Avatar użytkownika

Historia Realna - Piotr Zychowicz

568
patronów
14 595 
miesięcznie
553 655 
łącznie
568
patronów
14 595 zł 553 655 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Bardzo dziękuję, że zdecydowałeś się wesprzeć mnie kwotą 5 złotych miesięcznie. Widzę, że jesteśmy bratnimi duszami i obaj kochamy historię. Postaram się robić dla Ciebie jak najlepsze filmy! Jeszcze raz - dziękuję i załączam uścisk dłoni! :-)
10 zł miesięcznie
Lista chwały

Wow! Dziękuję za Twoje 10 złotych miesięcznie. Bardzo to doceniam.
Twoje nazwisko znajdzie się na specjalnej liście chwały – Patronów Historii Realnej. Lista będzie się pojawiała w napisach końcowych po zakończeniu każdej dyskusji na kanale.

A więc – zrobimy to w stylu hollywoodzkim. ;-)
20 zł miesięcznie
Dziękuję!

W ramach odwdzięczenia Ci się za wsparcie - poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzedniego progu - chciałbym zaoferować Ci dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej, dodatkowych pytań do moich gości.

Będą publikowane regularnie zarówno w grupie zamkniętej na FB (link do grupy znajdziesz w poście powitalnym), jak i w zakładce “Posty” na profilu na Patronite - o każdym nowym materiale będziesz poinformowany mailowo.
30 zł miesięcznie
Dziękuję!

Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów, chciałbym wysłać Ci drogą mailową srebrny certyfikat Współtwórcy “Historii Realnej” z moim podpisem.
50 zł miesięcznie
Dziękuję!

Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów, chciałbym wysłać Ci drogą mailową złoty certyfikat Współtwórcy “Historii Realnej” z moim podpisem i dedykacją!
100 zł miesięcznie
Spotkanie na Skypie

Bardzo, bardzo dziękuję! Jestem pod wrażeniem. Żeby przeznaczać 100 złotych miesięcznie na Historię Realną, musisz być wiernym czytelnikiem moich książek i widzem moich filmów. Chętnie Cię poznam. Poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów, nagrodą za takie niesamowite wsparcie będzie spotkanie-wideo ze mną na Skypie lub Zoomie.
Porozmawiamy o historii, geopolityce, odpowiem na wszystkie Twoje pytania. No, może prawie wszystkie. ;-)

*Uwaga! Żeby umówić się na spotkanie wideo musisz być patronem Historii Realnej co najmniej przez 6 miesięcy. ;-)
300 zł miesięcznie
Współtwórca kanału

300 złotych wsparcia miesięcznie to tak niebywała kwota, że właściwie stajesz się jednym z nas – członkiem redakcji Historii Realnej. Dlatego - poza tym, czym odwdzięczam się w ramach poprzednich progów - otrzymasz ode mnie indywidualne nagranie z podziękowaniem za Twoje wsparcie.

*Uwaga! Żeby stać się współtwórcą kanału musisz być patronem Historii Realnej co najmniej przez 6 miesięcy. ;-)
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca
Dziękuję!

Bardzo chciałbym spotkać się z Tobą osobiście - “w realu” w Warszawie, bądź online. Porozmawiajmy, a może z tej rozmowy wyniknie coś więcej…?

*Uwaga! Nagroda dostępna przy min. 6-miesięcznym wsparciu ;-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Historia Realna - Piotr Zychowicz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Historia i geopolityka to moja pasja! Dlatego stworzyłem kanał Historia Realna na YT. To miejsce, w którym odbywają się dyskusje i debaty . Zapraszam do studia najwybitniejszych historyków i specjalistów od geopolityki. Analizujemy błędy przeszłości żeby wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość.

Nazywam się Piotr Zychowicz. Jestem publicystą historycznym. Reprezentuję realistyczną szkołę myślenia o historii i polityce. Nawiązuję do idei Władysława Studnickiego, Stanisława Cata-Mackiewicza, Adolfa Bocheńskiego i Józefa Mackiewicza.

Napisałem 11 książek. Między innymi "Pakt Ribbentrop-Beck", "Obłęd '44", "Żydzi", "Sowieci", "Niemcy", "Wołyń Zdradzony" i "Germanofil". Jestem redaktorem naczelnym miesięcznika "Historia Do Rzeczy".

Teraz uruchomiłem kanał na YouTubie - Historia Realna. Chciałbym żeby było to miejsce ważnych debat oraz ciekawych dyskusji historycznych i geopolitycznych. Zapraszam do studia najwybitniejszych badaczy i specjalistów, którzy reprezentują różne poglądy i środowiska.Moim celem jest zainteresowanie historią i geopolityką jak największej ilości widzów. Szczególnie młodego pokolenia. Skłonienie ich do myślenia, krytycznego analizowania przeszłości i przyszłości. Oto kilka przykładów dyskusji w Historii Realnej.

Dyskusje cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Bardzo mnie to cieszy i napędza do robienia kolejnych filmów. Chciałbym również ulepszyć studio, wyjść w plener, odwiedzać z kamerą ciekawe, historyczne miejsca. A kto wie, może i jeszcze bardziej rozszerzyć projekt Historii Realnej. Pomysłów mam mnóstwo.

Na to wszystko jednak potrzebne są pieniądze. Dlatego właśnie zdecydowałem się otworzyć profil na Patronite i zwrócić się do Państwa o wsparcie. Gwarantuję, że ani jedna złotówka, którą Państwo wpłacicie nie zostanie zmarnowana! 

Cele Autora

Mocarstwowe plany Historii Realnej ;-)
  • 33 000 zł miesięcznie
  • 18 405 zł brakuje
44%
Historia Realna to na razie skromny projekt. Ale plany mam mocarstwowe!

Przede wszystkim chciałbym przygotowywać dla Państwa więcej filmów - organizować więcej ciekawych debat i rozmów. Minimum to dwie dyskusje w tygodniu. Chciałbym powiększyć i ulepszyć obecne studio, ale również ruszyć w plener. Pokazać ciekawe miejsca związane z historią Polski.

Kto zresztą wie czy kanał Historia Realna nie przeistoczy się kiedyś w szerszy i większy projekt. ;-) Pomysłów mam mnóstwo.

Na ich realizację potrzeba środków finansowych.

Dzięki Państwa wsparciu będę mógł rozwinąć skrzydła i zrealizować wszystkie powyższe zamierzenia!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Historia Realna - Piotr Zychowicz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Hubert Janiszewski
Hubert Janiszewski
5 zł
Mirosław Kasprowicz
Mirosław Kasprowicz
10 zł
Dawid Ludwiniak
Dawid Ludwiniak
10 zł
PAWEŁ FILA
PAWEŁ FILA
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.