Inkoholiczka

W Patronite od 28.09.2018

Projekt: Paryż śladami Dzwonnika z Notre Dame

900 zł

7%

osiągnięto

830 zł

brakuje

Kto Inko na mediach obserwuje ten wie, jaka jest książka mojego życia - to "Katedra Marii Panny" Wiktora Hugo, którą nie kocham, a wręcz wyznaję. Pora wprowadzić w życie pomysł, który kołatał się w mojej głowie już od dawna - ruszyć w świat śladami ulubionych bohaterów. To prawda, Katedra jest zamknięta, więc najpewniej zobaczymy tę damę tylko z zewnątrz, ale akcja powieści i wszystkich jej ekranizacji dzieje się w całym mieście - więc będziemy mieć pełne ręce roboty :) Mam ambicje zestawić odpowiednie miejsca z odpowiednimi fragmentami bądź wręcz ujęciami z filmowych adaptacji i przede wszystkim zapoznać Was po kolei z tą wspaniałą historią. Ale nie obawiajcie się - odwiedzimy też najważniejsze dla samego miasta zakątki, dopieszczę Was.

Co będę mogła Wam zagwarantować podczas wycieczki - czyli jednym słowem, co będziecie z tego mieli?
► NA FACEBOOKU I NA INSTAGRAMIE: nieustający i trwający nieprzerwanie do samego powrotu zalew stories, relacji na żywo i rozmaitych zdjęć z wycieczki (każde z odwiedzonych miejsc będę podpierać inspiracją z książki)
► Na INSTAGRAMIE: z racji rozmiłowania we wszelkich nowoczesnych formach - wykorzystam tę wycieczkę do znalezienia najpiękniejszych smaczków w Paryżu - a wiecie, że potrafię ♥
►NA BLOGU: na sam koniec ukaże się na blogu potężny wpis, w którym wymienię wszystkich Patronów i w którym zfotorelacjonuję Wam cały pobyt - wraz z odpowiednimi ma się rozumieć inspiracjami.

DODATKOWO:
► przed wyjazdem na mediach zrobię ankiety, które miejsca chcielibyście najbardziej w mojej relacji zobaczyć
► każdy patron powyżej 50 zł dostanie ode mnie pocztówkę z Paryża
► zrobię cykl tematycznych wpisów przed wyjazdem i wprowadzę Was w klimat

Najpierw Paryż, a później? Kto wie, jakie następne dzieło weźmiemy na warsztat? ♥

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)