Avatar użytkownika

inne.radio

1
patron
100 
miesięcznie
2 365 
łącznie
1
patron
100 zł 2 365 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Cieszymy się że nas wspierasz. W ramach naszej wdzięczności, umieścimy informacje o Tobie na naszej stronie w zakładce poświęconej patronom.
10 zł miesięcznie
Cieszymy się jeszcze bardziej z Twojego wsparcia. Jak podziękowanie za Twój wkład w naszą pracę, umieścimy informację o Tobie na naszej stronie oraz wpsom,nimy o Tobie i pozdrowimy Cię w cotygodniowej audycji "Co słychać" poświęconej temu co się dzieje w naszym radiu i naszym patronom.
25 zł miesięcznie
Będziemy bardzo szczęśliwi mając takich zacnych mecenasów naszego projektu!! Dziękując za Twoje wsparcie nie tylko że napiszemy o Tobie na naszej stronie i wspomnimy w audycji "Co słychać" ale będziesz mógł wybrać swoją ulubioną audycję z ulubionym prezenterem i raz na kwartał uczestniczyć w jej przygotowaniu podsyłając swoje pomysły i sugestie muzyczne.
50 zł miesięcznie
Będziemy bardzo szczęśliwi mając takich zacnych mecenasów naszego projektu!! Dziękując za Twoje wsparcie nie tylko że napiszemy o Tobie na naszej stronie i wspomnimy w audycji "Co słychać" ale będziesz mógł wybrać swoją ulubioną audycję z ulubionym prezenterem i raz na kwartał uczestniczyć w jej przygotowaniu podsyłając swoje pomysły i sugestie muzyczne. Mamy jeszcze do tego prezent w postaci radiowej smyczy lub płyty CD.
100 zł miesięcznie
Super!!! Skaczemy z radości mając takie wsparcie. Dziękując Ci napiszemy o Tobie na naszej stronie i wspomnimy w audycji "Co słychać" ale będziesz mógł wybrać swoją ulubioną audycję z ulubionym prezenterem i raz na kwartał uczestniczyć w jej przygotowaniu podsyłając swoje pomysły i sugestie muzyczne. Mamy jeszcze do tego prezent w postaci radiowej smyczy i płyty CD. Czyli zgarniasz pełną pulę naszych nagród dla Patronów. To nie wszystko... wyślemy dodatkowo do Ciebie list z podziękowaniem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora inne.radio w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Społecznościowe radio ludzi z pasją, dla ludzi z pasją.

Inne.Radio powstało dla pasjonatów radia. Zarówno tych słuchających ale także tych "robiących" radio. Jesteśmy amatorskim i hobbystycznym projektem radiowym. W ekipie mamy zarówno fanów muzyki, ale także pasjonatów słowa pisanego i mówionego. Tworzymy różne formy radiowe. Od autorskich audycji muzycznych, tematyczne na czytaniu książek skończywszy. Nasza ramówka cały czas ewoluuje. Dochodzą nowi prezenterzy, lektorzy. Powstają nowe audycje.

W ciągu dnia nadajemy starannie wyselekcjonowaną muzykę pod przewodnim hasłem: "Największe przeboje ostatnich 40 lat". W pasmach autorskich, wieczornych, to prezenterzy decydują o doborze repertuaru i prezentują słuchaczom często zaskakujące i nieoczywiste dźwięki.

Pomysł na stworzenie tego radia zrodził się na początku 2020 roku, po wybuchu pandemii. Kiełkował kilka miesięcy i w końcu ujrzał światło dzienne :-)

Zostań częścią tego projektu. Jako słuchacz, autor lub mecenas :-)

Czekamy na Ciebie tutaj https://inne.radio/ lub na naszym fanpagu https://www.facebook.com/inneradio1

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj inne.radio w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Cele Autora

Utrzymanie serwerów
  • 500 zł miesięcznie
  • 400 zł brakuje
20%
Kwota ta pozwoli na utrzymanie serwerów radiowych. Zarówno tego nadawczego jak i hostingowego dla strony internetowej. Chcemy zaoferować Wam możliwie najlepszą jakość.
Prawa autorskie
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 900 zł brakuje
10%
Dzięki tej kwocie, będziemy mogli opłacić składki należnych praw autorskich.
Dalszy rozwój
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 400 zł brakuje
4%
Dalszy rozwój pociąga za sobą kolejne wydatki. Chcielibyśmy zaoferować Wam lepszą jakość dźwięku, dedykowane aplikacje dla wszystkich systemów mobilnych i inne nowinki techniczne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora inne.radio już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert K.
Robert K.
100 zł
Adrian Mierzwa
Adrian Mierzwa
50 zł
Bartlomiej Wr?blewski
Bartlomiej Wr?blewski
50 zł
Robert K.
Robert K.
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.