Avatar użytkownika

Inny Rytm

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

11 zł miesięcznie
Próg 11 pln Łyk powietrza:

Dziękujemy za Twoje wsparcie. Dla Patronów tego progu przygotowaliśmy specjalny program uczący oddychać mniej, ale efektywniej i zdrowiej. Czy wiedziałeś, że powietrzem można przejadać się tak jak jedzeniem? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny starter pack podstawowe ćwiczenia oraz konkretne badania naukowe, abyś już dziś poczuł się lepiej i zaczął pracować nad swoim zdrowiem. Co otrzymujesz?
- Starter pack oddechowy
- Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku gdzie otrzymujesz nowe badania naukowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniami.
37 zł miesięcznie
Próg 37 pln Świadomy oddech każdego dnia:

To wspaniałe, że nas wspierasz! Dziękujemy. Chcemy się odwdzięczyć. W ramach wsparcia otrzymujesz:

- Starter pack oddechowy
- Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku
- Dostęp do comiesięcznej sesji oddechowej on-line
73 zł miesięcznie
Próg 73 pln Oddech, który pomaga Ci regulować własne samopoczucie psycho-fizyczne:

Wow, zabrakło nam oddechu (ale tylko na chwilę :)) Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy. W ramach podziękowania otrzymujesz:
- Starter pack oddechowy
- Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku
- Dostęp do comiesięcznej sesji oddechowej on-line
- Zniżka 10% na wszystkie nasze warsztaty
- Dostęp do live tylko dla patronów raz w miesiącu, gdzie możecie zadać pytanie, podzielić się doświadczenia
151 zł miesięcznie
Próg 151?... Oddech transformujący:

Przecieramy oczy ze zdumienia. Bardzo Ci dziękujemy, a to co możemy zrobić dla Ciebie:
- Starter pack oddechowy
- Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku
- Dostęp do comiesięcznej sesji oddechowej on-line
- Zniżka 15% na wszystkie nasze warsztaty
- Dostęp do live tylko dla patronów raz w miesiącu, gdzie możecie zadać pytanie, podzielić się
- Raz w miesiącu nowe nagranie praktyki oddechowej
252 zł miesięcznie
Próg 252

Czy my śnimy? Dzięki Tobie, nasze marzenia o lepszym oddechu społeczeństwa właśnie się spełniają. Oto co mamy dla Ciebie:
- Starter pack oddechowy
- Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku
- Dostęp do comiesięcznej sesji oddechowej on-line
- Zniżka 15% na wszystkie nasze warsztaty
- Dostęp do live tylko dla patronów raz w miesiącu, gdzie możecie zadać pytanie, podzielić się
- Raz w miesiącu nowe nagranie praktyki oddechowej
- On-line owa konsultacja one on one
999 zł miesięcznie
Próg 999 Zostałeś mecenasem :

Szanowny Patronie!
Z wielką radością chcielibyśmy wyrazić nasze gorące podziękowania za Twoje wsparcie dla organizacji Inny Rytm, która popularyzuje i promuje zdrowe oddychanie wśród społeczeństwa.

Twoja hojność i zaangażowanie są nieocenione dla naszej misji, która dąży do poprawy zdrowia i dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej naszych współobywateli.
Dzięki Twojemu wsparciu, Inny Rytm może kontynuować swoją pracę i docierać do jeszcze większej liczby ludzi z przekazem o korzyściach zdrowego oddychania, co przekłada się na poprawę jakości życia i zwiększenie dobrego samopoczucia.

Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy Ci za Twoją hojność i wsparcie, które pomaga nam osiągać nasze cele i misję.
Z wyrazami szacunku, Zespół Inny Rytm


- Starter pack oddechowy
- Dostęp do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku
- Dostęp do comiesięcznej sesji oddechowej on-line
- Zniżka 25% na wszystkie nasze warsztaty
- Dostęp do live tylko dla patronów raz w miesiącu, gdzie możecie zadać pytanie, podzielić się
- Raz w miesiącu nowe nagranie praktyki oddechowej
- Miesięczna konsultacja pracy nad oddechem
- Certyfikat Akademii Innego Rytmu

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Inny Rytm w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Jesteśmy Stowarzyszeniem popularyzującym zdrowe i świadome oddychanie w społeczeństwie. Tworzymy programy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pomyślisz: “ale przecież oddychać każdy potrafi” - to prawda, ale należy dookreślić - każda zdrowa osoba oddycha optymalnie, niestety z tym zdrowiem jest ostatnio całkiem źle. Wręcz dramatycznie. Dlatego realizujemy naszą misję z pełnym przekonaniem i z poczuciem uciekającego czasu, Chcemy przygotować jak najwięcej osób do radykalnej zmiany w stylu życia i potrzebujemy Twojej pomocy, by maksymalizować potencjał naszych działań.

Ty wspierasz nasze działania, a my pomagamy Ci oddychać optymalnie i rozwijać się. Statystycznie współczesny człowiek oddycha 2,5 raza szybciej niż jego przodkowie, oddycha przez usta, nie wysypia się, nie ma kondycji i wolno się regeneruje.

Naszą misją jest tworzenie świadomie oddychających społeczności. Aby tego dokonać prowadzimy działania związane z reedukacją oddechową; by inicjować zmiany, tworzyć sieć relacji oraz wsparcia dla jednostek, grup i organizacji.

Cele

Stworzenie społeczności lokalnej oraz sieci powiązanych mniej lub bardziej formalnych grup, które łączy idea poszukiwania Innego Rytmu: konstruktywnych rozwiązań dla zagonionej i zestresowanej współczesności.

Chcemy iść głębiej, pytać odważniej, podważać prawdy zastane i tworzyć przestrzeń, w której możemy autentycznie zaistnieć i gdzie to, co nam w duszy gra może wybrzmieć w pełni.

 

Utrzymanie organizacji 1350 zł miesięcznie

Stowarzyszenie, jak każda firma ma swoje stałe koszty. Wliczamy w nie księgowość, utrzymanie serwera, poczty, domen, subskrypcja licencji oprogramowania na którym pracujemy na co dzień. 

 

Rozwój organizacji  7500 zł miesięcznie

Jest to kwota, dzięki której Stowarzyszenie Inny Rytm będzie mogło rozwijać swoje działania w większej ilości miast w Polsce. Chcielibyśmy żeby nasze działania miały zakres ogólnopolski, a ich odbiorcami były osoby potrzebujące z całego kraju. W tym celu chcielibyśmy organizować tzw. „kręgi oddechowe” dzięki, którym będziemy uczyć zdrowego i świadomego oddechu, a także budować społeczność ludzi wzajemnie sobie pomagających. W ramach rozwoju chcemy szerzyć wiedzę popartą badaniami naukowymi poprzez kanał YouTube oraz podcasty. Weryfikujemy i analizujemy badania naukowe, bierzemy pod lupę meta analizy.

 

Organizowanie projektów edukacyjnych i integracyjnych, rozwój autorskiej metody pracy rozwojowej 10000 zł miesięcznie

Kwota ta umożliwi realizację projektów w większym zakresie niż do tej pory. Pozyskiwanie finansowania zajmuje bardzo dużo czasu, który można poświęcić na pracę z dziećmi oraz dorosłymi w czasie warsztatów.

 

Wprowadzenie programów  Polska Szkoła Oddechu i Odkrywcy Oddechu w Polskich Szkołach i Przedszkolach 15000 zł miesięcznie

W ramach pracy nad Innowacjami w sektorze edukacji stworzyliśmy 2 programy. Polska Szkoła Oddechu uczy świadomego oddychania. Nasza metoda opiera się na wiedzy naukowej oraz na analizie i implementacji praktyk wywodzących się z głównych tradycji i mądrości naszej cywilizacji. Czym jest świadome oddychanie? Mówiąc najprościej: to zwrócenie uwagi na oddech, a następnie świadome ingerowanie w długość jego poszczególnych faz oraz dbałość o zachowanie optymalnego wzorca  oddychania. Polska Szkoła Oddechu skierowana jest do nauczycieli, rodziców i uczniów szkół podstawowych. Natomiast program Odkrywcy Oddechu kierujemy dla dzieciaków w przedszkolach oraz wychowawców i nauczycieli grup.

 

Praca nad urządzeniem oddechowym 17000 miesięcznie

Zdajemy sobie również sprawę, jak potrzebna jest rehabilitacja oddechowa w szpitalach. Pracujemy nad urządzeniem, które ma pomóc pacjentom w szybszym powrocie do zdrowia dzięki pracy oddechowej. 
 

Budowa ośrodka holistycznej pracy ze zdrowiem 20000 zł miesięcznie

Chcemy uzyskać środki na projekt architektoniczny, budowlano-wykonawczy, nadzór, koncepcję zagospodarowania działki, wystąpienie o warunki zabudowy. Do tej pory prowadzimy warsztaty w drewnianej chacie na działce pod lasem. Chcielibyśmy stworzyć salę, która pomieści większą ilość osób, a także małą bazę noclegową przy dłuższych wydarzeniach. 

 

 

Oddech jest kluczem

Tak jak świadome oddychanie jest narzędziem, które pozwala nam pracować na kilku
płaszczyznach na raz:

  • w kategorii zdrowia fizycznego: optymalizacja wzorca oddechowego i co za tym idzie wydolności fizycznej, poprawa jakości snu, umiejętności koncentracji uwagi i możliwości regeneracji organizmu
  • w kontakcie: oddech jako wehikuł uczuć i podstawa komunikacji emocjonalnej, przeżywania i wyrażania siebie i swoich potrzeb; przy pogłębionym oddechu poprawia się dostęp do własnych emocji a więc i możliwość lepszego ich rozumienia i komunikowania w relacjach z innymi
  • oddech jako dosłowna inspiracja: natchnienie; wejście w świat kreatywności, poszukiwania własnych ścieżek, sposobów komunikacji;

Co robimy?

Naszą wizję realizujemy poprzez:

  • tworzenie wspólnej przestrzeni do praktyk i poszukiwań
  • organizowanie wydarzeń, spotkań, warsztatów i szkoleń
  • publikację i udostępnianie materiałów, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • poprzez dialog
  • stawianie wyzwań: zarówno sobie samemu/samej jak i sobie nawzajem;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Inny Rytm już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.