W Patronite od 19.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1107

Liczba Patronów: 799

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
380 miesięcznie
9 120 łącznie
Od przeszło 15 lat zajmuję się popularyzacją horroru filmowego. Publikowałem na łamach portalu Horror Online, w magazynach Lśnienie i Grabarz Polski, a obecnie prowadzę fanpage, bloga, oraz kanał na youtube, na którym mówię o horrorach.

O Autorze

Horror to z pewnością najciekawszy i najbogatszy gatunek filmowy. Na moich portalach społecznościowych dowiesz się jakie klasyki kina grozy warto obejrzeć, na które najnowsze premiery warto wybrać się do kina, przekonasz się, co w horrorze piszczy, jakie premiery nas czekają, oraz posłuchasz o prawdziwych seryjnych mordercach.

Obecnie najbardziej skupiam się na prowadzeniu kanału Youtube o horrorach, gdzie recenzuję filmy, a także tworzę zestawienia najlepszych horrorów z danego gatunku, czy tematyki. Prowadzenie kanału sprawia mi dużo frajdy, ale niestety kręcenie filmów zajmuje dużo czasu, a sprzęt kosztuje swoje także postanowiłem stworzyć tego patronite'a aby nieco podratować sytuację, a napływ gotówki z jednej strony mnie nieco wesprze, a z drugiej pokaże mi, że są osoby dla których warto to robić.

Zobacz mój filmik o najlepszych horrorach 2020 roku:

Rzuć okiem na recenzję kultowej komedii gore "Martwica Mózgu"

Zobacz, co mam do powiedzenia w sprawie podatku od reklam w mediach

Obejrzyj materiał o prawdziwych seryjnych mordercach:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Smirnow
Tomasz Smirnow
Próg: 10 zł
Arkadiusz Urbanek
Arkadiusz Urbanek
Próg: 10 zł
Piotr Rodzyn Krawczyk
Piotr Rodzyn Krawczyk
Próg: 10 zł
Kamil Mróz
Kamil Mróz
Próg: 10 zł
Daniel El
Daniel El
Próg: 10 zł