Hackerspace Trójmiasto

W Patronite od 05.04.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 145

Liczba Patronów: 522

Zostań Patronem
Kup na prezent
37 patronów
4 288 miesięcznie
125 175 łącznie
Szukasz miejsca gdzie rodzą się idee i zaczynają się zmiany? Jesteśmy tutaj! Hackerspace Trójmiasto to społeczność i platforma zmian dostępna dla każdego.

O Autorze

Hackerspace to przestrzeń

W podstawowej formie Hackerspace jest otwartą przestrzenią technologiczną zrzeszającą tych, którzy chcą tworzyć przyjazną społeczność by budować wspólne projekty, rozwijać się i dzielić się wiedzą.

Tworzymy przestrzeń, w której łączą się kultura, sztuka i technika. Organizujemy spotkania, warsztaty i hackathony. Rozwijamy projekty, uczymy się wspólnie i tworzymy miejsce w którym spotkasz osoby o podobnych zainteresowaniach. Razem jesteśmy w stanie zbudować kreatywne serce Trójmiasta!

Hackerspace to społeczność

Hackerspace Trójmiasto jest miejscem w którym chętnie wysłuchamy każdego. W ramach dyskusji, na bazie konsensusu, budujemy przestrzeń, w której i Ty możesz czuć się dobrze!

Oferujemy otwartą przestrzeń wymiany wiedzy. Inżynierowie, artyści, pisarze i sportowcy dzielą się swoimi doświadczeniami, a tak wybuchowy miks specjalności skutkuje projektami najróżniejszej maści. Od muzycznych Hackatonów, przez projektowanie stoperów na zawody, aż po wyzwania z Aerial Jogi.

Hackerspace to działanie

Staramy się pomagać osobom stawiającym pierwsze kroki w świecie nowych technologii, a także wspieramy ludzi w samoedukacji i rozwoju osobistym. Pokazujemy różne ścieżki i możliwości, uczymy jak zarządzać czasem i uczyć się skutecznie, a gdy tylko możemy realizujemy pro społeczne projekty.

Czy to żarty? Nie! Spójrz na listę wszystkich projektów i działań, które przeprowadziliśmy od 2016 roku: https://hs3.pl/wydarzenia

Hackerspace to wsparcie

Od połowy 2020 roku działamy głównie online oraz w przestrzeniach naszych partnerów. Chcemy jednak wrócić do własnej przestrzeni fizycznej. Będziemy tam wspólnie budować, nagrywać, streamować, organizować warsztaty i hackathony. Będziemy dzielić się narzędziami, pomysłami i doświadczeniem.

Hackerspace to zaufanie

Wiemy jak ważna jest przejrzystość. Nasz budżet jest prowadzony w sposób otwarty od początku naszego działania, więc każdy wie dokładnie, na co przeznaczane są jego pieniądze. Wgląd do budżetu jest zawsze dostępy pod adresem: https://hs3.pl/finanse

Hackerspace Trójmiasto współpracuje z wieloma organizacjami i fundacjami, jesteśmy wspomagani prawnie i księgowo przez Fundację CODE:ME.

Co nam da Twoje wsparcie? Zapytaj, co da ono Tobie!

Działamy dla otoczenia, a nie dla zysku. Wszystkie działania, które prowadzimy są oparte na pasji i zaangażowaniu społeczności oraz dobrych ludzi i firm.

Twoje wsparcie pozwoli nam opłacić fizyczną przestrzeń. Wspierając Hackerspace Trójmiasto pomagasz w demokratyzacji wiedzy, upowszechniania sztuki i rzemiosła.

Wspierasz działania dziesiątek osób, które zmieniają swoje lokalne społeczności na lepsze. Twoje wsparcie staje się motorem tych zmian. Wspólnie działamy na rzecz naszego otoczenia.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
unsolaci
unsolaci
Próg: 32 zł
Anonimowy patron
Próg: 16 zł
Jakub Czapliński
Jakub Czapliński
Próg: 256 zł
Filip Małachowicz
Filip Małachowicz
Próg: 160 zł
Jakub Domański
Jakub Domański
Próg: 128 zł