infoszach

W Patronite od 10.05.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 567

liczba Patronów: 554

8 patronów
185 zł miesięcznie
2 895 zł łącznie

Komfort pracy.

600 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

415 zł

brakuje

Zawsze szukamy rozwiązań niskobudżetowych ale nie wszystko jednak możemy zrobić dobrze domowymi sposobami. Niektóre rzeczy trzeba kupić, a za pomoc osób z zewnątrz trzeba w jakiejś formie zapłacić i przy takich okazjach inwestujemy prywatne środki. Profesjonalne narzędzia do nagrań i montażu nie są tanie. Ulepszanie strony internetowej wymaga specjalistycznych konsultacji. Marzą nam się także od dawna dedykowane grafiki na przeróżne okazje oraz chętnie zakupilibyśmy też więcej firmowych gadżetów, które moglibyśmy rozdawać.


Jako bonus przy osiągnięciu tego progu w ramach podziękowania będziemy co miesiąc prowadzić minimum jedną sesję "Szachowego Wieczoru Eksperckiego".

Więcej, więcej, więcej

2 250 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

2 065 zł

brakuje

Co prawda podana kwota nie wystarczyłaby nawet, aby zatrudnić jedną osobę za minimalną krajową... Jednakże my i tak próbujemy działać prawie codziennie i dostarczamy wiadomości często w porach, gdzie już powinno się odpoczywać ;)

Chcielibyśmy jednak oprócz zwykłych informacji móc dostarczać Wam regularnie analizy partii przygotowywane przez utytułowanych graczy i po osiągnięciu tego progu będzie to z pewnością prostsze!

Jeśli doceniacie nasze akcje w trakcie np. Olimpiady czy też Meczu o Mistrzostwo Świata - to uwierzcie, że mamy jeszcze wiele pomysłów, które chcielibyśmy realizować z Waszą pomocą.

Szachowe TV

8 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

7 815 zł

brakuje

Chcielibyście oglądać szachowe wiadomości, których nie powstydziłaby się telewizja? Marzą nam się także inne filmowe produkcje promujące królewską grę, które chętnie zrealizujemy.

Na przetrwanie infoszach.pl!

150 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Do działania portalu konieczne są trzy czynniki - chęci, czas i pieniądze. Dwa ostatnie niestety mamy ograniczone. W obecnej formule Infoszach ma charakter niekomercyjny, a choć może tego nie widać, ponosimy stałe koszty związane np. z utrzymaniem serwera, domeny czy też wpadają nam czasem przeróżne drobne wydatki.

Dzięki osiągnięciu tego progu zapewnicie nam podstawowe działanie serwisu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni