realna - Piotr Zychowicz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jacek Lis
Jacek Lis
10 zł
Elwira Kalita
Elwira Kalita
30 zł
Bartosz Rudzinski
Bartosz Rudzinski
20 zł
Teresa
Teresa
30 zł
Marcin Dworecki
Marcin Dworecki
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.