Historia Realna - Piotr Zychowicz

W Patronite od 06.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 11

Liczba Patronów: 12

Zostań Patronem
Kup na prezent
1037 patronów
30 220 miesięcznie
227 510 łącznie
Historia i geopolityka to moja pasja! Dlatego stworzyłem kanał Historia Realna na YT. To miejsce, w którym odbywają się dyskusje i debaty . Zapraszam do studia najwybitniejszych historyków i specjalistów od geopolityki. Analizujemy błędy przeszłości żeby wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość.

O Autorze

Nazywam się Piotr Zychowicz. Jestem publicystą historycznym. Reprezentuję realistyczną szkołę myślenia o historii i polityce. Nawiązuję do idei Władysława Studnickiego, Stanisława Cata-Mackiewicza, Adolfa Bocheńskiego i Józefa Mackiewicza.

Napisałem 11 książek. Między innymi "Pakt Ribbentrop-Beck", "Obłęd '44", "Żydzi", "Sowieci", "Niemcy", "Wołyń Zdradzony" i "Germanofil". Jestem redaktorem naczelnym miesięcznika "Historia Do Rzeczy".

Teraz uruchomiłem kanał na YouTubie - Historia Realna. Chciałbym żeby było to miejsce ważnych debat oraz ciekawych dyskusji historycznych i geopolitycznych. Zapraszam do studia najwybitniejszych badaczy i specjalistów, którzy reprezentują różne poglądy i środowiska.Moim celem jest zainteresowanie historią i geopolityką jak największej ilości widzów. Szczególnie młodego pokolenia. Skłonienie ich do myślenia, krytycznego analizowania przeszłości i przyszłości. Oto kilka przykładów dyskusji w Historii Realnej.

Dyskusje cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Bardzo mnie to cieszy i napędza do robienia kolejnych filmów. Chciałbym również ulepszyć studio, wyjść w plener, odwiedzać z kamerą ciekawe, historyczne miejsca. A kto wie, może i jeszcze bardziej rozszerzyć projekt Historii Realnej. Pomysłów mam mnóstwo.

Na to wszystko jednak potrzebne są pieniądze. Dlatego właśnie zdecydowałem się otworzyć profil na Patronite i zwrócić się do Państwa o wsparcie. Gwarantuję, że ani jedna złotówka, którą Państwo wpłacicie nie zostanie zmarnowana! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Świątek
Sebastian Świątek
Próg: 5 zł
Libor Maly
Libor Maly
Próg: 20 zł
Marcin Ostrowski
Marcin Ostrowski
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Krzysztof Prokop
Krzysztof Prokop
Próg: 30 zł
Maciej Szturo
Maciej Szturo
Próg: 20 zł