Strefa Patrona:

4

patronów

85 zł

miesięcznie

195 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
371
miesięczne wsparcie
368
liczba patronów

  Cześć! Pewnego dnia Piotra naszła myśl - czy Polska nie zasługuje na profesjonalny serwis szachowy? We współpracy z Dawidem narodził się serwis, który znacie! Teraz nasza ekipa liczy już kilka osób - naszym marzeniem jest stworzenie polskiego odpowiednika popularnych na Zachodzie serwisów szachowych!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
56 %
100%
osiągnięto 56%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 65 zł
Na wyżywienie dla infoszach.pl!
Może tego nie widać, ale ponosimy pewne stałe koszty związane np. z utrzymaniem serwera i domeny. Dzięki osiągnięciu tego progu nie będziemy musieli przejmować się kosztami i skupimy się na pracy twórczej!
0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 215 zł
Bzbzbzbze2-e4bzzzzzzzz...
Pewnie zdarzyło Ci się oglądać inne kanały z tematyką szachową i znane są Ci te nieznośne szumy. Staramy się dbać o jakość techniczną naszych filmów - niestety nie ma nic za darmo.

Podstawowy sprzęt kosztuje i to niestety nie są groszowe sprawy.

Dzięki osiągnięciu tego progu będziemy mogli zainwestować w lepszy sprzęt, dzięki czemu podczas oglądania nagrań będziecie mogli komfortowo zdobywać wiedzę!
0%
17 %
100%
osiągnięto 17%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 415 zł
Ale macie super grafiki!!!
Obaj mamy związek z informatyką - niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić sami. Dzięki osiągnięciu tego progu będziemy mogli zakupić grafiki i inne narzędzia techniczne.

Pozwoli nam to w pełni skupić się na pracy twórczej - może nawet dojdziemy do poziomu codziennych nagrań/artykułów? :)

Na ten poziom zaplanowaliśmy też organizację comiesięcznych, ciekawych konkursów (z nagrodami!).

0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 915 zł
Wchodzimy na listę FIDE!
Z takim rankingiem każdy zaczynał - od tego momentu nasz serwis stawia pierwsze kroki w profesjonalnym świecie! Dzięki tym funduszom będziemy mogli przyciągnąć do współpracy więcej utytułowanych zawodników!

Zorganizujemy studio przy jednym z silnych, polskich turniejów - jakieś propozycje? :)

O Autorze

Na polskim rynku od wielu lat funkcjonuje już wiele stron internetowych o tematyce szachowej. Są to różnego rodzaju blogi czy też strony klubów, związków, do których ciężko dotrzeć. Od zawsze brakowało nam niezależnego, profesjonalnego i spójnego centrum informacyjnego.

 

Wszystko zaczęło się od niezobowiązującej rozmowy,  po krótkim czasie zauważyliśmy, że mamy podobne zainteresowania i cele. W ten sposób powstał infoszach.

 

Publikujemy newsy z turniejów, zarówno światowych jak i lokalnych. Pojawiają się też artykuły o tematyce związanej z nauczaniem dzieci. Tworzymy również materiały wspomagające trening, których bardzo brakuje na polskim rynku. Cieszy nas fakt,  że nasza ekipa stale rośnie, dzięki czemu materiały pojawiają się regularnie.

 

Tak obecnie wygląda nasz serwis - LINK

 

Po krótkim czasie doszliśmy do wniosku, że musimy propagować szachy w mediach społecznościowych - na naszym fanpage'u codziennie pojawiają się ciekawostki, szachowe cytaty i najgorętsze informacje! - LINK

 

 

Szybko doszliśmy do wniosku, że szachiści pragną się rozwijać, a nic tak nie motywuje do nauki jak ciekawe materiały. Dlatego rozpoczęliśmy dizałalność na YouTubie - LINK

 

Pierwsze filmy były to analizy (rozgrywanego wtedy) meczu o Mistrzostwo Świata:

 

 

Szybko rozszerzyliśmy naszą działalność o dużo prostsze tematy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie:

 

 

W głowie mamy mnóstwo nowych pomysłów, które będziemy sukcesywnie realizowali!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki! To dla nas sygnał, że doceniasz naszą pracę i chcesz nas wesprzeć - każde wsparcie nas cieszy! W podziękowaniu zostaniesz wpisany na listę patronów na stronie :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Zamiast kupić sobie obiad na jakimś openie wolisz wesprzeć nasz serwis - to jest coś! W podziękowaniu dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie będziemy dyskutować nad tematami kolejnych nagrań i artykułów. Dodatkowo dostaniesz od nas pocztówkę z turnieju! Oczywiście próg zawiera też nagrodę z niższego progu :)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 5
Wow! Za tą kwotę mógłbyś zapłacić wpisowe na niejednym turnieju! Za to wsparcie będziesz mógł wybrać temat kolejnej serii nagrań - a my ją zrealizujemy w jak najszybszym czasie. Oczywiście dostaniesz także wszystkie upominki z wcześniejszych progów :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
50 złotych to godzina zajęć z solidnym trenerem! Skoro inwestujesz w nas jak w trenera to chcemy Ci dać wiedzę. W podziękowaniu dostaniesz wideo na żądanie - zarzuć nam temat, a dostaniesz prywatne nagranie, które pojawi się na YouTubie dopiero po miesiącu (długość 20-30min)! Oczywiście otrzymasz też wszystkie nagrody z niższych progów.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Jesteś jak prawdziwy, szachowy mecenas - zamiast pojechać na weekendowy turniej inwestujesz w nasz rozwój. Nasze materiały musiały Cię zachwycić, dlatego otrzymasz godzinę zajęć (online), z dowolnym członkiem naszego zespołu! Oczywiście doliczamy też wszystkie upominki z niższych progów :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy