Avatar użytkownika

Z Szuflady Artystki

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Najlepiej pracuje się przy filiżance dobrej, mocnej kawy. Dziękuję że mnie na nią zaprosiłeś/łaś ☕
20 zł miesięcznie
Codzienne tworzenie pozwala mi zdobywać nowe umiejętności, jednak przybory i materiały do tego potrzebne na bieżąco się zużywają. Amatorze piękna, serdecznie Ci dziękuję za wsparcie mojego rozwoju.🌷 Dzięki Tobie będę mogła kupić najwyższej jakości materiały takie jak: pędzle, farby czy papier.
50 zł miesięcznie
Mecenasie sztuki, kłaniam się pięknie dziękując za Twoje wsparcie 🌸 Dzięki Tobie nie zabraknie mi materiałów do tworzenia, ram i passepartout do oprawiania i twórczej energii do działania.
W nagrodę za wsparcie przez 3 miesiące z rzędu otrzymasz kopię (wydruk) którejś z moich prac.☺️
100 zł miesięcznie
To już bardzo solidne wsparcie! Pozwoli mi nie tylko zabezpieczyć wszystkie potrzebne materiały do tworzenia i rozwoju, ale i wybrać się w malarski plener ☺️ Mecenasie sztuki, najserdeczniej dziękuję za Twoje wsparcie! Kłaniam się pięknie życząc Ci wszystkiego co najlepsze! 🌹
Jeśli wesprzesz mnie przez 3 miesiące z rzędu dostaniesz w prezencie świetnej jakości wydruk którejś z moich prac ☺️

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Z Szuflady Artystki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem artystką która tworzy z potrzeby serca. Malowanie uspokaja i wycisza. Jestem osobą o niezwykle wysokiej wrażliwości. Przelewam ją na papier malując akwarelami, węglem, sępią i tuszem.

Uważna i wrażliwa obserwatorka świata. Mama dwóch autystyków i żona jednego ;) Pozytywnie zakręcona na punkcie kolorów i kształtów. Zakochana w pięknie przyrody i człowieka.

Cały czas w procesie rozwoju eksperymentuję z kolorami i formami. Wybrałam akwarele jako główną technikę tworzenia, bo zachwyca mnie jej delikatność i ulotne piękno. Uwielbiam malować rośliny i kwiaty, ale intryguje mnie także architektura. Tworzenie dzieła krok po kroku wciąga mnie lepiej niż rozwiązywanie krzyżówki. Wszystko ma swoje miejsce i wszystko musi się zgadzać 😉

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Z Szuflady Artystki już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.