Avatar użytkownika

Hwari&ThePaperCrane

2
patronów
101 
miesięcznie
126 
łącznie
2
patronów
101 zł 126 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
7 zł miesięcznie
Ekwiwalent małego espresso na start!

W ramach tego progu możesz liczyć na wpisanie do katalogu moich Patronów i dołączenie do listy mailingowej, na której od czasu do czasu będę wysyłać wiadomości dostępne dla wszystkich Patronów, niezależnie od wsparcia :)
Ponadto wspomnę o Tobie w poście na moich mediach społecznościowych jako osobie, która przykłada cegiełkę do mojego rozwoju ^^ (ten krok nie jest obligatoryjny - jeśli nie chcesz abym o Tobie wspominała, wystarczy, że mi o tym napiszesz)

Dziękuję za kofeinowy zastrzyk!
Obrazek progu
12 zł miesięcznie
Właśnie kupiłeś mi mały szkicownik! Serdecznie dziękuję!

12 zł to średnia cena małego szkicownika. Najczęściej to właśnie takich używam do ćwiczeń technicznych czy poszerzania biblioteki tekstur w mojej głowie. Dzięki Tobie mogę więcej ćwiczyć nie martwiąc się, że zabraknie mi miejsca!

W ramach tego wsparcia możesz liczyć na bonusy dostępne dla progu o wartości 7 zł, a także na otrzymanie ode mnie spersonalizowanego certyfikatu Patrona (wysłanego mailowo).
Obrazek progu
17 zł miesięcznie
Czas na średnie cappuccino!
Dziękuję, że dzięki Tobie mogę chwilę odpocząć przy kawie i złapać nowe inspiracje w przyuczelnianej kawiarni <3.

W ramach tego progu możesz liczyć na bonusy dostępne dla progu o wartości 12 zł, a także mail z podsumowaniami mojej pracy w ciągu kwartału rocznego (rozsyłane pod koniec miesiąca kwartalnego) wraz z bonusowymi zdjęciami z mojej aktywności ^^.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
To już całkiem spore Latte!
Dzięki za dodatkowy zastrzyk do działania!

W ramach tego wsparcia będziesz mieć dostęp do wszystkich bonusów z niższych progów, a ponadto:
- zaproszenia na głosowania w Google Forms, w których będziesz mógł/mogła zagłosować na jakiej aktywności na moim profilu najbardziej Ci zależy w najbliższym czasie - w ten sposób bezpośrednio będziesz współtworzyć ze mną treści na mediach społecznościowych*
- wcześniejszy dostęp do materiałów zza kulis tworzenia, które nieczęsto pojawiają się na moim publicznym profilu.
Dziękuję, że jesteś tu razem ze mną!

*Tego typu głosowania pojawiają się także na ogólnodostępnym Instagramie - głosy Patronów będą jednak priorytetem i będą się liczyć podwójnie!
Obrazek progu
34 zł miesięcznie
Tyle średnio kosztuje jeden odcinek kursu Rysuj z Krissem.
Dziękuję, że pomagasz mi zdobywać kolejne umiejętności artystyczne! 🎨

W ramach tego wsparcia możesz liczyć na bonusy z wszystkich niższych progów, a dodatkowo:
- zaproszenia na spotkania online, podczas których w formie Q&A razem z innymi Patronami będziesz mógł zadać pytania odnośnie mojej twórczości (ich częstotliwość zależna będzie od zainteresowania patronów z tego progu),
- miesięczne podsumowania mojej pracy z dodatkowymi informacjami jak zamierzam rozwijać się w kolejnych miesiącach i na który aspekt swojego rozwoju chcę kłaść szczególny nacisk 🌄.

Stwórzmy razem coś pięknego!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
To już cały obiad! Nawet z małym deserem <3
Dziękuję, że chcesz mi towarzyszyć w rozwoju w takim wymiarze!

W ramach tego wsparcia możesz liczyć na bonusy z wszystkich niższych progów, a dodatkowo:
- możliwość spotkania na żywo! Dokładnie tak :) Wyjdźmy razem na kawę, pogadajmy, poznajmy się! (Spotkania możliwe głównie w Warszawie, okazjonalnie w innych miejscach dogadanych w wiadomościach prywatnych);
- możliwość wysłania kartki ze specjalnymi podziękowaniami ode mnie dla Patrona na wskazany adres pocztowy :). Kartki zawierać będą podobiznę jednej z moich prac lub wzór stworzony specjalnie na okazję wysłania kartki, a także mój autograf.

Jesteśmy w kontakcie!
Obrazek progu
76 zł miesięcznie
Możliwości rosną! To już średnio koszt jednej kasety tuszu do drukarki atramentowej!

W ramach tego progu możesz liczyć na wszystkie bonusy z poprzednich rodzajów wsparcia, a dodatkowo razem z kartką z podziękowaniami wysłaną na wskazany przez Ciebie adres będę wysyłać wersje próbne artykułów papierniczych czy gadżetów, jakie zamierzam wprowadzać do swojego asortymentu! Razem z nimi dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy Naczelnych Testerów, gdzie będziesz mógł dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pierwowzorów produktów, uwagami co wymaga poprawy w kwestii ich funkcjonalności lub jakości.

W końcu razem możemy więcej! 💪
Obrazek progu
92 zł miesięcznie
Zaangażowanie pełną parą!
Z takim towarzyszem to na koniec świata i jeszcze dalej!

W ramach tego progu możesz liczyć na wszystkie bonusy z poprzednich rodzajów wsparcia, a wraz z kartką z podziękowaniami i próbkami produktów papierniczych, dodatkowo dostaniesz niespodziankę! 🎁

Dzięki, że mogę liczyć na Twoje wsparcie w tak dużym wymiarze! 🐺
Obrazek progu
146 zł miesięcznie
UltraPatron!
Wsparcie na pełnej płaszczyźnie rozwoju!

Jesteś niesamowity, a Twoja chęć wspierania mnie nie przestaje mnie zaskakiwać! Dziękuję Ci mój UltraPatronie!

W ramach tego wsparcia możesz liczyć na wszystkie bonusy z poprzednich progów. Ponadto otrzymasz ode mnie specjalny certyfikat UltraPatrona, a także, w ramach ogromnej wdzięczności, chcę dać Ci coś wyjątkowego - możliwość zamówienia dedykowanej pracy, którą wykonam dla Ciebie i tylko dla Ciebie. W specjalnie stworzonym do tego formularzu będziesz miał_a możliwość podania motywu, z jakim chciałbyś/chciałabyś otrzymać pracę, wyboru jej formatu, techniki tworzenia oraz wprowadzenia ewentualnej dedykacji.

W końcu jesteśmy tu dla siebie nawzajem!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Hwari&ThePaperCrane w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hwari&ThePaperCrane - działający od 2023 roku artystyczny dziennik podróży zwanej życiem i odkrywaniem własnego "ja" w świecie dorosłości. To mozaika drobnych westchnień wewnętrznej wrażliwości, którą sklejam na szablonach skończonego czasu codzienności i zazdrości uczelnianej nauki. 📖

Witajcie Podróżnicy! 🌄 

Cieszę się, że Was tu widzę! 

"Zacznę może od kilku słów o sobie samej - mówcie mi Hwari - niczym wilcze wycie pośród drzew księżycowego blasku. Dzikość w sercu mi gra, w nogach wieczna chęć wędrówki gna w nieznane strony - byle tylko bliżej natury, bliżej szumu górskich potoków i zapachu zieleni ukrytych w cieniu mszaków. Czasem można zobaczyć mnie ukradkiem jak skupionym wzrokiem wodzę po uczelnianych wydziałach dwóch kierunków, szukając najbliższej drogi w Tatrzańskie turnie (lub odmęty zamkniętych laboratoriów).
Jak na tułacza przystało, wieczna ciekawość nie pozwala mi przestać wędrować po najróżniejszych ścieżkach aktywności ludzkiego życia, po których nieustannie dreptam w tę lub we w tę, w poszukiwaniu kolejnych kawałków kolorowych mozaik. W kawałkach tych pokładam nieskończoną nadzieję na odbicie wizerunku mojej artystycznej duszy.
🐺"

A trochę mniej poetycko - jestem studentką dwóch kierunków studiów, z niekończącymi się pokładami ciekawości świata żywego oraz jego ukazywaniem w przeróżnego rodzaju sztuce. Rysuję, maluję, tworzę od kiedy tylko pamiętam, nie zamykając się na jedną konkretną formę twórczości. 

Sky and The Stars - Hwari&ThePaperCrane

 

Swojego czasu byłam przekonana, że moje artystyczne eskapady zostawiłam daleko za sobą, a swoją przyszłość osadzę w twardej naukowej rzeczywistości. Jednak ostatnie lata wyciskania z siebie 100% pokazały, że wrażliwość twórcza jest nieodłącznym elementem mojej osobowości. Uświadomienie sobie tego faktu wiele zmieniło - przede wszystkim w postrzeganiu swojej przyszłości, której w chwili obecnej, nie potrafię sobie wyobrazić bez twórczej ekspresji 🎨.

Sky and Nature - Hwari&ThePaperCrane

 

Założenie artystycznego profilu Hwari&ThePaperCrane było dla mnie (i cały czas jest!) próbą odnalezienia siebie w świecie oczekiwań innych ludzi. Z czasem stało się jednak czymś więcej - wyrazem odwagi i powiedzenia sobie samej wreszcie "Nie chcę być obrazem oczekiwań innych, chcę być sobą!".

Hope - Hwari&ThePaperCrane

 Co takiego sprawiło, że przydreptałaś do Patronite?
Czyli sekcja dla potencjalnych Patronów

Rozwój, choć sam w swojej naturze wielopoziomowy, potrafi być trudny bez zewnętrznego wsparcia. I choćbyśmy mieli przeogromne pokłady wewnętrznego samozaparcia mimo przeciwności losu, nic nie dodaje w trudnych chwilach takiej motywacji jak słowa drugiej osoby: "Dziękuję!". Albo widok błysku radości w oczach odbiorcy, który może cieszyć się naszą twórczością.  
To właśnie takie doświadczenia pokazały mi, że ja jako twórca i Ty jako odbiorca możemy na siebie wzajemnie wpływać i dawać radość z tworzenia. Smak pierwszych interakcji na linii twórca-odbiorca pokierował mnie do poszerzania możliwości budowania wzajemnego kontaktu i wyrazów wspierania siebie nawzajem. 

Tak powstał pomysł założenia Patronite - jako krok do budowania wspólnej społeczności i sieci wsparcia, gdzie Ty możesz dołożyć cegiełkę do mojego rozwoju, a Ja mogę otrzymać informację, że to co robię cieszy Twoje oko i umysł.  

Jako Patron masz możliwość poszerzenia moich możliwości eksplorowania twórczej działalności, a tym samym powiedzieć mi "Hej, nie rezygnuj! Podoba mi się to co tworzysz". Natomiast aspekt materialny Twojego wsparcia pozwala mi połączyć moją pasję tworzenia z uczelnianymi obowiązkami bez rezygnacji z dalszego wielopłaszczyznowego rozwoju. Z racji studiów na dwóch kierunkach i dwóch specjalizacjach, obowiązków studyjnych jest bez liku, a czas (ubolewam nad tym niezwykle) w ciągu jednego dnia jest ograniczony. Jako moi Patroni możecie współtworzyć ze mną społeczność twórca-odbiorca oraz wspierać mnie w tych moich wygibasach na pograniczu ziemskiej czasoprzestrzeni! 🌌

The Soulmate - Hwari&ThePaperCrane

 

A co będzie dalej?
Czyli na co planujesz przeznaczać nasze wsparcie?

Przede wszystkim chcę zainwestować je w kursy od innych znanych twórców, które pozwolą mi się rozwijać w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie. W moich planach jest także praca nad własną serią artykułów papierniczych i naklejek. Jako Patroni będziecie mieli dostęp do ich próbnych wersji i będziecie nieocenionym wsparciem w testowaniu ich jakości i funkcjonalności.

 

Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie! 

H&TPC 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Hwari&ThePaperCrane już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
76 zł
Monika Żurawska
Monika Żurawska
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.