Avatar użytkownika

Indigo Puff

0
patronów
0 
miesięcznie
290 
łącznie
0
patronów
0 zł 290 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie Ptysiu! Każda osoba, która odblokowała ten próg zostanie uhonorowana w specjalnym miejscu na kanale (opis pod filmem).
20 zł miesięcznie
Ściskam mocno! Jeżeli odblokowałeś ten próg, dostaniesz link do moich niepublicznych podcastów, gdzie będę rozmawiać o wszystkim! Możesz coś zasugerować nawet :)
50 zł miesięcznie
Jestem zaszczycony ptysiu! Możesz zasugerować temat na jakiś film :D Jeżeli wyrazisz zgodę, umieszczę twoje imie i nazwisko na końcu filmu :)
100 zł miesięcznie
Poszalałeś mocno ptysiu. Z tej okazji jestem zobowiązany do tego, aby wysłać Ci kilkuminutowy film zaadresowany do Ciebie patronie mówiąc jak się czuję etc. Możesz coś zasugerować :D
300 zł miesięcznie
Okej, no jestem w szoku. Nie spodziewałem się w sumie :D Z tej okazji pozdroiwię Cię na końcu filmu, możesz do mnie zadzwonić pogadać a nawet możesz wpaść na jakiś premium meet jeżeli jesteś z Krakowa lub Nowego Targu. Zasugeruj coś dodatkowo!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Indigo Puff w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szalomka Ptysie, witam was na ujemnym poziome jumanji, meliska zaparzona? To zapinajcie pasy, bo będzie gorąco jak w Sarajewie!

Cześć, Nazywam się Konrad i choć znasz mnie z moich filmów, doskonale wiesz że kryje się pod pseudonimem "Indigo Puff". Cieszę się bardzo, że trafiłeś na mój profil Patronite w celu wsparcia mnie finansowo, gdyż jak dobrze wiemy - nadchodzą ciężkie czasy.

Jestem niezależnym twórcą, nie należę do żadnego programu partnerskiego, nie jestem sponsorowany przez różnego rodzaju strony, związki (no może, że chodzi o sekte masońską to tak ale ciiiiiii...) więc bardzo proszę Cię drogi Ptysiu (smacznej meliski Ci życzę, jeżeli teraz pijesz) - wesprzyj mnie w swojej działalności, gdyż w przyszłości moim celem jest dostarczanie Tobie o wiele więcej rozrywki na moim profilu na youtubie (choć może może, za niedługo wystartuje na twitchu).

W 2021 r. najbardziej na czym mi zależy, to na wprowadzeniu większej jakości w moje materiały czego żywym dowodem może być właśnie ten oto film, w którym zadbałem o każdy najmniejszy detal tworząc spójny obraz tego, co widzieliście na ekranach.

Będę z wami szczery, wynajęcie DOP (Director of Photography, a po polsku to szef szefów pionu operatorskiego). Jest kosztowny. Kosztowny jest również sprzęt jak i cała reszta innych rzeczy, które są niezbędne do stworzenia takich filmów. Mam nadzieję, że Ty mi w tym pomożesz oferując mi wsparcie finansowe.

Również jako twórca śmiesznych filmików w internecie, od 2020 r. czuję obywatelski obowiązek przy poruszaniu tematów tabu w Polsce, które często są zakłamywane przez media orazludzi odpowiadających za propagandę. Na moim profilu można znaleźć dużo filmów opiniotwórczych. Bardzo mi jednak zależy na tym, aby wprowadzać do swojej twórczości większe powiewy nowości technologicznej (green screen, mikrofon kołnierzowy, oświetlenie LED). Mam nadzieję, że pomożesz mi w tym :)

Przed pandemią koronawirusa realizowałem się jako artysta i choć do tego ciężko mi wrócić - chciałbym współpracować z innymi uzdolnionymi osobami, które pomogą mi kontynuacji działalności ilustracyjnej, teledyskowej, krótkometrażowej etc.

Dziękuję

 

 

Cele Autora

Zastrzyk motywacji
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Kiedy dobijemy do tego progu, uznam, że mój projekt ma szansę być w przyszłości czymś więcej niż tylko fajnym hobby. Na pewno da mi to kopa i pozwoli częściej nagrywać filmy. Jeżeli ten cel zostanie przekroczony - będę tworzyć dla was streamy przynajmniej JEDEN raz w tygodniu
Turboptyś zgnieciony
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Mam nadzieję, że ten próg będzię mówić coś więcej dla mnie i od teraz do każdego materiału będę podchodzić z ogromnym poświęceniem. Jeżeli ten próg zostanie przekroczony - obiecuje wam 2 streamy w tygodniu
POTĘŻNY TURBOPTYŚ
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Jeżeli ten cel się powiedzie, obiecuję wam branie się na poważnie do swojej działalności traktując ją już nie tylko jako hobby ale przede wszystkim jako pracę. Jeżeli ten cel zostanie osiągnięty, obiecuję że raz w miesiącu będzie się pojawiać u mnie jakaś nowinka technologiczna oraz zatrudnie mojego zaufanego DOP na stałe do filmów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Indigo Puff już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

krzysiek
krzysiek
10 zł
Sebii
Sebii
20 zł
Nutcracker B)
Nutcracker B)
20 zł
Nutcracker B)
Nutcracker B)
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.