infoszach

W Patronite od 10.05.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3169

Liczba Patronów: 2441

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
6 115 łącznie

Na przetrwanie infoszach.pl!

200 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

190 zł

brakuje

Do działania portalu konieczne są trzy czynniki - chęci, czas i pieniądze. Dwa ostatnie niestety mamy ograniczone. W obecnej formule Infoszach ma charakter niekomercyjny, a choć może tego nie widać, ponosimy stałe koszty związane np. z utrzymaniem serwera, domeny czy też wpadają nam często przeróżne drobne wydatki aby stale ulepszać jakość naszych działań. Wydajemy czasem także na reklamy, bo chociaż nic nie sprzedajemy, to zależy nam na tym, aby nasza praca, a zarazem promocja szachów docierała do szerszego grona odbiorców.

Dzięki osiągnięciu tego progu zapewnicie nam podstawowe działanie serwisu.

Komfort pracy.

600 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

590 zł

brakuje

Zawsze szukamy rozwiązań niskobudżetowych ale nie wszystko jednak możemy zrobić dobrze domowymi sposobami. Niektóre rzeczy trzeba kupić, a za pomoc osób z zewnątrz trzeba w jakiejś formie zapłacić i przy takich okazjach inwestujemy prywatne środki. Profesjonalne narzędzia do nagrań i montażu nie są tanie. Konieczne jest wykupowanie licencji nie tylko na programy, ale także materiały graficzne. Ulepszanie strony internetowej wymaga specjalistycznych konsultacji. Chętnie kupowalibyśmy też więcej firmowych gadżetów, które moglibyśmy rozdawać w naszych konkursach czy turniejach.


Jako bonus przy osiągnięciu tego progu w ramach podziękowania będziemy co miesiąc analizować najciekawszą partię i oprócz wersji pisemnej będzie także wersja wideo.

Więcej i więcej treści!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Co prawda podana kwota nie wystarczyłaby nawet, aby zatrudnić jedną osobę za minimalną krajową... Jednakże my i tak próbujemy działać prawie codziennie i dostarczamy wiadomości często w porach, gdzie już powinno się odpoczywać ;)

Przeróżne bieżące wiadomości i ciekawostki to nie wszystko. Chcielibyśmy częściej dostarczać Wam analizy partii przygotowywane przez innych utytułowanych graczy, a po osiągnięciu tego progu będzie to z pewnością prostsze!

Jeśli doceniacie nasze akcje w trakcie np. Olimpiady czy też Meczu o Mistrzostwo Świata - to uwierzcie, że mamy jeszcze wiele pomysłów, które chcielibyśmy realizować z Waszą pomocą.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Bartel
Michał Bartel
Próg: 5 zł
Mateusz Najbar
Mateusz Najbar
Próg: 5 zł
Krystian Ofierzyński
Krystian Ofierzyński
Próg: 10 zł
Chess Arbiters Team
Chess Arbiters Team
Próg: 50 zł