Indigo Puff

W Patronite od 09.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
290 łącznie
Szalomka Ptysie, witam was na ujemnym poziome jumanji, meliska zaparzona? To zapinajcie pasy, bo będzie gorąco jak w Sarajewie!

O Autorze

Cześć, Nazywam się Konrad i choć znasz mnie z moich filmów, doskonale wiesz że kryje się pod pseudonimem "Indigo Puff". Cieszę się bardzo, że trafiłeś na mój profil Patronite w celu wsparcia mnie finansowo, gdyż jak dobrze wiemy - nadchodzą ciężkie czasy.

Jestem niezależnym twórcą, nie należę do żadnego programu partnerskiego, nie jestem sponsorowany przez różnego rodzaju strony, związki (no może, że chodzi o sekte masońską to tak ale ciiiiiii...) więc bardzo proszę Cię drogi Ptysiu (smacznej meliski Ci życzę, jeżeli teraz pijesz) - wesprzyj mnie w swojej działalności, gdyż w przyszłości moim celem jest dostarczanie Tobie o wiele więcej rozrywki na moim profilu na youtubie (choć może może, za niedługo wystartuje na twitchu).

W 2021 r. najbardziej na czym mi zależy, to na wprowadzeniu większej jakości w moje materiały czego żywym dowodem może być właśnie ten oto film, w którym zadbałem o każdy najmniejszy detal tworząc spójny obraz tego, co widzieliście na ekranach.

Będę z wami szczery, wynajęcie DOP (Director of Photography, a po polsku to szef szefów pionu operatorskiego). Jest kosztowny. Kosztowny jest również sprzęt jak i cała reszta innych rzeczy, które są niezbędne do stworzenia takich filmów. Mam nadzieję, że Ty mi w tym pomożesz oferując mi wsparcie finansowe.

Również jako twórca śmiesznych filmików w internecie, od 2020 r. czuję obywatelski obowiązek przy poruszaniu tematów tabu w Polsce, które często są zakłamywane przez media orazludzi odpowiadających za propagandę. Na moim profilu można znaleźć dużo filmów opiniotwórczych. Bardzo mi jednak zależy na tym, aby wprowadzać do swojej twórczości większe powiewy nowości technologicznej (green screen, mikrofon kołnierzowy, oświetlenie LED). Mam nadzieję, że pomożesz mi w tym :)

Przed pandemią koronawirusa realizowałem się jako artysta i choć do tego ciężko mi wrócić - chciałbym współpracować z innymi uzdolnionymi osobami, które pomogą mi kontynuacji działalności ilustracyjnej, teledyskowej, krótkometrażowej etc.

Dziękuję

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika