Instahiszpański

W Patronite od 26.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 786

Liczba Patronów: 493

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
465 miesięcznie
1 230 łącznie
Hej ;)! Jestem Ada i już od jakiegoś czasu uczę Was hiszpańskiego jako Instahiszpański. Patronite to kolejny krok, który pozwoli mi poświęcić się projektom jeszcze bardziej niż do tej pory.

O Autorze

Moja przygoda z językiem hiszpańskim rozpoczęła się 15 lat temu, ale nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Hiszpania, a dokładniej Majorka faktycznie mnie w sobie rozkochała, natomiast za naukę języka zabrałam się dopiero po kilku latach.

Nauka hiszpańskiego była dla mnie ogromnym wyzwaniem i nie do końca odnajdywałam się w uczelnianych progach. Wiele razy nie rozumiałam, dlaczego powinnam użyć takiej konstrukcji gramatycznej, a nie innej. Bardzo mnie to frustrowało :( Dlatego zawsze szukałam swojego sposobu na zrozumienie danego zagadnienia. Teraz tymi metodami chcę podzielić się z Wami, ponieważ jako nauczyciel (a wcześniej uczeń) wiem, co sprawia Wam najwięcej problemu. 

Hiszpanów najbardziej kocham za ich luźny styl życia. Za to, że nauczyli mnie cieszyć się każdą chwilą i  pokazali mi, że "nie żyjemy po to, żeby pracować, a pracujemy po to, żeby żyć!" 

Gotowi na wspólną naukę?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika